Jak wygląda depilacja bikini laserem?

Wybór depilacji trwałej to krok w stronę dobrego samopoczucia i komfortu. Zabieg z wykorzystaniem nowoczesnej technologii IPL-SHR polecamy szczególnie osobom, które chcą wygodnie i bezboleśnie pozbyć się problemu niechcianego  owłosienia raz na zawsze. 

Jak osiągnąć gładką skórę w okolicy bikini? 

Dopełnienie pięknej bielizny, czy wygoda na basenie i siłowni. Bez różnicy, z jakiego powodu sięgamy po depilację, ważne, żeby osiągnąć zamierzony efekt, czyli gładką, miłą w dotyku skórę, która wygląda zdrowo. Wiele metod dostępnych od ręki nie spełni tego warunku. Maszynka jednorazowa może podrażnić skórę. Krostki, otarcia i zaczerwienienia, mogą zamienić się w dłuższe infekcje skórne, które będą wymagały leczenia. A przecież nie o to chodzi, żeby za jeden dzień gładkiej skóry zapłacić uciążliwym stanem zapalnym. Przedstawiamy najskuteczniejszy sposób depilacji, dzięki któremu radość z satynowo gładkiej skóry będzie trwała bez końca. To odpowiedź na wszystkie problemy i niedogodności związane z uporczywym odrastaniem niechcianego owłosienia. Bez konieczności pamiętania, w dodatku bez bólu i w komfortowej atmosferze gabinetu kosmetycznego. 

Skuteczne usuwanie owłosienia z okolic bikini

Z depilacji metodą SHR in Motion korzystają zarówno kobiety jak i mężczyźni. Jest uwielbiana przez wszystkich za precyzję, skuteczność i komfort. Dzięki  wykorzystaniu technologii IPL efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu, rozpoczynając proces osłabiania niechcianego owłosienia w wybranej przez Ciebie partii ciała, aż do całkowitego usunięcia włosów. Nasze testy wykazały pełną skuteczność przy różnych fototypach skóry i niewielkim kontraście między skórą a barwą włosa. 

Laserowa depilacja bikini 

Tak delikatna strefa depilacji wymaga specjalnych metod oraz wprawy. IPL należy do czołówki metod, które sprawdzą się w przypadku depilacji bikini. Dlaczego? Kosmetyczka w salonie DepilConcept przeprowadzi nas przez zabieg, dbając o nasz komfort i sprawność wykonania zabiegu. Nasza skóra zostanie odpowiednio przygotowana do zabiegu i zabezpieczona po przeprowadzeniu depilacji. Dużym atutem wyboru depilacji w gabinecie kosmetycznym jest wysoka skuteczność, za którą odpowiedzialność bierze wykonujący ją ekspert. 

Zobacz także  Meszek na twarzy - najlepsze sposoby na usunięcie meszku

Polecana przez ekspertów DepilConcept depilacja światłem IPL polega na wysłaniu w głębokie warstwy skóry wiązki promienia energii świetlnej. Promieniowanie dociera jednocześnie do wielu cebulek włosowych, ale jest pochłaniane wyłącznie przez barwnik znajdujący się we włosach — melaninę. Cebulka włosowa ulega przegrzaniu i zniszczeniu. Bezbolesne i kontrolowane zniszczenie mieszka włosowego, odbywa się więc poprzez dostarczenie do jego wnętrza najmniejszej spośród skutecznych dawek energii, a włos po kilku dniach po zabiegu wysuwa się z mieszka włosowego i wypada. IPL jest najbardziej komfortową opcją depilacji bikini, także najgłębszych wersji, czyli bikini brazylijskiego i bikini hollywoodzkiego

kobieta z rękoma założonymi na nogę

 

Delikatna i skuteczna metoda depilacji laserowej SHR-IPL

Nasi klienci wybierają metodę IPL do  depilacji bikini ze względu na wysoki komfort, skuteczność i bezbolesność. Metoda IPL nie narusza delikatnej struktury skóry, co gwarantuje bezbolesność zabiegu. Jest to szczególnie istotne przy depilacji delikatnych, mocno ukrwionych i unerwionych partii ciała, takich jak okolice intymne.

Dlatego też  eksperci DepilConcept polecają SHR – IPL osobom z nadmierną wrażliwością skóry na ból, słabą skutecznością innych zabiegów, tendencją do pękania naczynek krwionośnych, wrastającymi włoskami i krostkami w okolicy bikini. Depilacja SHR zapewnia 30% utratę niechcianych włosów już po pierwszym zabiegu, a 7 do 10 bezbolesnych zabiegów z użyciem technologii IPL daje trwały efekt gładkiej skóry i pięknego bikini bez śladu owłosienia. 

Specjalizujemy się również w depilacji mężczyzn, którzy coraz częściej sięgają po depilację intymną — dbając o swój wygląd i wybierając komfort przy uprawianiu sportu. Szukając właściwej metody depilacji, sięgają po kremy i pianki, jednak należy pamiętać, że zawierają one substancje drażniące i stosowanie ich w miejscach intymnych może powodować podrażnienia, a nawet reakcję alergiczną. Na skórze oraz w naszym otoczeniu znajduje się wiele drobnoustrojów, niektóre z nich są niebezpieczne dla naszego zdrowia. Sięgając po maszynkę z ostrzem, możemy zranić skórę, a w konsekwencji doprowadzić do infekcji. Dlatego polecamy SHR-IPL, metodę niezawodną, komfortową i skuteczną, która pozwoli nam zapomnieć o niechcianym owłosieniu na zawsze. 

Zobacz także  Mało znane fakty na temat ludzkich włosów!