Pierwsza depilacja za 39 zł - SPRAWDŹ!
Masz pytania? Zadzwoń:
664 377 992
SKIN FITNESS – NOWY WYMIAR FOTOODMŁADZANIA

SKIN FITNESS – NOWY WYMIAR FOTOODMŁADZANIA

Rozpocznij sezon na terapię E-LIGHT!

Rozpocznij sezon na terapię E-LIGHT!

Gładka skóra teraz! Płatność PÓŹNIEJ!

Gładka skóra teraz! Płatność PÓŹNIEJ!

Poznaj zabiegi depilacji w Poznaniu, dzielnica Grunwald!

Ładny wygląd i zdrowie to klucz do dobrego samopoczucia i szczęścia. Jeśli Ci na tym zależy, to dobrze trafiłeś. Na tej stronie znajdziesz adres salonu kosmetycznego DepilConcept w Poznaniu, gdzie zadbasz o swoje ciało dzięki skutecznym zabiegom. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi metodami depilacji i kontaktu z salonem.

Trwała depilacja SHR in Motion Poznań Grunwald 

Super Hair Removal (SHR) to nowoczesna technologia z systemem In Motion wykorzystywana w medycynie estetycznej. Polecana jest wszystkim osobom, które mają dość ciągłego usuwania owłosienia. Ponadto to świetna alternatywa dla tradycyjnych metod depilacji, zwłaszcza dla osób mających po nich skutki uboczne jak podrażnienia czy zapalenia skóry.

Klinika w Poznaniu, podążając za światowymi standardami, ma w swojej ofercie Depilację SHR in Motion. Jak to działa? Wiązka światła emitowana przez urządzenie IPL przenika przez naskórek aż do skóry właściwej, w trakcie tego procesu jest wchłaniana przez melaninę (czyli barwnik znajdujący się we włosach). Pochłonięta energia wpływa na wzrost temperatury, co skutkuje uszkodzeniem cebulki. 

Komfortowa depilacja woskiem Poznań Grunwald 

Depilacja woskiem to niezawodny sposób, by pozbyć się owłosienia na dłużej. Dla tych, którzy chcą odpocząć od codziennego rytuału golenia się maszynką, depilacja woskiem jest świetnym rozwiązaniem.

Rozgrzany, płynny wosk nakładany jest zgodnie z kierunkiem wzrostu włosa. Dociera on bardzo głęboko i usuwa włos razem z cebulką. Zanim odrosną upłynie sporo czasu, nawet do pięciu tygodni, poza tym nie będą już takie gęste i grube. Zabieg depilacji woskiem w salonie w Poznaniu można stosować do wszystkich stref ciała. Profesjonalna kosmetyczka przeprowadzi go bezpiecznie i komfortowo.

Depilacja Laserowa Trwała Depilacja SHR in Motion

Istnieje kilka znaczących różnic pomiędzy tradycyjnym laserem, a systemem IPL. Jedna z nich dotyczy powierzchni skóry, jaką można poddać zabiegowi podczas jednej wizyty oraz szybkości terapii. Depilacja IPL pozwala pokryć do 8 razy większą powierzchnię niż dotychczas stosowane technologie, a co za tym idzie terapia jest szybka i komfortowa. W opinii osób korzystających z obu sposobów depilacji wskazano jednogłośnie, że metoda depilacji IPL jest właściwie bezbolesna. Kolejną ważną cechą IPL jest to, że przy depilacji światłem pulsacyjnym nie jesteśmy ograniczeni usuwaniem tylko ciemnych włosów przy jasnej karnacji, co niestety jest częstym problemem w przypadku stosowania laserów. Urządzenia IPL posiadają na stałe wbudowane filtry odcinające emitowanie drażniącego skórę promieniowania. To dodatkowe zabezpieczenie gwarantuje, że zabieg zostanie wykonany właściwie, a cała wiązka energii trafi do cebulki włosa.

Zachęcamy do skorzystania z oferty trwałej depilacji IPL Odwiedź salon DepilConcept położony przy ulicy Jutrzenki 8/H3 w Poznaniu (dzielnica Grunwald).

Nasze aktualne promocje

Sprawdź, jakie wyjątkowe oferty przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie! Z DepilConcept zyskujesz każdego dnia!

39 zł

Bezbolesna i trwała depilacja SHR in Motion tylko za 39 zł!

Wypróbuj pełnowartościowy zabieg trwałej depilacji SHR in Motion: pach, bikini płytkiego lub wąsika z brodą! Zaproszenie o wartości 268 zł!

Więcej
50%

50% zniżki na pierwszy zabieg Fotoodmładzania ciała Skin Fitness !

Przywróć swojej skórze gładki i młody wygląd. Dzięki zaproszeniu uzyskasz -50% RABATU na pierwszy zabieg fotoodmładzania SKIN FITNESS (SSR) piersi i brzucha i otrzymasz niespodziankę w salonie!

Więcej
50%

50% zniżki na fotoodmładzanie E-LIGHT!

Trwałe odmładzanie to najlepsza inwestycja w Twoje piękno! Dzięki zaproszeniu uzyskasz -50% RABATU na pierwszy zabieg fotoodmładzania E-LIGHT (IPL+RF) całej twarzy i otrzymasz niespodziankę w salonie!

Więcej

Aktualności

Przeczytaj, co słychać w naszej sieci! Wyjątkowe wydarzenia, rabaty od naszych partnerów, profesjonalne porady na temat zdrowia i urody oraz wiele, wiele innych!

Świąteczna Promocja w DepilConcept: Przekształć Święta w Chwile Piękna!

Więcej

Nowe kosmetyki CONCEPT+ w salonach DepilConcept!

Więcej

Słońce i zmiany barwnikowe skóry - na co uważać?

Więcej

Kontakt z salonem DepilConcept Poznań Grunwald

DepilConcept Poznań Grunwald

664 377 992

jutrzenka8@depilconcept.pl