Pierwsza depilacja za 39 zł - SPRAWDŹ!
Masz pytania? Zadzwoń:
538 588 832
SKIN FITNESS – NOWY WYMIAR FOTOODMŁADZANIA

SKIN FITNESS – NOWY WYMIAR FOTOODMŁADZANIA

Rozpocznij sezon na terapię E-LIGHT!

Rozpocznij sezon na terapię E-LIGHT!

Gładka skóra teraz! Płatność PÓŹNIEJ!

Gładka skóra teraz! Płatność PÓŹNIEJ!

Poznaj zabiegi depilacji w Pruszkowie

Twoja satysfakcja jest dla nas najważniejsza, dlatego przygotowane przez nas zabiegi są komfortowe i dostosowane do Twoich potrzeb. Dbałość o wysokie standardy usług i inwestowanie w rozwój pracowników umocniły nas pozycji lidera.

Trwała depilacja SHR in Motion w Pruszkowie

Przedstawiamy innowacyjną metodę trwałej depilacji Super Hair Removal. Dzięki zastosowaniu nowych technologii urządzenie SHR gwarantuje skuteczność przy całkowitej redukcji nieprzyjemnych odczuć podczas i po zabiegu. Eksperci DepilConcept polecają SHR – IPL osobom z nadmierną wrażliwością skóry na ból, słabą skutecznością innych zabiegów, tendencją do pękania naczynek krwionośnych, wrastającymi włoskami i krostkami w okolicy bikini. 

Jak wynika z naszych testów już po pierwszym zabiegu obserwowana jest 30% redukcja niechcianego owłosienia, a pozostałe włosy są cieńsze i jaśniejsze. Wielkim atutem SHR in Motion jest wysoka skuteczność przy wszystkich fototypach skóry, także przy małym kontraście między karnacją, a kolorem włosów. Technologia IPL to rozwiązanie, które pozwala pozbyć się problemów z zapaleniem mieszków włosowych, wrastaniem włosów i nieestetycznymi czarnymi kropkami pod pachami. Co ważne SHR – IPL nie wywołuje podrażnień i jest dużo tańsza od innych metod trwałej redukcji owłosienia. Urządzenie SHR jest dodatkowo wyposażone w system in Motion, który umożliwia wykonywanie zabiegu w ruchu, co w znaczący sposób skraca czas zabiegu. Dzięki wygodzie metody już po kilku minutach od zabiegu wrócisz do codziennych spraw. 

Zapraszamy Cię do salonu DepilConcept w Pruszkowie. W trosce o jakość oferowanych przez nas zabiegów nasi eksperci pracują każdego dnia nad doskonaleniem technik komfortowej depilacji.

Komfortowa depilacja woskiem w Pruszkowie 

Polecamy także komfortową depilację ciepłym woskiem, która jest idealnym rozwiązaniem dla osób oczekujących natychmiastowego efektu gładkiej skóry, który trwa od 3 do 5 tygodni po wykonaniu zabiegu. Nasi klienci wybierają metodę rozgrzanego wosku do depilacji wąsika, twarzy, pach, ramion, nóg oraz bikini. Specjalizujemy się także w depilacji mężczyzn, którzy sięgają także po depilację pleców i klatki piersiowej. Satysfakcja z naszych usług to dla nas priorytet. Specjaliści DepilConcept przechodzą liczne szkolenia, po to by zagwarantować doskonałą jakość zabiegów, a także najwyższe standardy obsługi. Dołożymy wszelkich starań, aby Twój zabieg przebiegał w relaksującej atmosferze. Zapraszamy do salonu DepilConcept w Pruszkowie przy ulicy Komorowskiej 2. 

Trwała Depilacja SHR in Motion w Pruszkowie

Jednym z podstawowych kryteriów wyboru depilacji jest jej skuteczność metody oraz długość efektu gładkiej skóry, który chcemy osiągnąć. Do najbardziej skutecznych należą metody laserowe, jednak urządzenia stosowane do przeprowadzenia zabiegów różnią się przebiegiem i odczuwalnością procesu. Metody laserowe polegają na emitowaniu wiązki promieniowania. W przypadku lasera tradycyjnego energia wiązki jest bardzo duża co powoduje ryzyko podrażnień. Niejednokrotnie klientki skarżą się na podrażnienia i bolesność zabiegu. 

IPL jest równie skuteczne co tradycyjny laser. Mechanizm działania jest także podobny, z tym że IPL emituje nieco inny rodzaj promieniowania, rozproszone światło polichromatyczne. To dzięki zastosowaniu tej technologii następuje punktowe nagrzanie mieszka włosowego i bezinwazyjne oraz bezbolesne zniszczenie cebulki włosa. 

Atutem depilacji IPL jest relatywnie niski koszt, kilkukrotnie niższy od lasera tradycyjnego. Ponadto, wykonanie zabiegu na obszarach takich jak nogi czy pachy trwa ułamek czasu, który jest potrzebny, aby wykonać depilację punktowym laserem. Zachęcamy do skorzystania z oferty trwałej depilacji IPL w Pruszkowie. Odwiedź salon DepilConcept położony przy ulicy Komorowskiej 2.

Nasze aktualne promocje

Sprawdź, jakie wyjątkowe oferty przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie! Z DepilConcept zyskujesz każdego dnia!

39 zł

Bezbolesna i trwała depilacja SHR in Motion tylko za 39 zł!

Wypróbuj pełnowartościowy zabieg trwałej depilacji SHR in Motion: pach, bikini płytkiego lub wąsika z brodą! Zaproszenie o wartości 268 zł!

Więcej
50%

50% zniżki na pierwszy zabieg Fotoodmładzania ciała Skin Fitness !

Przywróć swojej skórze gładki i młody wygląd. Dzięki zaproszeniu uzyskasz -50% RABATU na pierwszy zabieg fotoodmładzania SKIN FITNESS (SSR) piersi i brzucha i otrzymasz niespodziankę w salonie!

Więcej
50%

50% zniżki na fotoodmładzanie E-LIGHT!

Trwałe odmładzanie to najlepsza inwestycja w Twoje piękno! Dzięki zaproszeniu uzyskasz -50% RABATU na pierwszy zabieg fotoodmładzania E-LIGHT (IPL+RF) całej twarzy i otrzymasz niespodziankę w salonie!

Więcej

Aktualności

Przeczytaj, co słychać w naszej sieci! Wyjątkowe wydarzenia, rabaty od naszych partnerów, profesjonalne porady na temat zdrowia i urody oraz wiele, wiele innych!

Świąteczna Promocja w DepilConcept: Przekształć Święta w Chwile Piękna!

Więcej

Nowe kosmetyki CONCEPT+ w salonach DepilConcept!

Więcej

Słońce i zmiany barwnikowe skóry - na co uważać?

Więcej

Kontakt z salonem DepilConcept Pruszków

DepilConcept Pruszków

538 588 832

komorowska2@depilconcept.pl