Pierwsza depilacja za 39 zł - SPRAWDŹ!
Masz pytania? Zadzwoń:
500 207 214
SKIN FITNESS – NOWY WYMIAR FOTOODMŁADZANIA

SKIN FITNESS – NOWY WYMIAR FOTOODMŁADZANIA

Rozpocznij sezon na terapię E-LIGHT!

Rozpocznij sezon na terapię E-LIGHT!

Gładka skóra teraz! Płatność PÓŹNIEJ!

Gładka skóra teraz! Płatność PÓŹNIEJ!

Poznaj zabiegi depilacji w DepilConcept

Zapraszamy do poznania najnowszych trendów depilacji w salonach DepilConcept. Standardy depilacji budujemy na 13 letnim doświadczeniu w pracy z naszymi klientami. Zaufaj profesjonalistom i poznaj metody naszej pracy.

Trwała depilacja SHR in Motion w Lubinie

Przedstawiamy Ci ultranowoczesną metodę Super Hair Removal. W salonach DepilConcept posiadamy nowoczesne urządzenia SHR in Motion wyposażone w technologię IPL umożliwiającą bezbolesne zabiegi depilacji. Wszystkie urządzenia mają wymagane certyfikaty i spełniają najwyższe normy jakości. 

Technologia trwałej depilacji IPL jest dla wszystkich, którzy mają dość ciągłego usuwania niechcianego owłosienia. SHR – IPL jest bardzo delikatna i nieinwazyjna, może być stosowana nawet na najwrażliwszej skórze, a także w przypadku występujących w przeszłości podrażnień. 

SHR in Motion jest niezwykle wygodna, po wykonaniu depilacji można wrócić do codziennych spraw, ponieważ całość zabiegu przebiega szybko i jest bezbolesna. Warto wspomnieć o dużej skuteczności technologii IPL, która już po pierwszym zabiegu wynosi 30%. Po depilacji SHR in Motion skóra jest promienna i gładka, a pozostałe włosy jaśniejsze i cieńsze. SHR in Motion daje również szerokie możliwości wykonania trwałej depilacji u osób o różnym fototypie skóry

Zapraszamy do salonu DepilConcept w Lubinie, który znajduje się przy ulicy Jana Pawła II 38. Polecamy trwałą depilację SHR in Motion wszystkim, którzy cenią komfort i wygodę. Możesz być pewien, że dołożymy wszelkich starań, aby Twój zabieg przebiegał w relaksującej atmosferze. 

Komfortowa depilacja woskiem w Lubinie 

Dla wszystkich, którzy pragną natychmiastowego efektu gładkiej skóry polecamy komfortową depilację ciepłym woskiem. Jest to jedna ze skuteczniejszych metod usuwania zbędnego owłosienia, dzięki swej uniwerslaności polecana osobom w każdym wieku, a także kobietom w ciąży. 

Nasi klienci wybierają metodę rozgrzanego wosku do depilacji wąsika, twarzy, pach, ramion, nóg oraz bikini. Specjalizujemy się także w depilacji mężczyzn, którzy sięgają także po depilację pleców i klatki piersiowej. Depilacja ciepłym woskiem działa od 3 do 5 tygodni. W tym czasie skóra jest perfekcyjnie gładka, bez czarnych punktów pod skórą, jak w przypadku golenia maszynką. Rozgrzany wosk dociera głęboko, więc jest w stanie usunąć włos wraz z korzeniem. Usunięcie owłosienia wraz z cebulkami powoduje, że odrastanie trwa długo, a włosy stają się coraz rzadsze i cieńsze. Wypróbuj naszych metod i poczuj różnicę na własnej skórze! Zapraszamy Cię do salonu DepilConcept w Lubinie. 

Trwała Depilacja SHR in Motion w Lubinie

Techniki trwałej depilacji korzystają z różnych źródeł promieniowania. Tradycyjne lasery wysyłają skupioną wiązkę energii, która uderza z dużą siłą w cebulkę włosa. Każda cebulka jest niszczona pojedynczym błyskiem energii co wymaga ogromnej precyzji i jest czasochłonne. Promieniowanie elektromagnetyczne, w zależności od parametrów emitującego je urządzenia wywiera zupełnie różny wpływ na nasz organizm.

Aparat do depilacji IPL, emituje dokładnie taką wiązkę promienia, która oddziałuje tylko na barwnik znajdujący się w naszych włosach – rozgrzewa go do tego stopnia, że cała cebulka ulega zniszczeniu bez ryzyka uszkodzenia otaczającej ją skóry. Zjawisko nazywamy selektywną fototermolizą – selektywną, ponieważ urządzenie „wie” co ma zniszczyć. Niezwykle istotne są także przerwy pomiędzy impulsami, które emitujemy do cebulki włosowej. Odpowiednie ustawienie aparatu pozwala skórze „odpocząć” i pozbyć się min. 50% energii każdego strzału. Dzięki temu zabieg Depilacji IPL jest bezpieczny – unikamy przegrzania tkanek i tym samym poparzenia skóry.

Skorzystaj z oferty trwałej depilacji IPL w Lubinie. Odwiedź salon DepilConcept, położony przy ulicy Jana Pawła II 38.

Nasze aktualne promocje

Sprawdź, jakie wyjątkowe oferty przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie! Z DepilConcept zyskujesz każdego dnia!

39 zł

Bezbolesna i trwała depilacja SHR in Motion tylko za 39 zł!

Wypróbuj pełnowartościowy zabieg trwałej depilacji SHR in Motion: pach, bikini płytkiego lub wąsika z brodą! Zaproszenie o wartości 268 zł!

Więcej
50%

50% zniżki na pierwszy zabieg Fotoodmładzania ciała Skin Fitness !

Przywróć swojej skórze gładki i młody wygląd. Dzięki zaproszeniu uzyskasz -50% RABATU na pierwszy zabieg fotoodmładzania SKIN FITNESS (SSR) piersi i brzucha i otrzymasz niespodziankę w salonie!

Więcej
50%

50% zniżki na fotoodmładzanie E-LIGHT!

Trwałe odmładzanie to najlepsza inwestycja w Twoje piękno! Dzięki zaproszeniu uzyskasz -50% RABATU na pierwszy zabieg fotoodmładzania E-LIGHT (IPL+RF) całej twarzy i otrzymasz niespodziankę w salonie!

Więcej

Aktualności

Przeczytaj, co słychać w naszej sieci! Wyjątkowe wydarzenia, rabaty od naszych partnerów, profesjonalne porady na temat zdrowia i urody oraz wiele, wiele innych!

Świąteczna Promocja w DepilConcept: Przekształć Święta w Chwile Piękna!

Więcej

Nowe kosmetyki CONCEPT+ w salonach DepilConcept!

Więcej

Słońce i zmiany barwnikowe skóry - na co uważać?

Więcej

Kontakt z salonem DepilConcept Lubin

DepilConcept Lubin

500 207 214

janapawla38@depilconcept.pl