Pierwsza depilacja za 39 zł - SPRAWDŹ!
Masz pytania? Zadzwoń:
734 167 191
SKIN FITNESS – NOWY WYMIAR FOTOODMŁADZANIA

SKIN FITNESS – NOWY WYMIAR FOTOODMŁADZANIA

Rozpocznij sezon na terapię E-LIGHT!

Rozpocznij sezon na terapię E-LIGHT!

Gładka skóra teraz! Płatność PÓŹNIEJ!

Gładka skóra teraz! Płatność PÓŹNIEJ!

Poznaj zabiegi depilacji w DepilConcept

Zobacz różnicę z zabiegami profesjonalnej depilacji w salonach DepilConcept w Bielsku Białej. Dbałość o wysokie standardy usług i inwestowanie w rozwój pracowników umocniły naszą pozycję lidera. Zaufaj doświadczeniu i poznaj zabiegi depilacji w salonie DepilConcept.

Trwała depilacja SHR in Motion w Bielsku Białej

Zapraszamy Cię do wypróbowania ultradelikatnej i bardzo skutecznej metody Super Hair Removal. Metoda trwałej depilacji SHR bazuje na nowoczesnej technologii IPL, która gwarantuje bezbolesność zabiegu. SHR – IPL dedykowana jest osobom, które doznawały podrażnień skóry, a ich skóra jest delikatna. Depilacja nigdy nie była wygodniejsza! 

SHR in Motion chętnie wybierana jest zarówno przez kobiety jak i przez mężczyzn. To doskonale rozwiązanie do depilacji wąsika, pach, bikini, nóg czy rąk. Dodatkowo panowie decydują się na depilację niechcianego owłosienia z pleców i klatki piersiowej. 

Technologia IPL jest innowacją wśród metod depilacji, ponieważ umożliwia skuteczną depilację w przypadku wszystkich fototypów skóry, nawet gdy kontrast między owłosieniem a karnacją jest niezauważalny. Testy specjalistów DepilConcept wykazały redukcję owłosienia na poziomie 30% już po pierwszym zabiegu. Zauważono też wyraźną poprawę kolorytu skóry, która po zabiegu jest promienna i gładka, a włosy jaśniejsze i zdecydowanie rzadsze. 

Prowadzone przez nas badania i testy skuteczności metod depilacji pozwolą dobrać perfekcyjne rozwiązania dla Twoich potrzeb. Już dziś umów się na wizytę w najbliższym salonie DepilConcept.

Komfortowa depilacja woskiem w Bielsku Białej 

Dla tych, którzy nie są zdecydowani na trwałą depilację SHR in Motion, proponujemy inne rozwiązanie – komfortową depilację rozgrzanym woskiem.

Depilacja ciepłym woskiem działa od 3 do 5 tygodni. W tym czasie skóra jest perfekcyjnie gładka, bez czarnych punktów pod skórą, jak w przypadku golenia maszynką. Rozgrzany wosk dociera głęboko, więc jest w stanie usunąć włos wraz z korzeniem. Usunięcie owłosienia wraz z cebulkami powoduje, że odrastanie trwa długo, a włosy stają się coraz rzadsze i cieńsze. 

Komfortowa depilacja woskiem jest w pełni bezpieczna. Korzystają z niej kobiety w ciąży, a także nastolatki. Nasi klienci wybierają ten sposób do usuwania wąsika, niechcianego owłosienia twarzy, pach, bikini, nóg. Mężczyźni także chętnie korzystają z tej szybkiej i wygodnej metody. Panowie wybierają depilację pach, pleców, a także klatki piersiowej. 

Zapraszamy Cię na zabiegi komfortowej depilacji w salonie DepilConcept w Bielsku Białej mieszczącego się przy ulicy Kunickiego 9. Nasz zespół specjalizuje się w zabiegach z wykorzystaniem nowych technologii SHR in Motion oraz w tradycyjnej metodzie depilacji ciekłym woskiem. Dokładamy wszelkich starań, aby wizyta w naszym salonie była przyjemnością i spełniała najwyższe standardy jakości. 

Trwała Depilacja SHR in Motion w Bielsku Białej

Depilacja IPL to alternatywa dla tradycyjnych metod laserowych. Badania wykazały, że technologia pulsacyjnego światła IPL jest znacznie bezpieczniejsza i nie powoduje bolesności, która często wiązana jest z technikami laserowymi. IPL jest tańsza i szybsza, przy porównywalnej skuteczności. Urządzenia laserowe stosowane do depilacji permanentnej różnią się rodzajem emitowanej energii. W laserach tradycyjnych jest to silny promień podgrzewający i skupiony w jednym punkcie. Dłuższy proces nagrzewania skóry rozproszonym światłem IPL jest skuteczniejszy, niż wysokie i krótkie impulsy energii wykorzystywane w zabiegach tradycyjnym laserem.

Podczas emisji błysków przez głowicę IPL ciepło przekazywane jest do głębokich warstw skóry z dużą częstotliwością, co powoduje podgrzanie głębszych warstw skóry, a co za tym idzie  trwałe zniszczenie mieszków włosowych. Dzięki zastosowaniu technologii światła pulsacyjnego IPL zabieg trwa ułamek czasu tradycyjnej laserowej depilacji i jest tańszy od rozwiązań tradycyjnych.

Skorzystaj z oferty depilacji IPL w Bielsku Białej. Odwiedź salon DepilConcept położony przy ulicy Kunickiego 9.

Nasze aktualne promocje

Sprawdź, jakie wyjątkowe oferty przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie! Z DepilConcept zyskujesz każdego dnia!

39 zł

Bezbolesna i trwała depilacja SHR in Motion tylko za 39 zł!

Wypróbuj pełnowartościowy zabieg trwałej depilacji SHR in Motion: pach, bikini płytkiego lub wąsika z brodą! Zaproszenie o wartości 268 zł!

Więcej
50%

50% zniżki na pierwszy zabieg Fotoodmładzania ciała Skin Fitness !

Przywróć swojej skórze gładki i młody wygląd. Dzięki zaproszeniu uzyskasz -50% RABATU na pierwszy zabieg fotoodmładzania SKIN FITNESS (SSR) piersi i brzucha i otrzymasz niespodziankę w salonie!

Więcej
50%

50% zniżki na fotoodmładzanie E-LIGHT!

Trwałe odmładzanie to najlepsza inwestycja w Twoje piękno! Dzięki zaproszeniu uzyskasz -50% RABATU na pierwszy zabieg fotoodmładzania E-LIGHT (IPL+RF) całej twarzy i otrzymasz niespodziankę w salonie!

Więcej

Aktualności

Przeczytaj, co słychać w naszej sieci! Wyjątkowe wydarzenia, rabaty od naszych partnerów, profesjonalne porady na temat zdrowia i urody oraz wiele, wiele innych!

Świąteczna Promocja w DepilConcept: Przekształć Święta w Chwile Piękna!

Więcej

Nowe kosmetyki CONCEPT+ w salonach DepilConcept!

Więcej

Słońce i zmiany barwnikowe skóry - na co uważać?

Więcej

Kontakt z salonem DepilConcept Bielsko-Biała

DepilConcept Bielsko-Biała

734 167 191

kunickiego9@depilconcept.pl