Pierwsza depilacja za 39 zł - SPRAWDŹ!
Masz pytania? Zadzwoń:
507 67 87 67
SKIN FITNESS – NOWY WYMIAR FOTOODMŁADZANIA

SKIN FITNESS – NOWY WYMIAR FOTOODMŁADZANIA

Rozpocznij sezon na terapię E-LIGHT!

Rozpocznij sezon na terapię E-LIGHT!

Gładka skóra teraz! Płatność PÓŹNIEJ!

Gładka skóra teraz! Płatność PÓŹNIEJ!

Komfortowe zabiegi depilacji Warszawa Wola

Dowiedz się więcej o zabiegach wykonywanych w salonach DepilConcept. W trosce o jakość usług inwestujemy w rozwój i badamy efektywność stosowanych przez nas metod. To dlatego nasze zabiegi są doskonale dopasowane do potrzeb klientów. Zaufaj doświadczeniu ekspertów i odwiedź najbliższy salon.

Trwała depilacja SHR in Motion Warszawa Wola

W naszych salonach posiadamy nowoczesne urządzenia SHR in Motion wyposażone w technologię IPL umożliwiającą bezbolesne zabiegi depilacji. Dzięki zastosowaniu technologii SHR in Motion niechciane owłosienie jest trwale usuwane, skuteczność urządzenia to nawet 30 % przy pierwszym zabiegu. 

Depilacja SHR dedykowana jest osobom z tendencją do pękania naczynek krwionośnych, z wrastającymi włoskami i krostkami w okolicy bikini. Zabieg SHR – IPL polecamy osobom z nadwrażliwością skóry na ból. Zalecamy go także przy słabej skuteczności innych zabiegów. 

Technologia IPL jest dla wszystkich, którzy mają dość ciągłego usuwania niechcianego owłosienia. Zabiegi SHR wykonuje się w serii, ponieważ włosy nie rosną jednocześnie. W trosce o najlepszy efekt zabieg powtarza się najczęściej kilkukrotnie w odstępach około 4 tygodniowych. 

Trwała depilacja SHR in Motion dostosowana jest do potrzeb zarówno kobiet jak i mężczyzn. To doskonałe rozwiązanie do depilacji wąsika, pach, bikini, nóg czy rąk. Jest metodą chętnie wybierana przez mężczyzn, którzy decydują się usunąć niechciane owłosienie z pleców i klatki piersiowej. 

SHR – IPL to przełom w technologii trwałych metod depilacji. Nasze ekspertki w salonie DepilConcept na warszawskiej Woli zadbają o przyjemną atmosferę zabiegu przy jednoczesnym najwyższym poziomie usług. 

Komfortowa depilacja woskiem na warszawskiej Woli

Wypróbuj także wygodną i szybką depilację ciepłym woskiem. Ta metoda zapewnia natychmiastowy efekt, kiedy tylko tego potrzebujesz. Jest w pełni bezpieczna nawet na najbardziej wrażliwych partiach ciała i polecana osobom w każdym wieku, także nastolatkom. 

Depilacja woskiem działa od 3 do 5 tygodni. W tym czasie skóra jest perfekcyjnie gładka, bez czarnych punktów pod skórą, jak w przypadku golenia maszynką. Rozgrzany wosk dociera głęboko i usuwa włos wraz z korzeniem. Usunięcie owłosienia wraz z cebulkami powoduje, że odrastanie trwa długo, a włosy stają się stopniowo coraz rzadsze i cieńsze, dlatego zalecamy stosowanie zabiegu regularnie.  

Trwała Depilacja SHR in Motion w Warszawa Wola

Trwała depilacja pozwala na długi czas zapomnieć o niechcianym owłosieniu, nic dziwnego, że depilacja laserowa włosów ma wielu zwolenników. Ważną przyczyną popularności techniki usuwania zbędnego owłosienia przy użyciu lasera do depilacji IPL jest niski koszt terapii. Gdy dodamy do tego wysoką skuteczność zabiegu oraz spełnienie wszystkich norm bezpieczeństwa, łatwo dojdziemy do wniosku, że metoda Intensywnego Pulsacyjnego Źródła Światła pozostawia w tyle inne trwałe metody depilacji. Rozproszone światło nie podrażnia skóry, a wiązka energii jest wybiórczo pochłaniane wyłącznie przez cebulkę włosa. Cebulka przegrzewa się przez co dochodzi do zniszczenia macierzy włosa, który nie ma szans na odrośnięcie. Podczas zabiegu tradycyjnej depilacji laserowej każda cebulka włosa dostaje osobny strzał wiązką lasera. Duża moc lasera może powodować podrażnienia w okolicach przeprowadzonego zabiegu. Depilacja IPL nie tylko eliminuje nieprzyjemne doznania, ale też znacząco skraca czas zabiegu, dlatego pozostawia w tyle inne metody trwałej depilacji w tym tradycyjną metodę depilacji laserowej.

Skorzystaj z oferty na trwałą depilację IPL w Warszawie (dzielnica Wola). Odwiedź salon DepilConcept, zlokalizowany przy ulicy Dzielna 21/1.

 

Nasze aktualne promocje

Sprawdź, jakie wyjątkowe oferty przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie! Z DepilConcept zyskujesz każdego dnia!

39 zł

Bezbolesna i trwała depilacja SHR in Motion tylko za 39 zł!

Wypróbuj pełnowartościowy zabieg trwałej depilacji SHR in Motion: pach, bikini płytkiego lub wąsika z brodą! Zaproszenie o wartości 268 zł!

Więcej
50%

50% zniżki na pierwszy zabieg Fotoodmładzania ciała Skin Fitness !

Przywróć swojej skórze gładki i młody wygląd. Dzięki zaproszeniu uzyskasz -50% RABATU na pierwszy zabieg fotoodmładzania SKIN FITNESS (SSR) piersi i brzucha i otrzymasz niespodziankę w salonie!

Więcej
50%

50% zniżki na fotoodmładzanie E-LIGHT!

Trwałe odmładzanie to najlepsza inwestycja w Twoje piękno! Dzięki zaproszeniu uzyskasz -50% RABATU na pierwszy zabieg fotoodmładzania E-LIGHT (IPL+RF) całej twarzy i otrzymasz niespodziankę w salonie!

Więcej

Aktualności

Przeczytaj, co słychać w naszej sieci! Wyjątkowe wydarzenia, rabaty od naszych partnerów, profesjonalne porady na temat zdrowia i urody oraz wiele, wiele innych!

Świąteczna Promocja w DepilConcept: Przekształć Święta w Chwile Piękna!

Więcej

Poznaj nasz zespół w Depilconcept

Więcej

Nowe kosmetyki CONCEPT+ w salonach DepilConcept!

Więcej

Kontakt z salonem DepilConcept Warszawa-Wola

DepilConcept Warszawa-Wola

507 67 87 67

dzielna21@depilconcept.pl