Pierwsza depilacja za 39 zł - SPRAWDŹ!
Masz pytania? Zadzwoń:
533 214 300
SKIN FITNESS – NOWY WYMIAR FOTOODMŁADZANIA

SKIN FITNESS – NOWY WYMIAR FOTOODMŁADZANIA

Rozpocznij sezon na terapię E-LIGHT!

Rozpocznij sezon na terapię E-LIGHT!

Gładka skóra teraz! Płatność PÓŹNIEJ!

Gładka skóra teraz! Płatność PÓŹNIEJ!

Poznaj zabiegi depilacji w Białymstoku

Włoski na skórze są widoczne i w żaden sposób nie da się ich zamaskować. Trzeba skorzystać ze skutecznej metody, aby pozbyć się ich raz na zawsze. Jaki jest najlepszy sposób na długotrwałą depilację? Wybierz gabinet kosmetyczny Depilconcept działający na terenie Białegostoku, który oferuje kompleksowe usługi z zakresu usuwania włosków z całego ciała, przy wykorzystaniu najnowocześniejszych, bardzo skutecznych metod depilacyjnych. Skorzystaj z zabiegów przynoszących spodziewane rezultaty. Salon oferuje depilację woskiem, depilację SHR in Motion, a także szereg zabiegów poprawiających wygląd i kondycję skóry.

Trwała depilacja SHR in Motion Białystok

Depilacja jest zabiegiem kosmetycznym, który chętnie wykonuje wiele kobiet, jak i mężczyzn. Dlaczego? Ponieważ marzeniem dużej grupy osób jest posiadanie gładkiej, pozbawionej włosków skóry. Osoby chcące uzyskać trwały efekt, decydują się na depilację SHR in Motion. Ta nowatorska technologia pozwala szybko, skutecznie i komfortowo zredukować owłosienie. Ta metoda polecana jest dla wszystkich osób, które źle reagują na tradycyjną depilację lub pragną uzyskać trwały efekt. Wystarczy kilka serii zabiegów, aby cieszyć się z idealnie gładkiej skóry.

Masz już dość ciągłego usuwania włosków ze swojego ciała? Chcesz cieszyć się z efektów gładkiej skóry dłużej niż 5 tygodni? Źle reagujesz na tradycyjne metody depilacji? Odpowiedzią na Twoje potrzeby jest depilacja SHR in Motion w salonie DepilConcept Białystok na ul. Wyszyńskiego 10. Ta nowatorska technologia pomaga uzyskać trwały efekt na dowolnej partii ciała. Włoski usuniesz z wąsika, twarzy, pach, ramion, nóg, jak okolic intymnych. Wykonywana jest zarówno depilacja pachwin, jak i głębokiego bikini. Jedyna tak skuteczna i bezbolesna metoda, która polecana jest każdemu, kto chce raz na zawsze pozbyć się problemu odrastających włosków. Skorzystać z innowacji w dziedzinie depilacji już dziś!

Komfortowa depilacja woskiem Białystok

Mechaniczne usuwanie włosków przy użyciu wosku jest bardzo popularne wśród Klientów korzystających z usług gabinetu kosmetycznego DepilConcept. Z efektu gładkiej skóry można cieszyć się od 2 do 5 tygodni. Rozgrzany wosk nakładany na skórę zgodnie z kierunkiem wzrostu włosków dociera głęboko w struktury skóry i usuwa włos wraz z cebulką. Tę metodę można stosować na wszystkich partiach ciała, a najczęściej wykonywana jest na nogach. Depilację woskiem można wykonać u każdego, niezależnie od płci czy wieku.

Depilacja jest zabiegiem wykonywanym zarówno przez nastolatki, jak i osoby dorosłe w różnym wieku, nawet podeszłym. Z tej metody usuwania włosków bardzo chętnie korzystają mężczyźni chcący pozbyć się owłosienia z klatki piersiowej czy pleców. Zabieg z wykorzystaniem wosku można wykonać niezależnie od pory roku. Zawsze jest na niego dobry czas. Wystarczy umówić się na wizytę, aby przez następne 2-5 tygodni cieszyć się z idealnie gładkiej skóry, pozbawionej jakichkolwiek włosków. Depilację można wykonać na całym ciele, nawet w najbardziej intymnych miejscach. Gorący wosk nakładany na skórę pozwala uzyskać natychmiastowy efekt po zabiegu.

Trwała Depilacja SHR in Motion Białystok 

Depilacja laserowa działa poprzez wysyłanie w głębokie partie skóry wiązki energii, która niszczy cebulkę włosa, tym samym uniemożliwiając odrastanie włosków. I tu kończą się podobieństwa szerokiego spektrum zabiegów laserowych. Tradycyjna depilacja laserowa działa poprzez emisję pojedynczej wiązki energii, która uderza w każdą cebulkę włosową z osobna. Wysoka energia wiązki może powodować podrażnienia tkanek okalających. Wielu klientów skarży się na ból w czasie zabiegu. W laserach tradycyjnych jest to silny promień podgrzewający i skupiony w jednym punkcie. Depilacja IPL działa podobnie do tradycyjnego lasera, z tym że emituje nieco inny rodzaj promieniowania. IPL wysyła niespójne fale świetlne o różnej długości zwane światłem polichromatycznym. Dodatkowo depilacja IPL jest tańsza. Średnia cena terapii IPL jest znacznie niższa niż standardowe koszty depilacji laserowej, co przy wygodzie i porównywalnej skuteczności czyni IPL mocnym liderem wśród trwałych metod depilacji.

Skorzystaj z oferty na trwałą depilację IPL w Białymstoku. Odwiedź salon DepilConcept, zlokalizowany przy ulicy Kardynała Stefana Wyszyńskiego 10/lok.1.

Nasze aktualne promocje

Sprawdź, jakie wyjątkowe oferty przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie! Z DepilConcept zyskujesz każdego dnia!

39 zł

Bezbolesna i trwała depilacja SHR in Motion tylko za 39 zł!

Wypróbuj pełnowartościowy zabieg trwałej depilacji SHR in Motion: pach, bikini płytkiego lub wąsika z brodą! Zaproszenie o wartości 268 zł!

Więcej
50%

50% zniżki na pierwszy zabieg Fotoodmładzania ciała Skin Fitness !

Przywróć swojej skórze gładki i młody wygląd. Dzięki zaproszeniu uzyskasz -50% RABATU na pierwszy zabieg fotoodmładzania SKIN FITNESS (SSR) piersi i brzucha i otrzymasz niespodziankę w salonie!

Więcej
50%

50% zniżki na fotoodmładzanie E-LIGHT!

Trwałe odmładzanie to najlepsza inwestycja w Twoje piękno! Dzięki zaproszeniu uzyskasz -50% RABATU na pierwszy zabieg fotoodmładzania E-LIGHT (IPL+RF) całej twarzy i otrzymasz niespodziankę w salonie!

Więcej

Aktualności

Przeczytaj, co słychać w naszej sieci! Wyjątkowe wydarzenia, rabaty od naszych partnerów, profesjonalne porady na temat zdrowia i urody oraz wiele, wiele innych!

Świąteczna Promocja w DepilConcept: Przekształć Święta w Chwile Piękna!

Więcej

Nowe kosmetyki CONCEPT+ w salonach DepilConcept!

Więcej

Słońce i zmiany barwnikowe skóry - na co uważać?

Więcej

Kontakt z salonem DepilConcept Bialystok-Centrum

DepilConcept Bialystok-Centrum

533 214 300

wyszynskiego10@depilconcept.pl