Pierwsza depilacja za 39 zł - SPRAWDŹ!
Masz pytania? Zadzwoń:
516 612 465
SKIN FITNESS – NOWY WYMIAR FOTOODMŁADZANIA

SKIN FITNESS – NOWY WYMIAR FOTOODMŁADZANIA

Rozpocznij sezon na terapię E-LIGHT!

Rozpocznij sezon na terapię E-LIGHT!

Gładka skóra teraz! Płatność PÓŹNIEJ!

Gładka skóra teraz! Płatność PÓŹNIEJ!

Poznaj zabiegi depilacji w Nowym Sączu

Doskonalimy się każdego dnia, aby wizyta u nas była przyjemnością połączoną z najwyższą jakością usług. Zaufaj doświadczeniu lidera na polskim rynku depilacji i wybierz komfort oraz nowoczesność. Dowiedz się więcej o wygodnych i bezbolesnych metodach depilacji w salonach DepilConcept.

Trwała depilacja SHR in Motion w Nowym Sączu

Zapraszamy Cię do wypróbowania ultradelikatnej i bardzo skutecznej metody Super Hair Removal. Dzięki zastosowaniu najnowszych rozwiązań technologicznych ta metoda jest całkowicie bezbolesna przy jednoczesnej wysokiej skuteczności. Efekty widać już po pierwszej wizycie w salonie DepilConcept. Skuteczność technologii IPL już po pierwszym zabiegu wynosi 30%, dodatkowo skóra po depilacji SHR in Motion jest promienna i gładka, a pozostałe włosy jaśniejsze i cieńsze.

Wielkim plusem technologii SHR in Motion jest porównywalna skuteczność przy różnych fototypach skóry, ponieważ w odróżnieniu do innych metod trwale usuwa nawet najjaśniejsze owłosienie. 

Trwała depilacja IPL to doskonale rozwiązanie do dapilacji wąsika, pach, bikini, nóg czy rąk. Jest metodą chętnie wybieraną przez mężczyzn, którzy decydują się usunąć niechciane owłosienie z pleców i klatki piersiowej. Włoski odrastają dużo wolniej, można je przycinać lub golić na gładko między zabiegami.

Eksperci DepilConcept polecają SHR – IPL osobom z nadmierną wrażliwością skóry na ból, słabą skutecznością innych zabiegów, tendencją do pękania naczynek krwionośnych, wrastającymi włoskami i krostkami w okolicy bikini. Zapraszamy do wizyty w najbliższym salonie DepilConcept! 

Komfortowa depilacja woskiem w Nowym Sączu 

Polecamy także komfortową depilację ciepłym woskiem, która jest idealnym rozwiązaniem dla osób oczekujących natychmiastowego efektu gładkiej skóry, która trwa od 3 do 5 tygodni po wykonaniu zabiegu. 

To najskuteczniejsza metoda depilacji wśród metod tradycyjnych. Dzięki wygodzie i prostocie wybierana przez wielu naszych klientów. Metodę możemy stosować na wszystkich strefach ciała, najczęściej depilujemy wąsik, twarz, ramiona, pachy, bikini, nogi. Z zabiegu równie chętnie korzystają mężczyźni, którzy decydują się na depilację nieestetycznego owłosienia pleców, ramion oraz klatki piersiowej. 

Zalecamy systematyczne stosowanie komfortowej depilacji woskiem, ponieważ odrastające włosy są coraz rzadsze i słabsze, a regularność wykonywania zabiegu gwarantuje wydłużanie się przerw między zabiegami. W trosce o jakość oferowanych przez nas zabiegów nasi eksperci pracują każdego dnia nad doskonaleniem technik komfortowej depilacji. Zapraszamy na zabiegi komfortowej depilacji woskiem w naszym salonie DepilConcept w Nowym Sączu przy ulicy Jana Matejki 33 lok. S1. 

Trwała Depilacja SHR in Motion w Nowym Sączu

Zabiegi trwałej depilacji wykonywane są urządzeniami, które gwarantują skuteczność i wysoki standard wykonania. Mechanika procesu polega na wypuszczeniu wiązki światła, które przechodzi przez naskórek aż do skóry właściwej i niszczy cebulkę włosa. W tradycyjnych urządzeniach laserowych wiązka promienia ma dużą i skupioną w jednym punkcie energię. W urządzeniach IPL wiązka energii jest rozproszona we wszystkich kierunkach. Światło IPL jest selektywnie pochłaniane przez melaninę, barwnik znajdujący się we włosach. Duża ilość pochłoniętej energii powoduje gwałtowne zwiększenie temperatury włosa co prowadzi do uszkodzenia cebulki, bez uszkadzania tkanek okalających. 

Przetestowana technologia IPL to komfort i wysoka skuteczność. Rozproszenie światła pozwala na depilację większych partii ciała w krótszym czasie, przy jednoczesnym dużym poziomie bezpieczeństwa. Niebagatelnym atutem metody SHR In Motion jest relatywnie niewielki koszt w porównaniu do innych metod, w tym do depilacji tradycyjnym laserem. Zachęcamy do skorzystania z oferty trwałej depilacji IPL w Nowym Sączu. Odwiedź nasz salon, położony przy ulicy Jana Matejki 33 lok. S1.

Nasze aktualne promocje

Sprawdź, jakie wyjątkowe oferty przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie! Z DepilConcept zyskujesz każdego dnia!

39 zł

Bezbolesna i trwała depilacja SHR in Motion tylko za 39 zł!

Wypróbuj pełnowartościowy zabieg trwałej depilacji SHR in Motion: pach, bikini płytkiego lub wąsika z brodą! Zaproszenie o wartości 268 zł!

Więcej
50%

50% zniżki na pierwszy zabieg Fotoodmładzania ciała Skin Fitness !

Przywróć swojej skórze gładki i młody wygląd. Dzięki zaproszeniu uzyskasz -50% RABATU na pierwszy zabieg fotoodmładzania SKIN FITNESS (SSR) piersi i brzucha i otrzymasz niespodziankę w salonie!

Więcej
50%

50% zniżki na fotoodmładzanie E-LIGHT!

Trwałe odmładzanie to najlepsza inwestycja w Twoje piękno! Dzięki zaproszeniu uzyskasz -50% RABATU na pierwszy zabieg fotoodmładzania E-LIGHT (IPL+RF) całej twarzy i otrzymasz niespodziankę w salonie!

Więcej

Aktualności

Przeczytaj, co słychać w naszej sieci! Wyjątkowe wydarzenia, rabaty od naszych partnerów, profesjonalne porady na temat zdrowia i urody oraz wiele, wiele innych!

Świąteczna Promocja w DepilConcept: Przekształć Święta w Chwile Piękna!

Więcej

Medyczne aspekty depilacji! Sprawdzone sposoby na wrastające włoski

Więcej

Pękające naczynka - przyczyny, domowe sposoby, jak wzmocnić?

Więcej

Kontakt z salonem DepilConcept Nowy Sącz

DepilConcept Nowy Sącz

516 612 465

matejki33@depilconcept.pl