Pierwsza depilacja za 39 zł - SPRAWDŹ!
Masz pytania? Zadzwoń:
664 814 945
SKIN FITNESS – NOWY WYMIAR FOTOODMŁADZANIA

SKIN FITNESS – NOWY WYMIAR FOTOODMŁADZANIA

Rozpocznij sezon na terapię E-LIGHT!

Rozpocznij sezon na terapię E-LIGHT!

Gładka skóra teraz! Płatność PÓŹNIEJ!

Gładka skóra teraz! Płatność PÓŹNIEJ!

Poznaj zabiegi depilacji Szczecin Bukowe

DepilConcept jest wiodącym specjalistą w dziedzinie depilacji trwałej oraz depilacji ciepłym woskiem. Nasze zabiegi wykonywane są w blisko 60 salonach przez 160 wyszkolonych w najnowszych trendach specjalistów. Zaufaj ekspertom i poznaj ofertę profesjonalnych zabiegów

Trwała depilacja SHR in Motion Szczecin Bukowe

Chcemy Ci przedstawić nowoczesną metodę depilacji Super Hair Removal (SHR). Metoda trwałej depilacji Super Hair Removal bazuje na nowoczesnej technologii IPL, która gwarantuje bezbolesność zabiegu. Technologia IPL jest dla wszystkich, którzy mają dość ciągłego usuwania niechcianego owłosienia. Dzięki całkowitej bezbolesności może być stosowana nawet na najwrażliwszej skórze, a także w przypadku występujących w przeszłości podrażnień. 

Super Hair Removal to przełom w dziedzinie depilacji. Eksperci DepilConcept polecają SHR – IPL osobom z nadmierną wrażliwością skóry na ból, słabą skutecznością innych zabiegów, tendencją do pękania naczynek krwionośnych, wrastającymi włoskami i krostkami w okolicy bikini. 

SHR in Motion zapewnia wygodę i efektywność. Już przy pierwszym zastosowaniu owłosienie jest zmniejszone w widoczny sposób, skóra jest promienna, a niechciane włosy osłabione. Wielkim plusem technologii SHR in Motion jest porównywalna skuteczność przy różnych fototypach skóry, ponieważ w odróżnieniu do innych metod trwale usuwa nawet najjaśniejsze owłosienie.

Trwałą depilację SHR in Motion możemy stosować na wszystkich partiach ciała. Najczęściej nasi klienci decydują się na depilację wąsika, depilację pach, twarzy ramion, nóg oraz bikini. Coraz częściej przeprowadzamy depilację wśród mężczyzn, którzy decydują się na depilację pleców, pach oraz włosów na klatce piersiowej. 

Polecamy trwałą depilację SHR in Motion wszystkim, którzy cenią komfort i wygodę. Zapraszamy do salonu DepilConcept w Szczecinie przy ulicy Pomarańczowej 15A. 

Komfortowa depilacja woskiem Szczecin Bukowe

Dla tych, którzy nie są zdecydowani na trwałą depilację SHR in Motion, proponujemy inne rozwiązanie – komfortową depilację rozgrzanym woskiem. 

Dzięki doświadczeniu naszych kosmetyczek zabieg wykonywany jest sprawnie, z uważnością na Twoją wygodę i najwyższą jakość wykonywanych usług. Warto zaufać liderowi na polskim rynku depilacji. 

Piękna, gładka skóra nawet do pięciu tygodni możliwa jest dzięki usunięciu podczas depilacji cebulki włosa. Proces odrastania jest znacznie wydłużony, a każdy kolejny zabieg powoduje osłabienie niechcianego owłosienia. Zapisz się na wizytę i poczuj różnicę profesjonalnej pielęgnacji. Sprawdź najwyższe standardy usług w salonie DepilConcept w Sczecinie.

Trwała Depilacja SHR in Motion w Szczecinie

Zabiegi trwałej depilacji wykonywane są przy użyciu kilku rodzajów urządzeń. Do najpopularniejszych należą lasery oraz urządzenia, które mają podobny mechanizm  działania. Jednym z nich jest sprzęt, w którym zastosowano technologię IPL, z angielskiego Intense Pulsed Light, czyli intensywne pulsacyjne źródła światła. Według opinii klientek, depilacja IPL ma porównywalną skuteczność do lasera, jednak nie naraża na ból i podrażnienia po zabiegu. 

Światło IPL, w przeciwieństwie do lasera, to wiązka promieni o różnej długości fali. Dzięki temu możemy dotrzeć na różne głębokości skóry. Każda pulsacja światła ma jednostkowo niską, w efekcie czego bezpieczną, energię. Skóra jest podgrzewana tylko do momentu, dostarczenia jej wystarczającej łącznej energii potrzebnej do uszkodzenia mieszka włosowego. Wielkim atutem depilacji IPL jest skuteczność. Już 7 do 10 bezbolesnych zabiegów, które powtarzane są w miesięcznych odstępach, pozwala osiągnąć trwały efekt gładkiej skóry. 

Zachęcamy do skorzystania z oferty trwałej depilacji IPL. Odwiedź salon DepilConcept w Szczecinie, przy ulicy Pomarańczowej 15A

Nasze aktualne promocje

Sprawdź, jakie wyjątkowe oferty przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie! Z DepilConcept zyskujesz każdego dnia!

39 zł

Bezbolesna i trwała depilacja SHR in Motion tylko za 39 zł!

Wypróbuj pełnowartościowy zabieg trwałej depilacji SHR in Motion: pach, bikini płytkiego lub wąsika z brodą! Zaproszenie o wartości 268 zł!

Więcej
50%

50% zniżki na pierwszy zabieg Fotoodmładzania ciała Skin Fitness !

Przywróć swojej skórze gładki i młody wygląd. Dzięki zaproszeniu uzyskasz -50% RABATU na pierwszy zabieg fotoodmładzania SKIN FITNESS (SSR) piersi i brzucha i otrzymasz niespodziankę w salonie!

Więcej
50%

50% zniżki na fotoodmładzanie E-LIGHT!

Trwałe odmładzanie to najlepsza inwestycja w Twoje piękno! Dzięki zaproszeniu uzyskasz -50% RABATU na pierwszy zabieg fotoodmładzania E-LIGHT (IPL+RF) całej twarzy i otrzymasz niespodziankę w salonie!

Więcej

Aktualności

Przeczytaj, co słychać w naszej sieci! Wyjątkowe wydarzenia, rabaty od naszych partnerów, profesjonalne porady na temat zdrowia i urody oraz wiele, wiele innych!

Świąteczna Promocja w DepilConcept: Przekształć Święta w Chwile Piękna!

Więcej

Nowe kosmetyki CONCEPT+ w salonach DepilConcept!

Więcej

Słońce i zmiany barwnikowe skóry - na co uważać?

Więcej

Kontakt z salonem DepilConcept Szczecin Bukowe

DepilConcept Szczecin Bukowe

664 814 945

pomaranczowa15@depilconcept.pl