Pierwsza depilacja za 39 zł - SPRAWDŹ!
Masz pytania? Zadzwoń:
512 512 334
SKIN FITNESS – NOWY WYMIAR FOTOODMŁADZANIA

SKIN FITNESS – NOWY WYMIAR FOTOODMŁADZANIA

Rozpocznij sezon na terapię E-LIGHT!

Rozpocznij sezon na terapię E-LIGHT!

Gładka skóra teraz! Płatność PÓŹNIEJ!

Gładka skóra teraz! Płatność PÓŹNIEJ!

Poznaj zabiegi depilacji w Bytomiu

Zobacz różnicę z zabiegami profesjonalnej depilacji w salonach DepilConcept w Bytomiu. Nasze zabiegi wykonywane są w blisko 60 salonach przez 160 wyszkolonych w najnowszych trendach specjalistów. Dbałość o wysokie standardy usług i inwestowanie w rozwój pracowników umocniły naszą pozycję lidera.

Trwała depilacja SHR in Motion w Bytomiu 

System SHR (Super Hair Removal) to prawdziwy przełom w trwałym usuwaniu owłosienia. Połączenie w jednym urządzeniu kilku nowoczesnych technologii zaowocowało metodą ultraczułą i delikatną, która spełnia wymagania osób o skórze wrażliwej na słońce i skłonnej do zaczerwienień. 

Nasze testy wykazały pełną skuteczność przy różnych fototypach skóry. Atutem tej metody jest skuteczność przy jasnej barwie włosa. Dzięki wykorzystaniu technologii SHR in Motion efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu, rozpoczynając proces osłabiania niechcianego owłosienia w wybranej przez Ciebie partii ciała. Włosy są coraz cieńsze i jaśniejsze, aż do trwałej redukcji. 

Dzięki tej metodzie depilacji jesteśmy w stanie pozbyć się nie tylko ciemnych i grubych włosów, ale także owłosienia cienkiego i jasnego. Dużym atutem metody SHR – IPL jest to, że nie wymaga wcześniejszych przygotowań. Zabiegi można wykonywać przez cały rok, bez względu na opaleniznę i przy zachowaniu skróconego okresu braku ekspozycji na słońce w porównaniu do innych trwałych metod depilacji. 

Trwała depilacja IPL to doskonale rozwiązanie do depilacji wąsika, depilacji pach, depilacji bikini, nóg czy rąk. Jest metodą chętnie wybieraną przez mężczyzn, którzy usuwają niechciane owłosienie z pleców i klatki piersiowej. Włoski odrastają dużo wolniej, można je przycinać lub golić na gładko między zabiegami. Zabieg usuwania owłosienia wykonuje się w serii, ponieważ włosy nie rosną jednocześnie. Dlatego też zabieg powtarza się najczęściej kilkukrotnie w odstępach około 4 tygodniowych. 

Komfortowa depilacja woskiem w Bytomiu

Proces komfortowej depilacji woskiem jest w pełni bezpieczny i polecany do każdej partii ciała. Ta metoda jest uniwersalna i właściwa dla osób w każdym wieku, a jej skuteczność liczona jest w tygodniach. 

Wypróbuj depilacji woskiem jeśli masz dość natychmiast odrastających włosów po użyciu maszynki lub kremu do depilacji. Skóra jest wolna od niechcianych włosów przez 3 do 5 tygodni. Dzięki zastosowaniu ciepłego wosku kosmetyczka pozbywa się także cebulki włosa, co zapobiega powstawaniu ciemnych punktów pod skórą. 

Zapraszamy Cię na zabiegi komfortowej depilacji w salonie DepilConcept w Bytomiu mieszczącego się przy ulicy Wrocławskiej 9/1. Nasz zespół specjalizuje się w zabiegach z wykorzystaniem nowych technologii SHR in Motion, a także bardziej tradycyjnej metodzie depilacji ciekłym woskiem. Dokładamy wszelkich starań, aby wizyta w naszym salonie była przyjemnością i spełniała najwyższe standardy jakości.

Trwała Depilacja SHR in Motion w Bytomiu

Depilacja laserowa to jedna z dwóch naprawdę skutecznych metod trwałego usuwania niechcianych włosków. Oprócz tradycyjnej depilacji laserowej dostępne są inne techniki, które oparte są na podobnym mechanizmie działania, jednak różnią się odczuwalnie większym komfortem wykonania. Depilacja laserowa IPL to alternatywa dla tradycyjnych metod laserowych. Badania wykazały, że jest bezpieczna i nie powoduje bolesności. Ponadto Depilacja IPL jest relatywnie tania i szybka, przy wysokiej skuteczności. 

Światło IPL to nowość w technologii zabiegowej i stanowi rewolucję w działaniu tego typu urządzeń. Dłuższy proces nagrzewania skóry rozproszonym światłem IPL jest innowacją w procesach trwałej depilacji. Podczas emisji błysków przez głowicę IPL ciepło przekazywane jest do głębokich warstw skóry z dużą częstotliwością, co powoduje podgrzanie głębszych warstw skóry, a co za tym idzie  trwałe zniszczenie mieszków włosowych.

Zachęcamy do skorzystania z oferty trwałej depilacji laserowej IPL w Bytomiu. Odwiedź salon DepilConcept położony przy ulicy Wrocławskiej 9/1.

Nasze aktualne promocje

Sprawdź, jakie wyjątkowe oferty przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie! Z DepilConcept zyskujesz każdego dnia!

39 zł

Bezbolesna i trwała depilacja SHR in Motion tylko za 39 zł!

Wypróbuj pełnowartościowy zabieg trwałej depilacji SHR in Motion: pach, bikini płytkiego lub wąsika z brodą! Zaproszenie o wartości 268 zł!

Więcej
50%

50% zniżki na pierwszy zabieg Fotoodmładzania ciała Skin Fitness !

Przywróć swojej skórze gładki i młody wygląd. Dzięki zaproszeniu uzyskasz -50% RABATU na pierwszy zabieg fotoodmładzania SKIN FITNESS (SSR) piersi i brzucha i otrzymasz niespodziankę w salonie!

Więcej
50%

50% zniżki na fotoodmładzanie E-LIGHT!

Trwałe odmładzanie to najlepsza inwestycja w Twoje piękno! Dzięki zaproszeniu uzyskasz -50% RABATU na pierwszy zabieg fotoodmładzania E-LIGHT (IPL+RF) całej twarzy i otrzymasz niespodziankę w salonie!

Więcej

Aktualności

Przeczytaj, co słychać w naszej sieci! Wyjątkowe wydarzenia, rabaty od naszych partnerów, profesjonalne porady na temat zdrowia i urody oraz wiele, wiele innych!

Świąteczna Promocja w DepilConcept: Przekształć Święta w Chwile Piękna!

Więcej

Nowe kosmetyki CONCEPT+ w salonach DepilConcept!

Więcej

Słońce i zmiany barwnikowe skóry - na co uważać?

Więcej

Kontakt z salonem DepilConcept Bytom

DepilConcept Bytom

512 512 334

wroclawska9@depilconcept.pl