Pierwsza depilacja za 39 zł - SPRAWDŹ!
Masz pytania? Zadzwoń:
668 509 411
SKIN FITNESS – NOWY WYMIAR FOTOODMŁADZANIA

SKIN FITNESS – NOWY WYMIAR FOTOODMŁADZANIA

Rozpocznij sezon na terapię E-LIGHT!

Rozpocznij sezon na terapię E-LIGHT!

Gładka skóra teraz! Płatność PÓŹNIEJ!

Gładka skóra teraz! Płatność PÓŹNIEJ!

Poznaj zabiegi depilacji w Rybniku

Idealnie gładka skóra oraz najwyższy poziom komfortu? To możliwe, dzięki trwałym metodom depilacji, które wykonujemy w gabinetach DepilConcept. Specjalizujemy się w bezbolesnej i ultra nowoczesnej depilacji Super Hair Removal (SHR) z systemem In Motion oraz komfortowej depilacji woskiem. Dowiedz się więcej na temat tych metod depilacji i umów się na wizytę w salonie.

Trwała depilacja SHR in Motion w Rybniku

Technologia depilacji Super Hair Removal (SHR) z systemem In Motion to prawdziwy przełom na rynku trwałych metod usuwania owłosienia. Ta innowacyjna i całkowicie bezbolesna metoda trwałej depilacji pozwala cieszyć się idealnie gładką skórą, już od pierwszej sesji. Za pomocą technologii emitowanego światła, które pochłaniane jest przez cebulki włosków, usuwamy niechciane owłosienie i sprawiamy, że skóra staje się idealnie gładka. Depilację IPL polecamy szczególnie wszystkim osobom, które chcą na stałe odstawić tradycyjne metody depilacji i pozbyć się problemu niechcianego owłosienia na dłużej, lub na zawsze. Metodę Super Hair Removal z systemem In Motion możemy stosować na wszystkich partiach ciała. Najczęściej nasze klientki decydują się na depilację okolic bikini, nóg, pach, rąk oraz twarzy. Panowie, najczęściej wybierają depilację nóg, rąk oraz klatki piersiowej.

Komfortowa depilacja woskiem w Rybniku

W salonach DepilConcept oferujemy także komfortową depilację woskiem. Te metoda depilacji polecana jest szczególnie osobom, którym zależy na błyskawicznym efekcie utrzymującym się przez kilka tygodni, a przy tym osoby te nie są przekonane do metod depilacji światłem czy laserem. Rozgrzany wosk, nakładany jest zgodnie z kierunkiem wzrostu włosa, a następnie szybko zdejmowany. Depilację woskiem warto wykonywać w profesjonalnym gabinecie kosmetycznym, gdzie wykwalifikowana kosmetyczka przeprowadzi zabieg w pełni bezpiecznie, nie powodując oparzeń, zaczerwienień oraz innych nieprzyjemnych dolegliwości. Postaw na depilację woskiem i ciesz się idealnie gładką skórą, nawet przez kilka tygodni.

Trwała Depilacja SHR in Motion w Rybniku

Do jednych z najskuteczniejszych metod trwałej depilacji należą metody laserowe. Wynika to z faktu, że wiązka emitowanego, silnego laseru działa punktowo i eliminuje niechciane owłosienie. Nie dla wszystkich jednak ta metoda depilacji jest komfortowa. Wiele osób, po przeprowadzonych zabiegach uskarża się na miejscowy ból, podrażnienia lub zapalenie mieszków włosowych.

Alternatywą dla metod laserowych, jest depilacja Super Hair Removal z systemem In Motion, która nie powoduje bólu oraz dyskomfortu. Metoda depilacji IPL zakłada emisję rozproszonych wiązek światła, które docierają do cebulek włosów, skutecznie je eliminując, bez uszkadzania tkanek znajdujących się na około. Wszelkie badania wskazują na porównywalną jakość przeprowadzonych zabiegów, co plasuje depilację SHR w ścisłej czołówce metod trwałego usuwania owłosienia.

Zachęcamy do skorzystania z oferty trwałej depilacji IPL w Rybniku. Odwiedź salon DepilConcept położony przy ulicy Prostej 137A/1

Nasze aktualne promocje

Sprawdź, jakie wyjątkowe oferty przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie! Z DepilConcept zyskujesz każdego dnia!

39 zł

Bezbolesna i trwała depilacja SHR in Motion tylko za 39 zł!

Wypróbuj pełnowartościowy zabieg trwałej depilacji SHR in Motion: pach, bikini płytkiego lub wąsika z brodą! Zaproszenie o wartości 268 zł!

Więcej
50%

50% zniżki na pierwszy zabieg Fotoodmładzania ciała Skin Fitness !

Przywróć swojej skórze gładki i młody wygląd. Dzięki zaproszeniu uzyskasz -50% RABATU na pierwszy zabieg fotoodmładzania SKIN FITNESS (SSR) piersi i brzucha i otrzymasz niespodziankę w salonie!

Więcej
50%

50% zniżki na fotoodmładzanie E-LIGHT!

Trwałe odmładzanie to najlepsza inwestycja w Twoje piękno! Dzięki zaproszeniu uzyskasz -50% RABATU na pierwszy zabieg fotoodmładzania E-LIGHT (IPL+RF) całej twarzy i otrzymasz niespodziankę w salonie!

Więcej

Aktualności

Przeczytaj, co słychać w naszej sieci! Wyjątkowe wydarzenia, rabaty od naszych partnerów, profesjonalne porady na temat zdrowia i urody oraz wiele, wiele innych!

Świąteczna Promocja w DepilConcept: Przekształć Święta w Chwile Piękna!

Więcej

Nowe kosmetyki CONCEPT+ w salonach DepilConcept!

Więcej

Słońce i zmiany barwnikowe skóry - na co uważać?

Więcej

Kontakt z salonem DepilConcept Rybnik

DepilConcept Rybnik

668 509 411

prosta137@depilconcept.pl