O NAS

Gładkość narodziła się w Portugalii! Jesteśmy międzynarodową siecią depilacji.

Marka DepilConcept narodziła się w Portugalii 18 lat temu, specjalizując się w zakresie trwałego usuwania włosów. DepilConcept odróżnia od innych marek skupienie się na wysokiej jakości usługach, wspieranych przez najnowocześniejszą technologię, wysoko wykwalifikowane i wyspecjalizowane Specjalistki, pionierski certyfikat gwarancji i szczegółową obserwację efektów zabiegowych klienta, która pozwala dostosować pakiety do potrzeb każdej osoby.

Polska była pierwszym krajem, który odpowiedział pozytywnie na wyzwanie jakim było zainicjowanie przez DepilConcept Portugalia międzynarodowej ekspansji marki na kontynencie europejskim. Dziś DepilConcept jest liderem rynku z ponad 100 salonów w Polsce oraz rozwijającymi się sieciami w Słowacji, Czechach, Brazylii, Serbii, Kosowie, Irlandii, Wielkiej Brytanii czy Holandii. Mamy ponad 200 salonów na całym świecie, planowane są nowe otwarcia.

Chcemy być zawsze w zasięgu każdego z naszych klientów. W Polsce mamy ponad 100 salonów! W salonach pracuje już ponad 500 osób! Centrum szkoleniowe i centrala marki DepilConcept Polska mieszczą się w Piasecznie pod Warszawą.

 

Misja

Naszą misją  jest upowszechnianie zabiegów trwałej depilacji tak, aby stały się one dostępne dla każdego. DepilConcept dba o to, by klientki były wolne od ograniczeń, jakie nakłada na nie zbędne owłosienie. Podnosimy jakość życia kobiet w Polsce!

Naszym głównym celem jest stworzenie przestrzeni, gdzie każda kobieta czuje się zrozumiana, doceniona i otoczona profesjonalną opieką. Zdajemy sobie sprawę, że problemy skórne, takie jak hirsutyzm, wrastające włosy czy trądzik, mogą być źródłem dyskomfortu i niepewności. Właśnie dlatego w DepilConcept kładziemy duży nacisk na indywidualne podejście i skuteczne rozwiązania, które pomagają naszym klientkom poczuć się pewnie i spokojnie.

 

Wizja

Naszą wizją jest umocnienie pozycji lidera w zakresie zabiegów trwałej depilacji, osiągnięcie doskonałości w zakresie jakości usług i całkowitej satysfakcji Klienta w środowisku ciągłego doskonalenia. Chcemy, aby każdy czuł się dobrze we własnej skórze.

Zobacz także  Historia depilacji

 

Wartościami, które definiują zasady działania DepilConcept są:

Zaufanie – posiadamy wykwalifikowane Specjalistki oraz Certyfikat Gwarancji, które dają naszym klientom niezbędne zaufanie.

Dynamizm – jesteśmy marką z młodym duchem, która z łatwością dostosowuje się do wymagań rynku.

Jakość – Zaopiekowanie i obsługa klienta w naszych salonach jest dla nas priorytetem.

Rozwój osobisty i zawodowy – rozwijamy umiejętności, szkolimy nasz zespół i wspieramy ducha przedsiębiorczości.

 

Jako lider w dziedzinie trwałej depilacji w Polsce, DepilConcept stawia na holistyczne podejście do piękna. Naszym celem jest, aby każda kobieta, która odwiedza nasze salony, osiągnęła nie tylko estetyczne, ale przede wszystkim psychiczne poczucie piękna. Wierzymy, że dzięki naszym zabiegom, każda wizyta w salonie DepilConcept jest krokiem w kierunku osiągnięcia zarówno zewnętrznej gładkości, jak i wewnętrznej swobody.

DepilConcept – międzynarodowa marka Specjalistów od trwałej depilacji!

Rate this post