Pierwsza depilacja za 39 zł - SPRAWDŹ!
Masz pytania? Zadzwoń:
733 833 020
SKIN FITNESS – NOWY WYMIAR FOTOODMŁADZANIA

SKIN FITNESS – NOWY WYMIAR FOTOODMŁADZANIA

Rozpocznij sezon na terapię E-LIGHT!

Rozpocznij sezon na terapię E-LIGHT!

Gładka skóra teraz! Płatność PÓŹNIEJ!

Gładka skóra teraz! Płatność PÓŹNIEJ!

Poznaj nasze zabiegi depilacji w Warszawa Ochota

Zapraszamy Cię na profesjonalne zabiegi depilacji w salonie DepilConcept na warszawskiej Ochocie. Od lat jesteśmy wiodącym specjalistą w dziedzinie depilacji, a nasze usługi wykonywane są każdego dnia w ponad 80 salonach na terenie całego kraju. Ponad wszystko cenimy Twoją wygodę, naszym priorytetem jest wysoki standard oferowanych usług.

Trwała depilacja SHR in Motion Warszawa Ochota

Polecamy zabiegi Super Hair Removal (SHR), bazujące na nowych technologiach i wygrywające w testach na efektywność i komfortowy przebieg zabiegu. SHR in Motion jest zabiegiem rekomendowanym dla osób o skórze wrażliwej i podatnej na podrażnienia. Wraz z nastaniem technologii SHR in Motion osoby o wysokich wymaganiach i niskim progu odczuwania bólu mogą wreszcie poczuć się w pełni usatysfakcjonowani. 

Zabiegi SHR in motion pozwala na depilację w delikatnych miejscach. Nasi klienci wybierają tę metodę do komfortowej depilacji wąsika, twarzy, rąk, pach, nóg oraz okolic bikini. W ostatnim czasie widocznie wzrosła liczba mężczyzn dokonująca zabiegów depilacji. Panowie sięgają po depilację pleców, pach i nieestetycznego owłosienia klatki piersiowej. 

Depilacja SHR in Motion daje efekty już przy pierwszym zabiegu. Włosy są widocznie zredukowane, jaśniejsze i rzadsze. Zastosowanie ultraczułej głowicy pozwala na usunięcie owłosienia bez bólu nawet w najwrażliwszych partiach ciała. 

Zapraszamy do salonu DepilConcept w Warszawie Ochota, który znajduje się przy ulicy Bohaterów Września 22 lok.U5 . Wykwalifikowany personel salonu dołoży wszelkich starań aby Twoja wizyta była przyjemnością połączoną z najwyższą jakością wykonania zabiegu. 

Komfortowa depilacja woskiem Warszawa Ochota

Wypróbuj komfortowej depilacji ciekłym woskiem. To alternatywa dla osób, które potrzebują natychmiastowego efektu idealnej gładkości. Włosy są usunięte w całości wraz z cebulką włosa, więc ich odrastanie może być wydłużone nawet do 5 tygodni! 

Depilacja rozgrzanym woskiem jest metodą bezpieczną. Korzystają z niej zarówno kobiety jak i mężczyźni, nie istnieją także ograniczenia dotyczące depilowanej partii ciała. 

Metoda ta jest także bezpieczna dla kobiet w ciąży, ułatwiając proces pielęgnacji w szczególnie wymagającym troski okresie życia. 

Depilacja woskiem to szybka i skuteczna metoda. Ma działanie przypominające peeling, wraz z włosami usuwane są martwe komórki naskórka, dzięki czemu skóra jest dodatkowo wygładzona.

Trwała Depilacja SHR in Motion w Warszawa Ochota

Wielu klientów zdecydowanych na zabieg trwałej depilacji zastanawia się jaka metoda depilacji będzie dla nich lepsza: Depilacja IPL czy Depilacja Laserowa? Obie metody mają podobne działanie, które polega na generowaniu wiązki energii, która podgrzewa głębokie warstwy skóry uszkadzając macierz włosa. Podstawowa różnica między urządzeniami wykorzystującymi wiązki energii polega na sposobie kumulowania energii w wiązce. Tradycyjna depilacja laserowa uderza punktowo, natomiast depilacja IPL emituje światło rozproszone, które dociera mniejszymi porcjami energii na większej przestrzeni. Depilacja IPL pozwala pokryć do 8 razy większą powierzchnię niż tradycyjna depilacja laserowa, a co za tym idzie, terapia jest o wiele szybsza. W opinii osób korzystających z obu sposobów depilacji wskazano jednogłośnie, że metoda fotodepilacji IPL jest zdecydowanie bardziej komfortowa i właściwie bezbolesna. Średnia cena terapii IPL jest znacznie niższa niż standardowe koszty depilacji laserowej, co przy wygodzie i porównywalnej skuteczności czyni IPL mocnym liderem wśród trwałych metod depilacji.

Skorzystaj z oferty na trwałą depilację IPL w Warszawa Ochota. Odwiedź salon DepilConcept, zlokalizowany przy ulicy Bohaterów Września 22 lok.U5.

Nasze aktualne promocje

Sprawdź, jakie wyjątkowe oferty przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie! Z DepilConcept zyskujesz każdego dnia!

39 zł

Bezbolesna i trwała depilacja SHR in Motion tylko za 39 zł!

Wypróbuj pełnowartościowy zabieg trwałej depilacji SHR in Motion: pach, bikini płytkiego lub wąsika z brodą! Zaproszenie o wartości 268 zł!

Więcej
50%

50% zniżki na pierwszy zabieg Fotoodmładzania ciała Skin Fitness !

Przywróć swojej skórze gładki i młody wygląd. Dzięki zaproszeniu uzyskasz -50% RABATU na pierwszy zabieg fotoodmładzania SKIN FITNESS (SSR) piersi i brzucha i otrzymasz niespodziankę w salonie!

Więcej
50%

50% zniżki na fotoodmładzanie E-LIGHT!

Trwałe odmładzanie to najlepsza inwestycja w Twoje piękno! Dzięki zaproszeniu uzyskasz -50% RABATU na pierwszy zabieg fotoodmładzania E-LIGHT (IPL+RF) całej twarzy i otrzymasz niespodziankę w salonie!

Więcej

Aktualności

Przeczytaj, co słychać w naszej sieci! Wyjątkowe wydarzenia, rabaty od naszych partnerów, profesjonalne porady na temat zdrowia i urody oraz wiele, wiele innych!

Świąteczna Promocja w DepilConcept: Przekształć Święta w Chwile Piękna!

Więcej

Nowe kosmetyki CONCEPT+ w salonach DepilConcept!

Więcej

Słońce i zmiany barwnikowe skóry - na co uważać?

Więcej

Kontakt z salonem DepilConcept Warszawa-Ochota

DepilConcept Warszawa-Ochota

733 833 020

bohaterowwrzesnia22@depilconcept.pl