NOWOŚĆ! Certyfikat Gwarancji – bezpieczeństwo i potwierdzenie wysokiej jakości usług DepilConcept!

Od blisko 10 lat specjalizujemy się w trwałej depilacji! W naszej pracy codziennie wykorzystujemy nowoczesną technologię SHR in Motion (certyfikowane urządzenia). Technologia to jednak nie wszystko – bardzo ważna jest jakość wykonywanego zabiegu przez kosmetyczki i kosmetolożki – profesjonalnie i dokładnie, regularne serwisowanie i wymiana lamp. Codziennie wykonujemy setki konsultacji i zabiegów fotodepilacji w całej Polsce! To sprawia, że jesteśmy przekonani, że z nami możesz osiągnąć najlepsze efekty na świecie – potwierdzeniem tego jest nasza międzynarodowa marka DepilConcept!

CERTYFIKAT GWARANCJI to dla wszystkich Klientów DepilConcept bezpieczeństwo, potwierdzenie wysokiej jakości usług oraz uzyskanie najlepszych możliwych efektów trwałej depilacji, biorąc pod uwagę indywidualne uwarunkowania organizmu, wiek klienta, a także wykorzystywaną w DepilConcept technologię SHR in Motion.

DepilConcept gwarantuje wszystkim Klientom monitoring efektów na każdym etapie wykonywania serii oraz konsultacje przy 5 i 10 zabiegu. W przypadku braku widocznych zmian (0%) w postaci redukcji włosów czy spowolnienia ich wzrostu – po wykonaniu minimalnej serii gwarantowana jest kontynuacja terapii, aż do osiągnięcia pożądanych efektów w indywidualnej cenie za każdą strefę ciała.

 

 

Jak aktywować certyfikat?

Do aktywacji Certyfikatu Gwarancji niezbędne jest spełnienie poniższych warunków w trakcie terapii:

  • zachowanie regularności zabiegów zgodnie z informacjami w Karcie Klienta;
  • brak przyjmowania leków hormonalnych czy suplementów diety na wzmocnienie włosów, skóry i paznokci;
  • stosowanie się do zaleceń pozabiegowych w domu, związanych z pielęgnacją skóry oraz przygotowaniem włosów;
  • uzyskanie pisemnej akceptacji centrali DepilConcept Polska.

 

Przeczytaj również na temat kolejnej NOWOŚCI – ZESTAW STARTOWY > 

3.7/5 - (9 votes)
Zobacz także  Odbierz PAKIET na Dzień Kobiet z RABATEM -39%!