Pierwsza depilacja za 29 zł - SPRAWDŹ!
Masz pytania? Zadzwoń:
515 85 52 52
Rozpocznij sezon na terapię E-LIGHT!

Rozpocznij sezon na terapię E-LIGHT!

Dowiedz się więcej!

Rozpocznij sezon na terapię E-LIGHT!
Oceń ten artykuł
#GładkiBiznes! Dołącz do nas!

#GładkiBiznes! Dołącz do nas!

APLIKUJ >

#GładkiBiznes! Dołącz do nas!
3.1 / (38) 38 głosowało
Lider franczyzy dla kobiet w branży kosmetycznej!

Lider franczyzy dla kobiet w branży kosmetycznej!

Nagroda Polish BusinessWoman Awards

Lider franczyzy dla kobiet w branży kosmetycznej!
3.6 / (28) 28 głosowało
Gładka skóra teraz! Płatność PÓŹNIEJ!

Gładka skóra teraz! Płatność PÓŹNIEJ!

Zapłać za PAKIET w RATACH PayPlus!

Gładka skóra teraz! Płatność PÓŹNIEJ!
3.2 / (93) 93 głosowało
Odbierz RABAT -50% na pierwszy zabieg ELIGHT!

Odbierz RABAT -50% na pierwszy zabieg ELIGHT!

Pobierz Voucher

Odbierz RABAT -50% na pierwszy zabieg ELIGHT!
3.3 / (118) 118 głosowało
Studencki zjazd cenowy! Strefa za 55 zł! Pierwsza wizyta za 19 zł!

Studencki zjazd cenowy! Strefa za 55 zł! Pierwsza wizyta za 19 zł!

Poznaj Pakiet Studencki

Studencki zjazd cenowy! Strefa za 55 zł! Pierwsza wizyta za 19 zł!
3.5 / (59) 59 głosowało

Poznaj zabiegi depilacji w Łodzi

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą depilacji w salonach DepilConcept. W trosce o jakość naszych usług podejmujemy badania oraz testy, które skutkują metodami depilacji doskonale dopasowanymi do potrzeb naszych klientów.

Trwała depilacja SHR in Motion w Łodzi

Przedstawiamy Ci nowoczesną i bardzo czułą metodę Super Hair Removal. To metoda, która korzysta z kilku innowacyjnych technologii, dzięki czemu jest szybka, bezbolesna i bardzo skuteczna. 

Już po pierwszym zastosowaniu następuje redukcja owłosienia na poziomie nie niższym niż 30%. SHR in Motion wpływa na strukturę pozostałych włosów, które są wyraźnie cieńsze i jaśniejsze. Kolejną innowacją jest użycie systemu in Motion. Technika ta umożliwia wykonywanie zabiegu w ruchu, co przyczynia się do radykalnego skrócenia czasu depilacji, a także zwiększa jej wygodę. 

SHR – IPL to metoda trwałej depilacji, która jest skuteczna przy każdym fototypie skóry. Umożliwia usunięcie włosów rudych i bardzo jasnych, a także przy małym kontraście między  kolorem włosów, a karnacją. 

Trwała depilacja SHR in Motion dostosowana jest do potrzeb zarówno kobiet jaki i mężczyzn. Dzięki jej skuteczności połączonej z łagodnym przebiegiem zabiegu jest wybierana przez osoby, które miały nieprzyjemne doświadczenia z depilacją. Eksperci DepilConcept polecają SHR – IPL osobom z nadmierną wrażliwością skóry na ból, słabą skutecznością innych zabiegów, tendencją do pękania naczynek krwionośnych, wrastającymi włoskami i krostkami w okolicy bikini. 

Już dziś umów się na wizytę w najbliższym salonie DepilConcept w Łodzi przy ulicy Doktora Seweryna Sterlinga 7. 

Komfortowa depilacja woskiem w Łodzi 

Polecamy także komfortową depilację woskiem, najskuteczniejszą metodę usuwania niechcianego owłosienia w palecie metod tradycyjnych. 

