Pierwsza depilacja za 39 zł - SPRAWDŹ!
Masz pytania? Zadzwoń:
515 85 52 52
SKIN FITNESS – NOWY WYMIAR FOTOODMŁADZANIA

SKIN FITNESS – NOWY WYMIAR FOTOODMŁADZANIA

Rozpocznij sezon na terapię E-LIGHT!

Rozpocznij sezon na terapię E-LIGHT!

Gładka skóra teraz! Płatność PÓŹNIEJ!

Gładka skóra teraz! Płatność PÓŹNIEJ!

Poznaj zabiegi depilacji w Łodzi

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą depilacji w salonach DepilConcept. W trosce o jakość naszych usług podejmujemy badania oraz testy, które skutkują metodami depilacji doskonale dopasowanymi do potrzeb naszych klientów.

Trwała depilacja SHR in Motion w Łodzi

Przedstawiamy Ci nowoczesną i bardzo czułą metodę Super Hair Removal. To metoda, która korzysta z kilku innowacyjnych technologii, dzięki czemu jest szybka, bezbolesna i bardzo skuteczna. 

Już po pierwszym zastosowaniu następuje redukcja owłosienia na poziomie nie niższym niż 30%. SHR in Motion wpływa na strukturę pozostałych włosów, które są wyraźnie cieńsze i jaśniejsze. Kolejną innowacją jest użycie systemu in Motion. Technika ta umożliwia wykonywanie zabiegu w ruchu, co przyczynia się do radykalnego skrócenia czasu depilacji, a także zwiększa jej wygodę. 

SHR – IPL to metoda trwałej depilacji, która jest skuteczna przy każdym fototypie skóry. Umożliwia usunięcie włosów rudych i bardzo jasnych, a także przy małym kontraście między  kolorem włosów, a karnacją. 

Trwała depilacja SHR in Motion dostosowana jest do potrzeb zarówno kobiet jaki i mężczyzn. Dzięki jej skuteczności połączonej z łagodnym przebiegiem zabiegu jest wybierana przez osoby, które miały nieprzyjemne doświadczenia z depilacją. Eksperci DepilConcept polecają SHR – IPL osobom z nadmierną wrażliwością skóry na ból, słabą skutecznością innych zabiegów, tendencją do pękania naczynek krwionośnych, wrastającymi włoskami i krostkami w okolicy bikini. 

Już dziś umów się na wizytę w najbliższym salonie DepilConcept w Łodzi przy ulicy Doktora Seweryna Sterlinga 7. 

Komfortowa depilacja woskiem w Łodzi 

Polecamy także komfortową depilację woskiem, najskuteczniejszą metodę usuwania niechcianego owłosienia w palecie metod tradycyjnych. 

Dzięki zastosowaniu odpowiednich kosmetyków depilacyjnych wosk przykleja się wyłącznie do włosa spływając aż do korzenia. Ta technika umożliwia redukcję owłosienia wraz z cebulką. Co to oznacza w praktyce? Koniec z ciemnymi plamami pod skórą, które pojawiają się już następnego dnia po depilacji maszynką. Skóra jest idealnie gładka przez 3 do 5 tygodni. Nasze kosmetyczki polecają regularne wykonywanie zabiegów, aby utrzymać efekt na dłużej. Po każdej depilacji włosy odrastają rzadsze i cieńsze, co przyczynia się do zwiększenia przerw między zabiegami. 

Metoda komfortowej depilacji woskiem jest bezpieczna nawet dla kobiet w ciąży i nastolatków. Nasi klienci wybierają ten sposób do usuwania wąsika, niechcianego owłosienia twarzy, pach, bikini, nóg. Mężczyźni także chętnie korzystają z tej szybkiej i wygodnej metody. Panowie wybierają depilację pach, pleców, a także klatki piersiowej. Zapraszamy na zabiegi komfortowej depilacji woskiem w naszym salonie DepilConcept w Łodzi. Zapisz się na wizytę i poczuj różnicę profesjonalnej pielęgnacji. 

Trwała Depilacja SHR in Motion w Łodzi

Jest wiele typów sprzętu stosowanego w zabiegach trwałej redukcji owłosienia. To co jest dla nich wspólne to wysoka skuteczność. Włosy usuwane są trwale, a zniszczenie cebulki włosowej nie daje szans na ich odrośnięcie w miejscu zabiegu. Należy wiedzieć, że istnieje kilka znaczących różnic pomiędzy tradycyjną depilacją laserową, a systemem IPL. Techniki trwałej depilacji korzystają z różnych źródeł promieniowania. Tradycyjna depilacja laserowa wysyła skupioną wiązkę energii, która uderza z dużą siłą w cebulkę włosa.

Depilacja IPL wykorzystuje wielokrotne, nakładające się na siebie impulsy świetlne o jednostkowo niskiej energii, które stopniowo podgrzewają skórę do osiągnięcia pożądanej temperatury dzięki czemu zabieg jest komfortowy, a skóra pozostaje nietknięta. Ważną cechą zabiegów z użyciem pulsacyjnego światła jest ich bezinwazyjność. Urządzenia do depilacji IPL posiadają na stałe wbudowane filtry odcinające emitowanie drażniącego skórę promieniowania. To dodatkowe zabezpieczenie gwarantuje, że zabieg zostanie wykonany właściwie, a cała wiązka energii trafi do cebulki włosa.

Skorzystaj z oferty trwałej depilacji IPL w Łodzi. Odwiedź Salon DepilConcept, położony przy ulicy Doktora Seweryna Sterlinga 7.

Nasze aktualne promocje

Sprawdź, jakie wyjątkowe oferty przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie! Z DepilConcept zyskujesz każdego dnia!

39 zł

Bezbolesna i trwała depilacja SHR in Motion tylko za 39 zł!

Wypróbuj pełnowartościowy zabieg trwałej depilacji SHR in Motion: pach, bikini płytkiego lub wąsika z brodą! Zaproszenie o wartości 268 zł!

Więcej
50%

50% zniżki na pierwszy zabieg Fotoodmładzania ciała Skin Fitness !

Przywróć swojej skórze gładki i młody wygląd. Dzięki zaproszeniu uzyskasz -50% RABATU na pierwszy zabieg fotoodmładzania SKIN FITNESS (SSR) piersi i brzucha i otrzymasz niespodziankę w salonie!

Więcej
50%

50% zniżki na fotoodmładzanie E-LIGHT!

Trwałe odmładzanie to najlepsza inwestycja w Twoje piękno! Dzięki zaproszeniu uzyskasz -50% RABATU na pierwszy zabieg fotoodmładzania E-LIGHT (IPL+RF) całej twarzy i otrzymasz niespodziankę w salonie!

Więcej

Aktualności

Przeczytaj, co słychać w naszej sieci! Wyjątkowe wydarzenia, rabaty od naszych partnerów, profesjonalne porady na temat zdrowia i urody oraz wiele, wiele innych!

Świąteczna Promocja w DepilConcept: Przekształć Święta w Chwile Piękna!

Więcej

Nowe kosmetyki CONCEPT+ w salonach DepilConcept!

Więcej

Słońce i zmiany barwnikowe skóry - na co uważać?

Więcej

Kontakt z salonem DepilConcept Łódź

DepilConcept Łódź

515 85 52 52

sterlinga7@depilconcept.pl