Pierwsza depilacja za 39 zł - SPRAWDŹ!
Masz pytania? Zadzwoń:
508 014 444
SKIN FITNESS – NOWY WYMIAR FOTOODMŁADZANIA

SKIN FITNESS – NOWY WYMIAR FOTOODMŁADZANIA

Rozpocznij sezon na terapię E-LIGHT!

Rozpocznij sezon na terapię E-LIGHT!

Gładka skóra teraz! Płatność PÓŹNIEJ!

Gładka skóra teraz! Płatność PÓŹNIEJ!

Poznaj zabiegi depilacji w DepilConcept Warszawa-Praga Południe

W sieci DepilConcept stosujemy sprawdzone i skuteczne rozwiązania depilacji. Nasze zabiegi wykonywane są w blisko 60 salonach przez 160 specjalistów wyszkolonych w najnowszych trendach. Każdego dnia czuwamy nad najwyższą jakością naszych usług.

Trwała depilacja SHR in Motion Warszawa Praga Południe 

Metoda trwałej depilacji SHR in Motion jest bardzo skuteczna. Dzięki  wykorzystaniu technologii IPL efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu, rozpoczynając proces osłabiania niechcianego owłosienia w wybranej przez Ciebie partii ciała, aż do całkowitego usunięcia włosów. Ważnym atutem tej metody jest skuteczność przy jasnej barwie włosa. Nasze testy wykazały pełną skuteczność przy różnych fototypach skóry

Metoda trwałej depilacji Super Hair Removal bazuje na nowoczesnej technologii IPL, która gwarantuje bezbolesność zabiegu. Nasze kosmetyczki zalecają SHR – IPL osobom, które doznawały w przeszłości podrażnień skóry, a także z problemem wrastających włosków i przebarwieniami. Dzięki Technologii SHR to już przeszłość! 

Trwała depilacja SHR in Motion dostosowana jest do potrzeb zarówno kobiet jaki i mężczyzn. To doskonale rozwiązanie do dapilacji wąsika, pach, bikini, nóg czy rąk. Jest metodą chętnie wybieraną przez mężczyzn, którzy decydują się usunąć niechciane owłosienie z pleców i klatki piersiowej. 

Zapraszamy na profesjonalne zabiegi trwałej depilacji SHR-IPL do salonu DepilConcept na Pradze Południe przy ulicy Jana Nowaka-Jeziorańskiego 6 . Każdego dnia doskonalimy swoje umiejętności aby sprostać najwyższym oczekiwaniom klientów. 

Komfortowa depilacja woskiem na Pradze Południe

Zachęcamy także do zapoznania się z metodą depilacji rozgrzanym woskiem. Ta metoda powstała aby zapewnić Ci natychmiastowy efekt gładkiej skóry. Jest w pełni bezpieczna nawet na najbardziej wrażliwych partiach ciała. Depilacja woskiem polecana jest osobom w każdym wieku, także nastolatkom. 

Woskowanie działa jak peeling, ponieważ podczas odrywania wosku zostają usunięte powierzchowne warstwy martwego naskórka co potęguje efekt super gładkiej skóry. Skóra jest wolna od niechcianych włosów przez 3 do 5 tygodni. Dzięki zastosowaniu ciepłego wosku kosmetyczka pozbywa się także cebulki włosa, co zapobiega powstawaniu ciemnych punktów pod skórą. Koniec z uciążliwym odrastaniem włosów następnego dnia po użyciu maszynki lub kremu do depilacji.

Trwała Depilacja SHR in Motion w Warszawie Praga Południe

Trwała depilacja pozwala na długi czas zapomnieć o niechcianym owłosieniu, nic dziwnego, że depilacja laserowa ma wielu zwolenników. Powodem jest komfort gładkiej skóry bez dodatkowych zabiegów pielęgnacyjnych. Jednak laserowa depilacja często kojarzy się z bólem. Na szczęście dzięki nowoczesnej depilacji IPL to już przeszłość. Podstawowa różnica między urządzeniami wykorzystującymi wiązki energii polega na sposobie kumulowania energii w wiązce. Tradycyja depilacja laserowa uderza punktowo, natomiast depilacja IPL emituje światło rozproszone, które dociera mniejszymi porcjami energii na większej przestrzeni. Każdy impuls IPL ma jednostkowo niską energię w efekcie czego skóra jest podgrzewana tylko do momentu, dostarczenia jej wystarczającej łącznej energii potrzebnej do uszkodzenia mieszka włosowego. Różnice w zastosowanej technologii powodują, że zabieg z użyciem IPL jest odczuwalnie mniej bolesny, niż tradycyjna depilacja laserowa, a czas potrzebny do przeprowadzenia zabiegu kilkakrotnie krótszy.

Skorzystaj z oferty na trwałą depilację IPL w Warszawie Praga Południe. Odwiedź salon DepilConcept, zlokalizowany przy ulicy Jana Nowaka-Jeziorańskiego 6/lok.U2

 

Nasze aktualne promocje

Sprawdź, jakie wyjątkowe oferty przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie! Z DepilConcept zyskujesz każdego dnia!

39 zł

Bezbolesna i trwała depilacja SHR in Motion tylko za 39 zł!

Wypróbuj pełnowartościowy zabieg trwałej depilacji SHR in Motion: pach, bikini płytkiego lub wąsika z brodą! Zaproszenie o wartości 268 zł!

Więcej
50%

50% zniżki na pierwszy zabieg Fotoodmładzania ciała Skin Fitness !

Przywróć swojej skórze gładki i młody wygląd. Dzięki zaproszeniu uzyskasz -50% RABATU na pierwszy zabieg fotoodmładzania SKIN FITNESS (SSR) piersi i brzucha i otrzymasz niespodziankę w salonie!

Więcej
50%

50% zniżki na fotoodmładzanie E-LIGHT!

Trwałe odmładzanie to najlepsza inwestycja w Twoje piękno! Dzięki zaproszeniu uzyskasz -50% RABATU na pierwszy zabieg fotoodmładzania E-LIGHT (IPL+RF) całej twarzy i otrzymasz niespodziankę w salonie!

Więcej

Aktualności

Przeczytaj, co słychać w naszej sieci! Wyjątkowe wydarzenia, rabaty od naszych partnerów, profesjonalne porady na temat zdrowia i urody oraz wiele, wiele innych!

Świąteczna Promocja w DepilConcept: Przekształć Święta w Chwile Piękna!

Więcej

Medyczne aspekty depilacji! Sprawdzone sposoby na wrastające włoski

Więcej

Pękające naczynka - przyczyny, domowe sposoby, jak wzmocnić?

Więcej

Kontakt z salonem DepilConcept Warszawa-Praga Południe

DepilConcept Warszawa-Praga Południe

508 014 444

jezioranskiego6@depilconcept.pl