Dzięki zastosowaniu odpowiednich kosmetyków depilacyjnych wosk przykleja się wyłącznie do włosa spływając aż do korzenia. Ta technika umożliwia redukcję owłosienia wraz z cebulką. Co to oznacza w praktyce? Koniec z ciemnymi plamami pod skórą, które pojawiają się już następnego dnia po depilacji maszynką. Skóra jest idealnie gładka przez 3 do 5 tygodni. Nasze kosmetyczki polecają regularne wykonywanie zabiegów, aby utrzymać efekt na dłużej. Po każdej depilacji włosy odrastają rzadsze i cieńsze, co przyczynia się do zwiększenia przerw między zabiegami. 

Metoda komfortowej depilacji woskiem jest bezpieczna nawet dla kobiet w ciąży i nastolatków. Nasi klienci wybierają ten sposób do usuwania wąsika, niechcianego owłosienia twarzy, pach, bikini, nóg. Mężczyźni także chętnie korzystają z tej szybkiej i wygodnej metody. Panowie wybierają depilację pach, pleców, a także klatki piersiowej. Zapraszamy na zabiegi komfortowej depilacji woskiem w naszym salonie DepilConcept w Łodzi. Zapisz się na wizytę i poczuj różnicę profesjonalnej pielęgnacji. 

Depilacja Laserowa w Łodzi

Jest wiele typów sprzętu stosowanego w zabiegach trwałej redukcji owłosienia. To co jest dla nich wspólne to wysoka skuteczność. Włosy usuwane są trwale, a zniszczenie cebulki włosowej nie daje szans na ich odrośnięcie w miejscu zabiegu. Należy wiedzieć, że istnieje kilka znaczących różnic pomiędzy tradycyjną depilacją laserową, a systemem laserowym IPL. Techniki trwałej depilacji korzystają z różnych źródeł promieniowania. Tradycyjna depilacja laserowa wysyła skupioną wiązkę energii, która uderza z dużą siłą w cebulkę włosa.

Depilacja laserowa IPL wykorzystuje wielokrotne, nakładające się na siebie impulsy świetlne o jednostkowo niskiej energii, które stopniowo podgrzewają skórę do osiągnięcia pożądanej temperatury dzięki czemu zabieg jest komfortowy, a skóra pozostaje nietknięta. Ważną cechą zabiegów z użyciem pulsacyjnego światła jest ich bezinwazyjność. Urządzenia do depilacji laserowej IPL posiadają na stałe wbudowane filtry odcinające emitowanie drażniącego skórę promieniowania. To dodatkowe zabezpieczenie gwarantuje, że zabieg zostanie wykonany właściwie, a cała wiązka energii trafi do cebulki włosa.

Skorzystaj z oferty trwałej depilacji laserowej IPL w Łodzi. Odwiedź Salon DepilConcept, położony przy ulicy Doktora Seweryna Sterlinga 7.

Nasze aktualne promocje

Sprawdź, jakie wyjątkowe oferty przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie! Z DepilConcept zyskujesz każdego dnia!

29 zł

Bezbolesna i trwała depilacja SHR in Motion tylko za 29 zł!

Wypróbuj pełnowartościowy zabieg trwałej depilacji SHR in Motion: pach, bikini płytkiego lub wąsika z brodą! Zaproszenie o wartości 210 zł! Odbierz niespodziankę!

Więcej
50%

Zniżka -50% na depilację woskiem!

Depilujemy szybko, dokładnie i komfortowo! Masz przeciwwskazania do fotodepilacji? Skorzystaj z szybkiej depilacji woskiem!

Więcej
50%

50% zniżki na fotoodmładzanie E-LIGHT!

Trwałe odmładzanie to najlepsza inwestycja w Twoje piękno! Dzięki zaproszeniu uzyskasz -50% RABATU na pierwszy zabieg fotoodmładzania E-LIGHT (IPL+RF) całej twarzy i otrzymasz niespodziankę w salonie!

Więcej

Aktualności

Przeczytaj, co słychać w naszej sieci! Wyjątkowe wydarzenia, rabaty od naszych partnerów, profesjonalne porady na temat zdrowia i urody oraz wiele, wiele innych!

Medyczne aspekty depilacji! Sprawdzone sposoby na wrastające włoski

Więcej

Pękające naczynka - przyczyny, domowe sposoby, jak wzmocnić?

Więcej

Depilacja IPL - co to jest? zastosowanie i skuteczność

Więcej

Kontakt z salonem DepilConcept Łódź

DepilConcept Łódź

515 85 52 52

sterlinga7@depilconcept.pl