Pierwsza depilacja za 39 zł - SPRAWDŹ!
Masz pytania? Zadzwoń:
694 772 737
SKIN FITNESS – NOWY WYMIAR FOTOODMŁADZANIA

SKIN FITNESS – NOWY WYMIAR FOTOODMŁADZANIA

Rozpocznij sezon na terapię E-LIGHT!

Rozpocznij sezon na terapię E-LIGHT!

Gładka skóra teraz! Płatność PÓŹNIEJ!

Gładka skóra teraz! Płatność PÓŹNIEJ!

Poznaj zabiegi depilacji w Toruniu

Jakie zabiegi proponujemy? Podstawowym zakresem naszej działalności są różne odmiany depilacji, jak i zabiegi mające na celu poprawę wyglądu całego ciała. Proponujemy zarówno klasyczne rozwiązania bardzo dobrze znane już od wielu lat, jak i nowoczesne formy usuwania włosków, do których zaliczana jest m.in. depilacja SHR in Motion. Wszystkie zabiegi, jakie proponuje Klientom nasz salon kosmetyczny są skuteczne i niezwykle komfortowe. Poczujesz się pięknie w swoim ciele, ponieważ nie będą się na nim znajdowały nawet najmniejsze włoski. W czym tkwi sekret naszej skuteczności? W profesjonalizmie.

Trwała depilacja SHR in Motion Toruń

Podstawowym, a jednocześnie bardzo nowoczesnym zabiegiem, jaki proponuje nasz salon kosmetyczny w Toruniu jest depilacja ipl SHR in Motion. Jest to zabieg trwałej depilacji, podczas którego wykorzystywane są najnowocześniejsze technologie SHR, czyli Super Hair Removal działające w systemie In Motion. Trwała redukcja włosków z powierzchni całego ciała jest jak najbardziej możliwa. Skuteczność zabiegu depilacji jest możliwa dzięki podgrzewaniu mieszków włosowych, w wyniku przesyłania nakładających się impulsów. Tym samym, po kilku seriach zabiegów zyskasz idealnie gładkie ciało. 

Dla kogo fotodepilacja będzie najlepszym wyborem? Przede wszystkim dla osób, które są już zmęczone ciągłym usuwaniem owłosienia i chcą raz na zawsze pozbyć się tego nieestetycznego problemu, a depilacja laserowa ich zdaniem zajmuje zbyt wiele czasu. Przy pomocy IPL naświetlany jest znacznie większy obszar skóry, co powoduje, że automatycznie podczas jednego zabiegu usuwanych jest więcej włosków. Ponadto, proponujemy ten zabieg Klientom, którzy bardzo źle reagują na inne techniki usuwania niechcianych włosków i mają szereg skutków ubocznych takich, jak na przykład podrażnienia skóry, zaczerwienienie czy obrzęki.

Komfortowa depilacja woskiem w Toruniu

Chcesz pozbyć się włosków z całego ciała na 2-5 tygodni? Poszukujesz skutecznego, a jednocześnie bardzo korzystnego pod względem ceny zabiegu? Idealnym wyjściem dla Ciebie będzie depilacja woskiem. Rozgrzany, płynny wosk zostanie nałożony na miejsce, z którego chcesz usunąć niechciane włoski. Usuniesz je wraz z cebulkami. Nowe będą odrastały znacznie wolniej, a przy tym będą znacznie słabsze. Jeżeli zabieg będzie przeprowadzany regularnie, staną się one rzadsze i cieńsze. Do naszego salonu na zabieg depilacyjny już nie trzeba będzie zgłaszać się aż tak często.

Każda depilacja woskiem odbywa się przy użyciu wosku, który nakładany na skórę pozwala na usuwanie włosków wraz z cebulką. Efektem gładkiej skóry możesz cieszyć się od 2 do 5 tygodni! Jeżeli masz dość samodzielnego golenia nóg maszynką lub chcesz utrzymać efekt gładkiego ciała na dłużej, depilacja woskiem jest najlepszym wyborem, na jaki możesz się obecnie zdecydować. Wosk pozwala na depilację całego ciała, m.in. usuniesz z jego pomocą wąsik, włoski z nóg, rąk, pach, nóg, jak i pachwin.

Trwała Depilacja SHR in Motion  w Toruniu

Techniki trwałej depilacji korzystają z różnych źródeł promieniowania. Tradycyjne lasery wysyłają skupioną wiązkę energii, która uderza z dużą siłą w cebulkę włosa. Do najpopularniejszych należą lasery oraz urządzenia, które mają podobny mechanizm działania. Jednym z nich jest sprzęt, w którym zastosowano depilacje IPL, z angielskiego Intense Pulsed Light, czyli intensywne pulsacyjne źródła światła. Według opinii klientek, depilacja IPL ma porównywalną skuteczność do tradycyjnej depilacji laserowej, jednak nie naraża na ból i podrażnienia po zabiegu. Rozproszone światło nie podrażnia skóry, a wiązka energii jest wybiórczo pochłaniana wyłącznie przez cebulkę włosa. Cebulka przegrzewa się przez co dochodzi do zniszczenia macierzy włosa, który nie ma szans na odrośnięcie. Podczas zabiegu tradycyjnej depilacji laserowej każda cebulka włosa dostaje osobny strzał wiązką lasera. Duża moc lasera może powodować podrażnienia w okolicach przeprowadzonego zabiegu. Depilacja IPL nie tylko eliminuje nieprzyjemne doznania, ale też znacząco skraca czas zabiegu. 

Skorzystaj z oferty na trwałą depilację IPL w Toruniu. Odwiedź salon DepilConcept, zlokalizowany przy ulicy Joachima Lelewela 32/lok.2

Nasze aktualne promocje

Sprawdź, jakie wyjątkowe oferty przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie! Z DepilConcept zyskujesz każdego dnia!

39 zł

Bezbolesna i trwała depilacja SHR in Motion tylko za 39 zł!

Wypróbuj pełnowartościowy zabieg trwałej depilacji SHR in Motion: pach, bikini płytkiego lub wąsika z brodą! Zaproszenie o wartości 268 zł!

Więcej
50%

50% zniżki na pierwszy zabieg Fotoodmładzania ciała Skin Fitness !

Przywróć swojej skórze gładki i młody wygląd. Dzięki zaproszeniu uzyskasz -50% RABATU na pierwszy zabieg fotoodmładzania SKIN FITNESS (SSR) piersi i brzucha i otrzymasz niespodziankę w salonie!

Więcej
50%

50% zniżki na fotoodmładzanie E-LIGHT!

Trwałe odmładzanie to najlepsza inwestycja w Twoje piękno! Dzięki zaproszeniu uzyskasz -50% RABATU na pierwszy zabieg fotoodmładzania E-LIGHT (IPL+RF) całej twarzy i otrzymasz niespodziankę w salonie!

Więcej

Aktualności

Przeczytaj, co słychać w naszej sieci! Wyjątkowe wydarzenia, rabaty od naszych partnerów, profesjonalne porady na temat zdrowia i urody oraz wiele, wiele innych!

Świąteczna Promocja w DepilConcept: Przekształć Święta w Chwile Piękna!

Więcej

Nowe kosmetyki CONCEPT+ w salonach DepilConcept!

Więcej

Słońce i zmiany barwnikowe skóry - na co uważać?

Więcej

Kontakt z salonem DepilConcept Toruń

DepilConcept Toruń

694 772 737

lelewela32@depilconcept.pl