Pierwsza depilacja za 39 zł - SPRAWDŹ!
Masz pytania? Zadzwoń:
605 388 338
SKIN FITNESS – NOWY WYMIAR FOTOODMŁADZANIA

SKIN FITNESS – NOWY WYMIAR FOTOODMŁADZANIA

Rozpocznij sezon na terapię E-LIGHT!

Rozpocznij sezon na terapię E-LIGHT!

Gładka skóra teraz! Płatność PÓŹNIEJ!

Gładka skóra teraz! Płatność PÓŹNIEJ!

Poznaj zabiegi depilacji w DepilConcept

Zobacz różnicę profesjonalnej depilacji w salonach DepilConcept. Nasze zabiegi wykonywane są w blisko 60 salonach przez 160 specjalistów wyszkolonych w najnowszych trendach depilacji. Czekamy na Ciebie w salonie DepilConcept w Rumii.

Trwała depilacja SHR in Motion w Rumii

Zapraszamy na zabieg trwałej depilacji Super Hair Removal. Urządzenie SHR in Motion wyposażone jest w głowicę IPL, dzięki której zabieg jest całkowicie bezbolesny. Zastosowanie technologii IPL powoduje także skrócenie czasu zabiegu, co czyni metodę wygodną. Polecamy ją osobom, których skóra jest wrażliwa i podatna na podrażnienia. Wygoda i prostota metody SHR in Motion powoduje, że powrót do codziennych spraw jest możliwy od razu po zakończonym zabiegu.

Metoda depilacji SHR – IPL nie wymaga wcześniejszego przygotowania skóry i jest odpowiednia dla każdego fototypu karnacji. Jest to przełomowa innowacja w trwałych metodach depilacji, które dotąd ograniczały się do usuwania zbędnego owłosienia przy dużym kontraście włosów i karnacji. 

Super Hair Removal in Motion jest bardzo skuteczne. Nasze testy dowiodły skuteczność na poziomie nie niższym niż 30% już przy pierwszym zastosowaniu. Skóra po zabiegu promienieje, jest wyraźnie gładsza, a pozostałe włosy jaśniejsze i cieńsze. 

Trwałą depilację SHR in Motion możemy stosować na wszystkich partiach ciała. Najczęściej nasi klienci decydują się na depilację wąsika, twarzy, pach, ramion, nóg oraz bikini. Coraz częściej przeprowadzamy depilację wśród mężczyzn, którzy chętnie wybierają depilację pleców oraz włosów na klatce piersiowej. 

Zapraszamy do  salonu DepilConcept znajdującego się przy ulicy Filtrowej 18 w Rumii. Satysfakcja z naszych usług to dla nas priorytet. Nasi specjaliści przechodzą liczne szkolenia, po to by zagwarantować doskonałą jakość zabiegów, a także najwyższe standardy obsługi. Wizyta u nas to czysta przyjemność! 

Komfortowa depilacja woskiem w Rumii 

Dla tych, którzy nie są zdecydowani na trwałą depilację SHR in Motion, proponujemy inne rozwiązanie – komfortową depilację rozgrzanym woskiem. Dzięki tej metodzie aksamitna gładkość skóry dostępna jest od zaraz. 

Metoda komfortowej depilacji woskiem jest bezpieczna nawet dla kobiet w ciąży i nastolatków. Nasi klienci wybierają ten sposób do usuwania wąsika, niechcianego owłosienia twarzy, pach, bikini, nóg. Mężczyźni także chętnie korzystają z tej szybkiej i wygodnej metody. Panowie wybierają depilację pach, pleców, a także klatki piersiowej.

Piękna, gładka skóra nawet do pięciu tygodni możliwa jest dzięki usuwaniucebulki włosa podczas depilacji, dzięki czemu proces odrastania jest znacznie wydłużony, a każdy kolejny zabieg powoduje osłabienie niechcianego owłosienia. Rzadsze i cieńsze niechciane owłosienie to gwarancja metody depilacji woskiemWypróbuj depilacji w Rumii w salonach DepilConcept i poczuj różnicę profesjonalnej pielęgnacji.

Trwała Depilacja SHR in Motion  w Rumii

Terapia laserowa pozwala trwale usunąć problem niechcianego owłosienia. Techniki wykorzystujące skupioną wiązkę energii, zwane zbiorczo laserowymi, korzystają z podobnych mechanizmów działania, jednak istotne różnice powodują ogromne różnice w odczuwaniu wrażeń podczas i po zabiegu. Fotodepilacja za pomocą IPL, czyli światła pulsacyjnego powinna być uważana nie tylko za zabieg kosmetyczny prowadzący do usunięcia niechcianego owłosienia, ale również za proces leczniczy. Dzięki nowym technikom fotodepilacji  usuwanie zbędnego owłosienia staje się zaawansowaną technologią medyczną, przenosząc  technikę przyszłości w teraźniejszość. Tradycyjne zabiegi laserowe przyczyniają się do powstawania podrażnień i wiążą się z bólem. Technika pulsacyjnego światła IPL charakteryzuje się łagodnym przebiegiem. Rozproszone światło nie podrażnia skóry, a wiązka energii jest wybiórczo pochłaniane wyłącznie przez cebulkę włosa. Cebulka przegrzewa się przez co dochodzi do zniszczenia macierzy włosa, który nie ma szans na odrośnięcie. 

Odwiedź salon DepilConcept w Rumii i skorzystaj z oferty trwałej depilacji IPL.

Nasze aktualne promocje

Sprawdź, jakie wyjątkowe oferty przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie! Z DepilConcept zyskujesz każdego dnia!

39 zł

Bezbolesna i trwała depilacja SHR in Motion tylko za 39 zł!

Wypróbuj pełnowartościowy zabieg trwałej depilacji SHR in Motion: pach, bikini płytkiego lub wąsika z brodą! Zaproszenie o wartości 268 zł!

Więcej
50%

50% zniżki na pierwszy zabieg Fotoodmładzania ciała Skin Fitness !

Przywróć swojej skórze gładki i młody wygląd. Dzięki zaproszeniu uzyskasz -50% RABATU na pierwszy zabieg fotoodmładzania SKIN FITNESS (SSR) piersi i brzucha i otrzymasz niespodziankę w salonie!

Więcej
50%

50% zniżki na fotoodmładzanie E-LIGHT!

Trwałe odmładzanie to najlepsza inwestycja w Twoje piękno! Dzięki zaproszeniu uzyskasz -50% RABATU na pierwszy zabieg fotoodmładzania E-LIGHT (IPL+RF) całej twarzy i otrzymasz niespodziankę w salonie!

Więcej

Aktualności

Przeczytaj, co słychać w naszej sieci! Wyjątkowe wydarzenia, rabaty od naszych partnerów, profesjonalne porady na temat zdrowia i urody oraz wiele, wiele innych!

Świąteczna Promocja w DepilConcept: Przekształć Święta w Chwile Piękna!

Więcej

Nowe kosmetyki CONCEPT+ w salonach DepilConcept!

Więcej

Słońce i zmiany barwnikowe skóry - na co uważać?

Więcej

Wirtualny spacer

Kontakt z salonem DepilConcept Rumia

DepilConcept Rumia

605 388 338

sobieskiego14@depilconcept.pl