Pierwsza depilacja za 39 zł - SPRAWDŹ!
Masz pytania? Zadzwoń:
881 487 087
SKIN FITNESS – NOWY WYMIAR FOTOODMŁADZANIA

SKIN FITNESS – NOWY WYMIAR FOTOODMŁADZANIA

Rozpocznij sezon na terapię E-LIGHT!

Rozpocznij sezon na terapię E-LIGHT!

Gładka skóra teraz! Płatność PÓŹNIEJ!

Gładka skóra teraz! Płatność PÓŹNIEJ!

Depilacja Kraków Stare Miasto

DepilConcept jest wiodącym specjalistą na polskim rynku depilacji. Każdego dnia 170 kosmetyczek w blisko 70 salonach dba o zadowolenie naszych klientów. Nasz zespół specjalizuje się w zabiegach z wykorzystaniem nowych technologii SHR in Motion, a także tradycyjnej metodzie depilacji woskiem.

Trwała depilacja SHR in Motion w Krakowie

System SHR (Super Hair Removal) to prawdziwy przełom w trwałym usuwaniu owłosienia. Metoda trwałej depilacji SHR in Motion to bezinwazyjna metoda, która nie narusza delikatnej struktury skóry. Bazuje na nowoczesnej technologii IPL, która gwarantuje bezbolesność zabiegu. Zabieg wykonywany jest techniką in Motion, co radykalnie skraca czas depilacji i czyni ją niezwykle łatwą w wykonaniu.

Metoda SHR in Motion wykazuje efekt już po pierwszym zabiegu. Nasze testy dowiodły, że włosy stają się wyraźnie jaśniejsze, rzadsze, a pierwszy zabieg powoduje trwałą redukcję aż o 30%. Dodatkowo zastosowanie technologii IPL pozostawia skórę promienną i wygładzoną. 

Z trwałej depilacji metodą SHR in Motion korzystają zarówno kobiety jak i mężczyźni. Uwielbiana przez wszystkich za precyzję i skuteczność, a także niewiarygodny komfort. Wypróbuj jej do depilacji nieestetycznego owłosienia twarzy, rąk, okolic bikini, nóg, pach. Cieszy nas jej zwiększająca się popularność wśród mężczyzn, którzy chętnie sięgają po depilację pleców, ramion, pach, a także klatki piersiowej. 

Zapraszamy na profesjonalne zabiegi trwałej depilacji SHR – IPL do salonu DepilConcept w Krakowie przy ulicy Rakowickiej 18a. Każdego dnia doskonalimy swoje umiejętności, aby sprostać najwyższym oczekiwaniom klientów. 

Komfortowa depilacja woskiem w Krakowie

Polecamy także komfortową depilację rozgrzanym woskiem. Depilacja woskiem jest w pełni bezpieczna i polecana osobom w każdym wieku, także nastolatkom oraz popularna wśród kobiet i mężczyzn.  Dobrze wykonany zabieg depilacji woskiem jest komfortowy i szybki. Dodatkowo woskowanie działa jak peeling, ponieważ podczas odrywania wosku zostają usunięte powierzchowne warstwy martwego naskórka co potęguje efekt super gładkiej skóry. Zalecamy stosowanie zabiegu regularnie, ponieważ włoski po depilacji woskiem odrastają słabsze, delikatniejsze i cieńsze, co sprawia, że ich usuwanie staje się mniej bolesne i można przeprowadzać je rzadziej. 

Zapraszamy do salonu DepilConcept w Krakowie. Zespół ekspertów DepilConcept dokłada wszelkich starań, aby wizyta w salonie spełniła najwyższe oczekiwania naszych klientów. 

Trwała Depilacja SHR in Motion w Krakowie 

Depilacja laserowa skutecznie i trwale walczy z niechcianym owłosieniem. Tradycyjny laser działa poprzez wyemitowanie dużej dawki energii, która trafia w jeden wybrany punkt. Wiązka lasera nie jest selektywna, a jej cel musi zostać precyzyjnie wyznaczony. Konieczność wysokiej precyzji może powodować podrażnienia, gdy energia zostaje odebrana przez tkanki okalające cebulkę włosa. Inaczej niż w przypadku Intensywnego Światła Pulsacyjnego (ang. Intense Pulsed Light IPL).

Depilacja IPL, to nowa technologia która została wprowadzona w celu leczenia niepożądanego owłosienia wykorzystuje energię świetlną. Zasada opiera się na reakcji melaniny obecnej we włosach na otrzymywanie światła, dzięki czemu zniszczeniu ulega nie tylko włos, ale również mieszek włosowy, z którego włos wyrasta. W efekcie w znacznym stopniu zmniejszamy ilość włosów, a te, które zostają, są cieńsze. Aby zabieg depilacji IPL był maksymalnie skuteczny, ważne jest odpowiednie przygotowanie oraz pielęgnacja skóry po zabiegu. Polecamy kosmetyki z serii DepilConcept, które zostały dopasowane do potrzeb skóry po zabiegach depilacji IPL. 

Skorzystaj z oferty trwałej depilacji IPL w Krakowie. Odwiedź salon DepilConcept przy ulicy Rakowickiej 18a.

Nasze aktualne promocje

Sprawdź, jakie wyjątkowe oferty przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie! Z DepilConcept zyskujesz każdego dnia!

39 zł

Bezbolesna i trwała depilacja SHR in Motion tylko za 39 zł!

Wypróbuj pełnowartościowy zabieg trwałej depilacji SHR in Motion: pach, bikini płytkiego lub wąsika z brodą! Zaproszenie o wartości 268 zł!

Więcej
50%

50% zniżki na pierwszy zabieg Fotoodmładzania ciała Skin Fitness !

Przywróć swojej skórze gładki i młody wygląd. Dzięki zaproszeniu uzyskasz -50% RABATU na pierwszy zabieg fotoodmładzania SKIN FITNESS (SSR) piersi i brzucha i otrzymasz niespodziankę w salonie!

Więcej
50%

50% zniżki na fotoodmładzanie E-LIGHT!

Trwałe odmładzanie to najlepsza inwestycja w Twoje piękno! Dzięki zaproszeniu uzyskasz -50% RABATU na pierwszy zabieg fotoodmładzania E-LIGHT (IPL+RF) całej twarzy i otrzymasz niespodziankę w salonie!

Więcej

Aktualności

Przeczytaj, co słychać w naszej sieci! Wyjątkowe wydarzenia, rabaty od naszych partnerów, profesjonalne porady na temat zdrowia i urody oraz wiele, wiele innych!

Świąteczna Promocja w DepilConcept: Przekształć Święta w Chwile Piękna!

Więcej

Nowe kosmetyki CONCEPT+ w salonach DepilConcept!

Więcej

Słońce i zmiany barwnikowe skóry - na co uważać?

Więcej

Kontakt z salonem DepilConcept Kraków-Stare-Miasto

DepilConcept Kraków-Stare-Miasto

881 487 087

rakowicka18@depilconcept.pl