Czy bikini brazylijskie jest odpowiednie na lato? Kiedy warto wykonać zabieg?

Rozpoczynamy wakacje z zabiegami trwałej depilacji SHR in Motion BIKINI! Depilacja okolic intymnych posiada właściwości nie tylko estetyczne, ale również zdrowotne – chroni nas przed wieloma dolegliwościami! W gabinetach DepilConcept zabiegi wykonywane metodą SHR in Motion są dodatkowo BEZBOLESNE! Poznaj zalety i różnice między zabiegami bikini brazylijskiego, francuskiego oraz klasycznego!

Czy bikini brazylijskie jest odpowiednie na lato? Kiedy warto wykonać zabieg?

Czas poznać bliżej zabieg bikini brazylijskiego na lato metodą SHR in Motion! Ten rodzaj depilacji zapewnia pozbycie się wszystkich włosów z okolic bikini. Kiedy warto wykonać depilację brazylijską?

  • Depilacja brazylijska cieszy się sporą popularnością wśród naszych Klientek szczególnie w okresie letnim. Jeśli mamy skąpy kostium plażowy, najbardziej komfortowo będziemy czuć się z pełną depilacją brazylijską, która da nam pewność, że żaden włosek nie wymsknie się spod bikini.

 

  • Depilację okolic bikini warto wykonać również, gdy źle czujemy się z owłosieniem łonowym, dla polepszenia komfortu życia seksualnego, dla lepszej higieny. Depilacja brazylijska pozwala usunąć włosy nie tylko z łona i okolicy pachwin, ale też warg sromowych i w okolicach odbytu.

 

  • Nazwa zabiegu wywodzi się od prekursorek tego typu depilacji, pochodzących z Brazylii, które jako pierwsze wykonały ten zabieg w swoim salonie kosmetycznym w 1987 roku.

 

Depilacja Bikini Brazylijskie ipl laserowa shr depilcocnept

 

Zabieg depilacji brazylijskiej bikini składa się z depilacji 3 stref:

  • pachwin,
  • wzgórka łonowego,
  • oraz przestrzeni międzypośladkowej.

Zabieg trwa tylko około 15-20 minut – jest bezbolesny, bez podrażnień i bez okresu rekonwalescencji!

Pamiętaj! Zawsze pracujemy na żelu chłodzącym, a moc SHR zawsze regulujemy indywidualnie do koloru włosów i fototypu skóry klienta.

 

W kolejnych artykułach przeczytasz o innych rodzajach zabiegów bikini wykonywanych w gabinetach DepilConcept Polska!

BIKINI KLASYCZNE >

BIKINI FRANCUSKIE  >

ODBIERZ VOUCHER “Piękna, bo zdrowa” na pierwszą wizytę i wspieraj Kwiat Kobiecości >  lub jeżeli jesteś naszą Klientką zapytaj w Twoim salonie o zabieg bikini głębokiego za 150 zł (cena regularna 195 zł)!

Czy bikini brazylijskie jest odpowiednie na lato? Kiedy warto wykonać zabieg?
3.4 / (8) 8 głosowało