Pierwsza depilacja za 39 zł - SPRAWDŹ!
Masz pytania? Zadzwoń:
790 330 332
SKIN FITNESS – NOWY WYMIAR FOTOODMŁADZANIA

SKIN FITNESS – NOWY WYMIAR FOTOODMŁADZANIA

Rozpocznij sezon na terapię E-LIGHT!

Rozpocznij sezon na terapię E-LIGHT!

Gładka skóra teraz! Płatność PÓŹNIEJ!

Gładka skóra teraz! Płatność PÓŹNIEJ!

Poczuj różnicę z zabiegami w DepilConcept

Poznaj zabiegi profesjonalnej depilacji w salonach DepilConcept na warszawskim Targówku. Zaufaj doświadczeniu lidera na polskim rynku depilacji i wybierz komfort oraz nowoczesność. Każdego dnia doskonalimy się, żeby sprostać oczekiwaniom naszych klientów.

Trwała depilacja SHR in Motion Warszlawa Targówek

Metoda trwałej depilacji Super Hair Removal bazuje na nowoczesnej technologii IPL, która gwarantuje bezbolesność zabiegu. Polecamy ją również osobom, które mają skłonności do podrażnień i wrastających włosków. Dzięki zastosowaniu kilku innowacyjnych rozwiązań w jednym urządzeniu depilacja przebiega bezboleśnie, a klienci po wykonanym zabiegu mogą bez przeszkód wrócić do swoich codziennych spraw. 

Dzięki delikatności i uniwersalności Super Hair Removal – SHR in Motion jest idealna do depilacji wąsika, twarzy, pach, bikini, rąk, nóg. Wybierana jest zarówno przez kobiety jak i mężczyzn. Panowie chętnie sięgają po depilację pleców oraz niechcianego owłosienia klatki piersiowej. 

Wielkim atutem technologii SHR in Motion jest jej skuteczność, która nie maleje w przypadku braku kontrastu między karnacją, a barwą owłosienia, co otwiera drogę do trwałej depilacji osobom o wszystkich fototypach skóry

Metoda SHR in Motion wykazuje efekt już po pierwszym zabiegu. Nasze testy dowiodły, że włosy stają się wyraźnie jaśniejsze, rzadsze, a pierwszy zabieg powoduje trwałą redukcję aż o 30%. Dodatkowo zastosowanie technologii IPL pozostawia skórę promienną i wygładzoną. 

Zespół ekspertów DepilConcept dołoży wszelkich starań, aby wizyta w salonie spełniła najwyższe oczekiwania naszych klientów.

Komfortowa depilacja woskiem na Targówku

Polecamy także komfortową depilację ciepłym woskiem, która jest idealnym rozwiązaniem dla osób oczekujących natychmiastowego efektu gładkiej skóry, który trwa od 3 do 5 tygodni po wykonaniu zabiegu. 

Zastosowanie ciepłego wosku powoduje usunięcie włosa razem z cebulką spowalniając odrastanie włosów. Nasi eksperci rekomendują systematyczne wykonywanie zabiegu, ponieważ odrastające włosy są coraz słabsze i cieńsze, co wyraźnie wydłuża czas pomiędzy kolejnymi zabiegami. 

Komfortowa depilacja woskiem jest w pełni bezpieczna. Korzystają z niej kobiety w ciąży, a także nastolatki. Nasi klienci wybierają ten sposób do usuwania wąsika, niechcianego owłosienia twarzy, pach, bikini, nóg. Mężczyźni także chętnie korzystają z tej szybkiej i wygodnej metody. 

Trwała Depilacja SHR in Motion w Warszawie Targówek

Do najbardziej skutecznych metod trwałej depilacji niechcianych włosów należy depilacja laserowa, jednak urządzenia stosowane do przeprowadzenia zabiegów różnią się przebiegiem i odczuwalnością procesu. Badania wykazały, że technologia pulsacyjnego światła IPL jest znacznie bezpieczniejsza i nie powoduje bolesności, która często wiązana jest z technikami depilacji laserowych.  DepilacjaIPL jest tańsza i szybsza, przy porównywalnej skuteczności. Urządzenia laserowe stosowane do depilacji permanentnej różnią się rodzajem emitowanej energii. W laserach tradycyjnych jest to silny promień podgrzewający i skupiony w jednym punkcie. Dłuższy proces nagrzewania skóry rozproszonym światłem IPL jest skuteczniejszy, niż wysokie i krótkie impulsy energii wykorzystywane w zabiegach tradycyjnym laserem. Przy użyciu tradycyjnego lasera każda cebulka jest niszczona pojedynczym błyskiem energii co wymaga ogromnej precyzji i jest czasochłonne. Dodatkowo średnia cena depilacji IPL jest znacznie niższa niż standardowe koszty usuwania owłosienia zwykłym laserem, co przy wygodzie i porównywalnej skuteczności czyni IPL mocnym liderem wśród trwałych metod depilacji. 

Skorzystaj z oferty na trwałą depilację IPL w Warszawie Targówek. Odwiedź salon DepilConcept, zlokalizowany przy ulicy Poborzańskiej 37 

Nasze aktualne promocje

Sprawdź, jakie wyjątkowe oferty przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie! Z DepilConcept zyskujesz każdego dnia!

39 zł

Bezbolesna i trwała depilacja SHR in Motion tylko za 39 zł!

Wypróbuj pełnowartościowy zabieg trwałej depilacji SHR in Motion: pach, bikini płytkiego lub wąsika z brodą! Zaproszenie o wartości 268 zł!

Więcej
50%

50% zniżki na pierwszy zabieg Fotoodmładzania ciała Skin Fitness !

Przywróć swojej skórze gładki i młody wygląd. Dzięki zaproszeniu uzyskasz -50% RABATU na pierwszy zabieg fotoodmładzania SKIN FITNESS (SSR) piersi i brzucha i otrzymasz niespodziankę w salonie!

Więcej
50%

50% zniżki na fotoodmładzanie E-LIGHT!

Trwałe odmładzanie to najlepsza inwestycja w Twoje piękno! Dzięki zaproszeniu uzyskasz -50% RABATU na pierwszy zabieg fotoodmładzania E-LIGHT (IPL+RF) całej twarzy i otrzymasz niespodziankę w salonie!

Więcej

Aktualności

Przeczytaj, co słychać w naszej sieci! Wyjątkowe wydarzenia, rabaty od naszych partnerów, profesjonalne porady na temat zdrowia i urody oraz wiele, wiele innych!

Świąteczna Promocja w DepilConcept: Przekształć Święta w Chwile Piękna!

Więcej

Nowe kosmetyki CONCEPT+ w salonach DepilConcept!

Więcej

Słońce i zmiany barwnikowe skóry - na co uważać?

Więcej

Kontakt z salonem DepilConcept Warszawa-Targowek

DepilConcept Warszawa-Targowek

790 330 332

poborzanska37@depilconcept.pl