Pierwsza depilacja za 39 zł - SPRAWDŹ!
Masz pytania? Zadzwoń:
570 204 600
SKIN FITNESS – NOWY WYMIAR FOTOODMŁADZANIA

SKIN FITNESS – NOWY WYMIAR FOTOODMŁADZANIA

Rozpocznij sezon na terapię E-LIGHT!

Rozpocznij sezon na terapię E-LIGHT!

Gładka skóra teraz! Płatność PÓŹNIEJ!

Gładka skóra teraz! Płatność PÓŹNIEJ!

Poznaj zabiegi depilacji w DepilConcept

Dowiedz się więcej o zabiegach wykonywanych w salonach DepilConcept. Standardy depilacji budujemy na 13 letnim doświadczeniu w pracy z naszymi klientami. Dbałość o wysoką jakość usług i inwestowanie w rozwój pracowników umocniły naszą pozycję lidera.

Trwała depilacja SHR in Motion na Bielanach

Urządzenie Super Hair Removal wyposażone jest w system in Motion, dzięki któremu zabieg wykonuje się w ruchu. Skraca to czas wykonania depilacji i znacznie poprawia komfort. Drugim rozwiązaniem jest innowacyjna technologia IPL. Bezinwazyjna technika IPL powoduje, że zabieg jest w pełni bezbolesny. 

Eksperci DepilConcept polecają SHR – IPL nawet przy skórze wrażliwej i podatnej na podrażnienia. Metoda Super Hair Removal pozwala pozbyć się problemów z zapaleniem mieszków włosowych, wrastaniem włosów i nieestetycznymi czarnymi kropkami pod pachami. 

Technologia IPL jest dla wszystkich, którzy mają dość ciągłego usuwania niechcianego owłosienia. Dzięki całkowitej bezbolesności może być stosowana nawet na najwrażliwszej skórze, a także w przypadku występujących w przeszłości podrażnień. 

Super Hair Removal jest innowacją wśród metod depilacji, ponieważ umożliwia skuteczną depilację w przypadku wszystkich fototypów skóry, nawet gdy kontrast między owłosieniem a karnacją jest niezauważalny. 

Odwiedź salon DepilConcept na warszawskich Bielanach przy ulicy Nocznickiego 25. W trosce o jakość oferowanych przez nas zabiegów nasi eksperci pracują każdego dnia nad doskonaleniem technik komfortowej depilacji. 

Komfortowa depilacja woskiem Warszawa Bielany 

Depilacja woskiem to jedna z najpopularniejszych metod redukcji nieestetycznego owłosienia. Proces depilacji jest w pełni bezpieczny i polecany do każdej partii ciała. Korzystają z niej kobiety w ciąży, a także nastolatki. Nasi klienci wybierają ten sposób do usuwania wąsika, niechcianego owłosienia twarzy, pach, bikini, nóg. Mężczyźni także chętnie korzystają z tej szybkie i wygodnej metody. Panowie wybierają depilację pach, pleców, a także klatki piersiowej. 

Dzięki zastosowaniu depilacji woskiem skóra jest wolna od niechcianych włosów przez 3 do 5 tygodni. Dzięki zastosowaniu ciepłego wosku kosmetyczka pozbywa się także cebulki włosa, co zapobiega powstawaniu ciemnych punktów pod skórą, powstających natychmiast po użyciu maszynki lub kremu do depilacji. Zalecamy stosowanie zabiegu regularnie, ponieważ po każdym kolejnym zabiegu włosy stają się rzadsze i cieńsze, co wydłuża krok po kroku przerwy między zabiegami. 

Dołożymy wszelkich starań, aby Twój zabieg przebiegał w relaksującej atmosferze. Zapraszamy do salonu DepilConcept na warszawskich Bielanach.

Trwała Depilacja SHR in Motion Warszawa Bielany

Większość wykonywanych współcześnie zabiegów wykorzystuje zdolność naturalnie występujących w skórze barwników do pochłaniania energii świetlnej. Właśnie na tej zasadzie działa IPL. Punktowe rozgrzewanie bardzo małego obszaru zawierającego specyficzny barwnik doprowadza do zniszczenia wybarwionego miejsca, bez ingerowania w otaczające go tkanki. Zjawisko to nazywa się selektywną fototermolizą. 

IPL działa podobnie do lasera i charakteryzuje się równie wysoką skutecznością, jednak kilka ważnych różnic przemawia na korzyść IPL. Dzięki pulsacyjnemu światłu energia dociera do wielu cebulek włosowych jednocześnie, dlatego całkowity czas zabiegu jest kilkakrotnie krótszy od analogicznego zabiegu wykonanego innymi metodami.. Dodatkowo rozproszone światło jest delikatniejsze dla skóry, dlatego zabieg jest bardziej komfortowy. Światło pulsacyjne IPL jest delikatne, stopniowo podgrzewa mieszki włosowe na dużej powierzchni skóry. IPL to technologia przetestowana i sprawdzona, a wysokie zadowolenie klientów świadczy o skuteczności połączonej z wygodą. Proces fotodepilacji najlepiej wesprzeć i przyspieszyć stosując odpowiednio dobrane preparaty polecane przez ekspertów DepilConcept. 

Odwiedź salon Depilconcept Warszawa Bielany i skorzystaj z oferty trwałej depilacji IPL

Nasze aktualne promocje

Sprawdź, jakie wyjątkowe oferty przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie! Z DepilConcept zyskujesz każdego dnia!

39 zł

Bezbolesna i trwała depilacja SHR in Motion tylko za 39 zł!

Wypróbuj pełnowartościowy zabieg trwałej depilacji SHR in Motion: pach, bikini płytkiego lub wąsika z brodą! Zaproszenie o wartości 268 zł!

Więcej
50%

50% zniżki na pierwszy zabieg Fotoodmładzania ciała Skin Fitness !

Przywróć swojej skórze gładki i młody wygląd. Dzięki zaproszeniu uzyskasz -50% RABATU na pierwszy zabieg fotoodmładzania SKIN FITNESS (SSR) piersi i brzucha i otrzymasz niespodziankę w salonie!

Więcej
50%

50% zniżki na fotoodmładzanie E-LIGHT!

Trwałe odmładzanie to najlepsza inwestycja w Twoje piękno! Dzięki zaproszeniu uzyskasz -50% RABATU na pierwszy zabieg fotoodmładzania E-LIGHT (IPL+RF) całej twarzy i otrzymasz niespodziankę w salonie!

Więcej

Aktualności

Przeczytaj, co słychać w naszej sieci! Wyjątkowe wydarzenia, rabaty od naszych partnerów, profesjonalne porady na temat zdrowia i urody oraz wiele, wiele innych!

Świąteczna Promocja w DepilConcept: Przekształć Święta w Chwile Piękna!

Więcej

Nowe kosmetyki CONCEPT+ w salonach DepilConcept!

Więcej

Słońce i zmiany barwnikowe skóry - na co uważać?

Więcej

Kontakt z salonem DepilConcept Warszawa-Bielany

DepilConcept Warszawa-Bielany

570 204 600

nocznickiego25@depilconcept.pl