Pierwsza depilacja za 39 zł - SPRAWDŹ!
Masz pytania? Zadzwoń:
882 690 256
SKIN FITNESS – NOWY WYMIAR FOTOODMŁADZANIA

SKIN FITNESS – NOWY WYMIAR FOTOODMŁADZANIA

Rozpocznij sezon na terapię E-LIGHT!

Rozpocznij sezon na terapię E-LIGHT!

Gładka skóra teraz! Płatność PÓŹNIEJ!

Gładka skóra teraz! Płatność PÓŹNIEJ!

Poznaj zabiegi depilacji w DepilConcept

Zapraszamy do poznania najnowszych trendów depilacji w salonach DepilConcept. Dbałość o wysokie standardy usług i inwestowanie w szkolenia pracowników i rozwój technologii umocniły naszą pozycję lidera. Zaufaj ekspertom i poznaj ofertę profesjonalnych zabiegów.

Trwała depilacja SHR in Motion w Piotrkowie Trybunalskim

Poznaj urządzenie Super Hair Removal, innowację wśród metod trwałej depilacji. Urządzenie SHR in Motion wyposażone jest w głowicę IPL, dzięki której zabiegi są bezbolesne i przebiegają w przyjemnej atmosferze. 

Wielkim plusem technologii SHR in Motion jest porównywalna skuteczność przy różnych fototypach skóry, ponieważ w odróżnieniu do innych metod trwale usuwa nawet najjaśniejsze owłosienie. 

SHR in Motion chętnie wybierana jest zarówno przez kobiety jak i przez mężczyzn. Ten rodzaj depilacji wybierany jest nawet przez osoby o bardzo wrażliwej skórze, które wcześniej miały problemy z podrażnieniami. Zauważono też wyraźną poprawę kolorytu skóry po zabiegu metodą z zastosowaniem technologii IPL, która po depilacji z użyciem SHR in Motion jest promienna i gładka, a włosy jaśniejsze i zdecydowanie rzadsze. 

Zabieg usuwania owłosienia wykonuje się w serii, ponieważ włosy nie rosną jednocześnie. Dlatego też zabieg powtarza się najczęściej kilkukrotnie w odstępach około 4 tygodniowych.

Zapraszamy na profesjonalne zabiegi trwałej depilacji SHR-IPL do salonu DepilConcept w Piotrkowie Trybunalskim przy ulicy Andrzeja Frycza Modrzewskiego 28/30, gdzie wykwalifikowany personel dołoży wszelkich starań, aby Twoja wizyta była czasem relaksu i dbałości o Ciebie. 

Komfortowa depilacja woskiem w Piotrkowie Trybunalskim 

Zachęcamy także do zapoznania się z metodą depilacji rozgrzanym woskiem. Ta metoda powstała aby zapewnić Ci natychmiastowy efekt gładkiej skóry, który trwa od 3 do 5 tygodni. 

Metodę możemy stosować na wszystkich strefach ciała, najczęściej depilujemy wąsik, twarz, ramiona, pachy, bikini, nogi. Z zabiegu równie chętnie korzystają mężczyźni, którzy decydują się na depilację nieestetycznego owłosienia pleców, ramion oraz klatki piersiowej. Nasi eksperci rekomendują systematyczne wykonywanie zabiegu, ponieważ odrastające włosy są coraz słabsze i cieńsze, co wyraźnie wydłuża czas pomiędzy kolejnymi zabiegami. Depilacja woskiem jest bezpieczna dla kobiet w ciąży. Nie istnieją także ograniczenia wiekowe do jej stosowania, dlatego zabiegom mogą poddać się osoby w wieku nastoletnim. 

Zapisz się na wizytę i poczuj różnicę profesjonalnej pielęgnacji. Sprawdź najwyższe standardy usług w salonie DepilConcept w Piotrkowie Trybunalskim.

Trwała Depilacja SHR in Motion w Piotrkowie Trybunalskim

W większości przypadków nie jest możliwa całkowita i trwała redukcja owłosienia. Jednak depilacja IPL pozwala na najbardziej zaawansowaną i permanentną minimalizację niechcianych włosów spośród wszystkich technologii dostępnych na rynku. Podobne rezultaty osiąga się przy laseroterapii. Badania dowodzą, że metody laserowe są skuteczne i pozwalają na trwałe usuwanie owłosienia. Tradycyjna depilacja laserowa podaje całą energię w jednym impulsie. Innowacją w technologiach laserowych jest urządzenie wykorzystujące technologię światła IPL.

Podstawową różnicą między urządzeniem wykorzystującym zwykły laser i IPL jest zastosowana technologia. Tradycyjna depilacja laserowa to wiązka o jednej długości fali, a IPL korzysta ze spektrum fal o różnych długościach i kierunkach.  Depilacja IPL polega na naświetlaniu większych fragmentów skóry, dzięki czemu czas zabiegu jest zdecydowanie krótszy. Czas depilacji pach to 5 minut, a depilacji bikini nie więcej niż kwadrans. Ponadto większe spektrum działania wiązki energii świetlnej powoduje, że usuniemy włosy znajdujące się na różnych głębokościach. 

Nasze aktualne promocje

Sprawdź, jakie wyjątkowe oferty przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie! Z DepilConcept zyskujesz każdego dnia!

39 zł

Bezbolesna i trwała depilacja SHR in Motion tylko za 39 zł!

Wypróbuj pełnowartościowy zabieg trwałej depilacji SHR in Motion: pach, bikini płytkiego lub wąsika z brodą! Zaproszenie o wartości 268 zł!

Więcej
50%

50% zniżki na pierwszy zabieg Fotoodmładzania ciała Skin Fitness !

Przywróć swojej skórze gładki i młody wygląd. Dzięki zaproszeniu uzyskasz -50% RABATU na pierwszy zabieg fotoodmładzania SKIN FITNESS (SSR) piersi i brzucha i otrzymasz niespodziankę w salonie!

Więcej
50%

50% zniżki na fotoodmładzanie E-LIGHT!

Trwałe odmładzanie to najlepsza inwestycja w Twoje piękno! Dzięki zaproszeniu uzyskasz -50% RABATU na pierwszy zabieg fotoodmładzania E-LIGHT (IPL+RF) całej twarzy i otrzymasz niespodziankę w salonie!

Więcej

Aktualności

Przeczytaj, co słychać w naszej sieci! Wyjątkowe wydarzenia, rabaty od naszych partnerów, profesjonalne porady na temat zdrowia i urody oraz wiele, wiele innych!

Świąteczna Promocja w DepilConcept: Przekształć Święta w Chwile Piękna!

Więcej

Nowe kosmetyki CONCEPT+ w salonach DepilConcept!

Więcej

Słońce i zmiany barwnikowe skóry - na co uważać?

Więcej

Kontakt z salonem DepilConcept Piotrków Trybunalski

DepilConcept Piotrków Trybunalski

882 690 256

modrzewskiego28@depilconcept.pl