Pierwsza depilacja za 39 zł - SPRAWDŹ!
Masz pytania? Zadzwoń:
575 588 030
SKIN FITNESS – NOWY WYMIAR FOTOODMŁADZANIA

SKIN FITNESS – NOWY WYMIAR FOTOODMŁADZANIA

Rozpocznij sezon na terapię E-LIGHT!

Rozpocznij sezon na terapię E-LIGHT!

Gładka skóra teraz! Płatność PÓŹNIEJ!

Gładka skóra teraz! Płatność PÓŹNIEJ!

Poznaj zabiegi depilacji w Lublinie

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą profesjonalnej depilacji w salonach DepilConcept. Dbałość o wysokie standardy usług i inwestowanie w rozwój pracowników umocniły naszą pozycję lidera. Każdego dnia 160 kosmetyczek w blisko 60 salonach dba o zadowolenie naszych klientów.

Trwała depilacja SHR in Motion Lublin

Poznaj innowację wśród metod trwałej depilacji, urządzenie Super Hair Removal, wyposażone w system in Motion oraz technologię IPL. System in Motion umożliwia wykonanie depilacji w ruchu, co skraca czas zabiegu i poprawia jego komfort. To metoda trwałej depilacji, która jest skuteczna przy każdym fototypie skóry. IPL umożliwia usunięcie włosów rudych i bardzo jasnych, a także przy małym kontraście między  kolorem włosów, a karnacją. Z SHR – IPL możesz zapomnieć o podrażnieniach czy bólu, ponieważ SHR in Motion jest całkowicie bezbolesna. Metoda ta sprawdzi się nawet na najdelikatniejszej skórze, ze skłonnościami do podrażnień i poparzeń, a także z tendencją do pękających naczynek. 

IPL – SHR jest skuteczna już przy pierwszym zastosowaniu. Nasze wewnętrzne testy wykazały, że po pierwszym zabiegu niechciane owłosienie zostaje trwale usunięte już na poziomie 30%, a pozostałe włosy są cieńsze i jaśniejsze. Skóra po zabiegu promienieje blaskiem, jest wyraźnie wygładzona. Zabieg usuwania owłosienia wykonuje się w serii, ponieważ włosy nie rosną jednocześnie. Dlatego też zabieg powtarza się najczęściej kilkukrotnie w odstępach około 4 tygodniowych. Satysfakcja z naszych usług to dla nas priorytet. Nasi specjaliści przechodzą liczne szkolenia, po to by zagwarantować doskonałą jakość zabiegów, a także najwyższe standardy obsługi. 

Zapraszamy na profesjonalne zabiegi trwałej depilacji SHR – IPL do salonu DepilConcept w Lublinie przy ulicy Jana Sawy 10 lok. 013. 

Komfortowa depilacja woskiem Lublin

Zachęcamy także do zapoznania się z ofertą komfortowej depilacji ciepłym woskiemProces depilacji jest w pełni bezpieczny i polecany do każdej partii ciała. Polecamy go wszystkim, którzy oczekują natychmiastowego efektu. Dzięki zastosowaniu odpowiednich kosmetyków depilacyjnych wosk przykleja się wyłącznie do włosa spływając aż do korzenia. Ta technika umożliwia redukcję wraz z cebulką włosa. Co to oznacza w praktyce? Koniec z ciemnymi plamami pod skórą, które pojawiają się już następnego dnia po depilacji maszynką. Skóra jest idealnie gładka przez 3 do 5 tygodni. Zapisz się na wizytę i poczuj różnicę profesjonalnej pielęgnacji. Sprawdź najwyższe standardy usług w salonie DepilConcept na lubelskich Czubach. 

Trwała Depilacja SHR in Motion w Lublinie 

Trwała depilacja słusznie zyskuje na popularności. Warto wiedzieć, że zabiegi dokonywane są kilkoma rodzajami urządzeń, które mają podobną zasadę działania oraz skuteczność, lecz znacząco różnią się komfortem, który towarzyszy depilacji.  

Terapia tradycyjnym laserem polega na punktowym podgrzewaniu głębokich warstw skóry, przez co cebulki włosowe ulegają przegrzaniu i w efekcie zniszczeniu. Zabiegowi może towarzyszyć uczucie bólu i zaczerwienienia, a nawet miejscowe poparzenia. 

Fotodepilacja polega na emisji szybkich błysków przez głowicę wysyłającą pulsacyjne światło IPL. Głowica przesuwa się po skórze, przekazując ciepło do skóry z dużą częstotliwością, co powoduje podgrzanie głębszych warstw skóry oraz zniszczenie mieszków włosowych. Zasada obu urządzeń jest podobna, jednak użyta technologia powoduje znaczące różnice w odczuwalności bólu. Rozproszone światło IPL działa łagodnie. Urządzenie wysyła strumienie energii na większej powierzchni i na różne głębokości znacząco skracając czas trwania zabiegu i eliminując nieprzyjemne doznania towarzyszące zabiegom tradycyjnym laserem.

Skorzystaj z oferty trwałej depilacji IPL w Lublinie. Odwiedź salon DepilConcept położony przy ulicy Jana Sawy 10 Lok. 013.

Nasze aktualne promocje

Sprawdź, jakie wyjątkowe oferty przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie! Z DepilConcept zyskujesz każdego dnia!

39 zł

Bezbolesna i trwała depilacja SHR in Motion tylko za 39 zł!

Wypróbuj pełnowartościowy zabieg trwałej depilacji SHR in Motion: pach, bikini płytkiego lub wąsika z brodą! Zaproszenie o wartości 268 zł!

Więcej
50%

50% zniżki na pierwszy zabieg Fotoodmładzania ciała Skin Fitness !

Przywróć swojej skórze gładki i młody wygląd. Dzięki zaproszeniu uzyskasz -50% RABATU na pierwszy zabieg fotoodmładzania SKIN FITNESS (SSR) piersi i brzucha i otrzymasz niespodziankę w salonie!

Więcej
50%

50% zniżki na fotoodmładzanie E-LIGHT!

Trwałe odmładzanie to najlepsza inwestycja w Twoje piękno! Dzięki zaproszeniu uzyskasz -50% RABATU na pierwszy zabieg fotoodmładzania E-LIGHT (IPL+RF) całej twarzy i otrzymasz niespodziankę w salonie!

Więcej

Aktualności

Przeczytaj, co słychać w naszej sieci! Wyjątkowe wydarzenia, rabaty od naszych partnerów, profesjonalne porady na temat zdrowia i urody oraz wiele, wiele innych!

Świąteczna Promocja w DepilConcept: Przekształć Święta w Chwile Piękna!

Więcej

Medyczne aspekty depilacji! Sprawdzone sposoby na wrastające włoski

Więcej

Pękające naczynka - przyczyny, domowe sposoby, jak wzmocnić?

Więcej

Kontakt z salonem DepilConcept Lublin

DepilConcept Lublin

575 588 030

janasawy10@depilconcept.pl