Pierwsza depilacja za 39 zł - SPRAWDŹ!
Masz pytania? Zadzwoń:
535 660 940
SKIN FITNESS – NOWY WYMIAR FOTOODMŁADZANIA

SKIN FITNESS – NOWY WYMIAR FOTOODMŁADZANIA

Rozpocznij sezon na terapię E-LIGHT!

Rozpocznij sezon na terapię E-LIGHT!

Gładka skóra teraz! Płatność PÓŹNIEJ!

Gładka skóra teraz! Płatność PÓŹNIEJ!

Poznaj zabiegi depilacji w Olsztynie

Poznaj zabiegi depilacji w salonie DepilConcept w Olsztynie. Dowiedz się więcej o najskuteczniejszych i najbardziej komfortowych metodach depilacji, którym możesz poddać się w naszych salonach. Twoje zadowolenie i komfort są dla nas najważniejsze!

Trwała depilacja SHR in Motion w Olsztynie

W salonach DepilConcept wykonujemy zabiegi depilacji z wykorzystaniem najnowszej technologii Super Hair Removal (SHR). Technologia ta, pozwala na efektywną, wygodną i bezbolesną redukcję owłosienia w krótkim czasie. Zabiegi depilacji SHR In Motion nie powodują podrażnień na skórze i są całkowicie bezpieczne, zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn. Depilację SHR polecamy szczególnie osobom, które źle znoszą tradycyjne metody depilacji i u których występują liczne podrażnienia po goleniu. Trwałą depilację SHR in Motion możemy stosować na wszystkich partiach ciała. Najczęściej nasi klienci decydują się na depilację wąsika, twarzy, pach, ramion, nóg oraz bikini. Coraz częściej przeprowadzamy depilację wśród mężczyzn, którzy najczęściej wybierają depilację pleców oraz włosów na klatce piersiowej. Zabiegi trwałej depilacji SHR in Motion są bezbolesne nie powodują podrażnień oraz trwale redukują nieestetyczne owłosienie. Efekty widoczne są zazwyczaj już po pierwszym przeprowadzonym zabiegu. Włosy odrastają zdecydowanie wolniej, zmniejszając tym samym potrzebę częstej depilacji. Zapraszamy na trwałą depilację w Olsztynie, w naszym salonie DepilConcept znajdującym się przy ulicy Wyszyńskiego. Zadowolenie klientów stawiamy na pierwszym miejscu, dlatego też nasze kosmetyczki dołożą wszelkich starań, aby wyszli Państwo zadowoleni i zrelaksowani. Depilacja nie będzie się więcej kojarzyć z bólem i podrażnieniami!

Komfortowa depilacja woskiem w Olsztynie

Dla osób, które nie są zdecydowane dla trwałą depilację SHR in Motion, proponujemy alternatywę – komfortową depilację rozgrzanym woskiem. Efekt idealnie gładkiej skóry utrzymuje się od dwóch do nawet pięciu tygodni po przeprowadzeniu zabiegi. Podczas depilacji woskiem, włoski usuwane są wraz z cebulką, dzięki czemu proces odrastania trwa dłużej, a Ty możesz cieszyć się idealnie gładką skórą, nawet do 5 tygodni. Depilację woskiem możemy przeprowadzić bez przeszkód, na wszystkich partiach ciała. Nie istnieją również ograniczenia wiekowe ani dotyczące płci – depilują się zarówno kobiety jak i mężczyźni w każdym przedziale wiekowym. Depilację woskiem zalecamy wykonywać regularnie, dzięki czemu włoski stają się rzadsze, cieńsze i dłużej odrastają. Regularna depilacja woskiem pozwala utrzymać idealnie gładki efekt przez długi czas. Zapraszamy na zabiegi komfortowej depilacji woskiem w Olsztynie, w naszym salonie DepilConcept.

Trwała Depilacja SHR in Motion w Olsztynie

Laserowe metody depilacji różnią się od siebie w kilku ważnych kwestiach, które mają duży wpływ na wybory klientów. W przypadku tradycyjnej depilacji laserowej, każda cebulka jest niszczona pojedynczym błyskiem energii co wymaga ogromnej precyzji, dodatkowo jest bardzo czasochłonne. Taka technika zwiększa ryzyko pomyłek i dodatkowo przedłuża czas zabiegu. Depilacja IPL jest równie skuteczne co tradycyjna depilacja laserowa. Światło IPL, w przeciwieństwie do lasera, to wiązka promieni o różnej długości fali. Dzięki temu możemy dotrzeć na różne głębokości skóry. Każda pulsacja światła ma jednostkowo niską, w efekcie czego bezpieczną, energię. Skóra jest podgrzewana tylko do momentu, dostarczenia jej wystarczającej łącznej energii potrzebnej do uszkodzenia mieszka włosowego. Różnice w zastosowanej technologii powodują, że zabieg z użyciem IPL jest odczuwalnie mniej bolesny, a czas potrzebny do przeprowadzenia zabiegu kilkakrotnie krótszy. Już 7 do 10 bezbolesnych zabiegów, które powtarzane są w miesięcznych odstępach, pozwala osiągnąć trwały efekt gładkiej skóry.

Skorzystaj z oferty na trwałą depilację IPL w Olsztynie. Odwiedź salon DepilConcept, zlokalizowany przy ulicy Wyszyńskiego 1.

Nasze aktualne promocje

Sprawdź, jakie wyjątkowe oferty przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie! Z DepilConcept zyskujesz każdego dnia!

39 zł

Bezbolesna i trwała depilacja SHR in Motion tylko za 39 zł!

Wypróbuj pełnowartościowy zabieg trwałej depilacji SHR in Motion: pach, bikini płytkiego lub wąsika z brodą! Zaproszenie o wartości 268 zł!

Więcej
50%

50% zniżki na pierwszy zabieg Fotoodmładzania ciała Skin Fitness !

Przywróć swojej skórze gładki i młody wygląd. Dzięki zaproszeniu uzyskasz -50% RABATU na pierwszy zabieg fotoodmładzania SKIN FITNESS (SSR) piersi i brzucha i otrzymasz niespodziankę w salonie!

Więcej
50%

50% zniżki na fotoodmładzanie E-LIGHT!

Trwałe odmładzanie to najlepsza inwestycja w Twoje piękno! Dzięki zaproszeniu uzyskasz -50% RABATU na pierwszy zabieg fotoodmładzania E-LIGHT (IPL+RF) całej twarzy i otrzymasz niespodziankę w salonie!

Więcej

Aktualności

Przeczytaj, co słychać w naszej sieci! Wyjątkowe wydarzenia, rabaty od naszych partnerów, profesjonalne porady na temat zdrowia i urody oraz wiele, wiele innych!

Świąteczna Promocja w DepilConcept: Przekształć Święta w Chwile Piękna!

Więcej

Nowe kosmetyki CONCEPT+ w salonach DepilConcept!

Więcej

Słońce i zmiany barwnikowe skóry - na co uważać?

Więcej

Kontakt z salonem DepilConcept Olsztyn

DepilConcept Olsztyn

535 660 940

wyszynskiego1@depilconcept.pl