Pierwsza depilacja za 39 zł - SPRAWDŹ!
Masz pytania? Zadzwoń:
603 265 712
SKIN FITNESS – NOWY WYMIAR FOTOODMŁADZANIA

SKIN FITNESS – NOWY WYMIAR FOTOODMŁADZANIA

Rozpocznij sezon na terapię E-LIGHT!

Rozpocznij sezon na terapię E-LIGHT!

Gładka skóra teraz! Płatność PÓŹNIEJ!

Gładka skóra teraz! Płatność PÓŹNIEJ!

Poznaj zabiegi depilacji w Kielcach

Chcesz skorzystać z wysokiej jakości usług kosmetycznych? Odwiedź gabinet kosmetyczny DepilConcept w Kielcach. W tym wyjątkowym salonie znajdziesz wsparcie kosmetologiczne od najlepszych specjalistów z dziedziny depilacji, jak i innych sektorów zajmujących się poprawą wyglądu ciała. Profesjonalne porady na temat zdrowia i urody sprawią, że Twoje ciało będzie wyglądało jeszcze lepiej niż dotychczas. Będąc Klientem DepilConcept zyskasz możliwość korzystania z wysokiej jakości usług kosmetycznych, m.in. depilacji, fotoodmładzania i leczenia trądziku.

Trwała depilacja SHR in Motion Kielce

Dlaczego depilacja shr in Motion jest najlepszym wyborem, na jaki możesz się zdecydować? Ponieważ jest to rozwiązanie niezwykle praktyczne, pozwalające na trwałe usunięcie owłosienia z całej powierzchni skóry, idealne dla wszystkich, także osób z tendencją do pękających naczynek. Zabieg jest bezbolesny, komfortowy, a przy tym odbywa się w bardzo szybkim tempie. Pozwala na pozbycie się włosków bez podrażnień. Warto skorzystać z okazji uzyskania pięknej, gładkiej skóry, która będzie budziła podziw.

Nie możesz stosować chemicznych środków do depilacji, takich jak kremy czy pasty? Po innych metodach depilacji włoski zaczynają wrastać w skórę i powodują stany zapalne? Twoja skóra jest wyjątkowo wrażliwa i po goleniu na Twoim ciele pojawiają się nieestetyczne krostki, w szczególności w okolicach intymnych? Przyszedł czas, aby została Ci zaproponowana nowoczesna depilacja. Kielce mają salon kosmetyczny DepilConcept, w którym przeprowadzane są zabiegi z zakresu depilacji SHR In Motion. Wybierz tę metodę, a raz na zawsze pozbędziesz się ze swojego ciała włosków. Zapomnisz o depilacji oraz skutkach ubocznych z nią związanych.

Komfortowa depilacja woskiem Kielce

Dlaczego depilacja woskiem jest tak popularna? Stanowi alternatywę dla osób, u których depilacja laserowa nie może zostać przeprowadzona. Pozwala uzyskać natychmiastowy efekt wygładzenia skóry, który utrzymuje się przez 2-5 tygodni, w zależności od indywidualnych skłonności do odrastania włosków. Dodatkową zaletą jest ich osłabianie z każdym kolejnym zabiegiem. Po pewnym czasie, stają się one cieńsze oraz delikatniejsze. Warto także podkreślić, że przy depilacji tą metodą, włosek usuwany jest wraz z cebulką, co pozwala na utrzymywanie się efektu przez bardzo długi czas. Dlatego nasz salon kosmetyczny ma ten zabieg w swojej ofercie.

Wiele osób nie zdaje sobie sprawy z tego, że depilacja woskiem nie tylko skutkuje usuwaniem włosków, ale także przyczynia się do oczyszczania skóry, i to w bardzo precyzyjny i dokładny sposób. Jak to możliwe? Podczas odrywania wosku z powierzchni skóry, zrywana jest także powierzchniowa warstwa martwego naskórka. Można więc powiedzieć, że salony kosmetyczne, w których wykonywana jest depilacja woskiem, realizują także usługę peelingu wybranego fragmentu ciała. Idealnie gładka skóra w takiej sytuacji staje się faktem, a nie tylko marzeniem Klientów.

Trwała Depilacja SHR in Motion w Kielcach

Depilacja laserowa pozwala zapomnieć o problemie niechcianego owłosienia. Laser działa poprzez wysyłania w głębokie partie skóry wiązki energii, która niszczy cebulkę włosa, tym samym uniemożliwiając odrastanie włosków. I tu kończą się podobieństwa szerokiego spektrum zabiegów laserowych. Tradycyjne lasery działają poprzez emisję pojedynczej wiązki energii, która uderza w każdą cebulkę włosową z osobna. Wysoka energia wiązki może powodować podrażnienia tkanek okalających. Wielu klientów skarży się na ból w czasie zabiegu. 

Nowoczesna metoda IPL emituje rozproszoną i tym samym bezpieczną falę energii świetlnej, która nieznacznie podgrzewa cebulkę włosa. Światło jest przyciągane przez barwnik włosa, melaninę, dzięki czemu trafia wybiórczo w mieszek włosowy, będąc jednocześnie całkowicie neutralny dla tkanek otaczających włos. Zastosowanie pulsacyjnego światła IPL znacząco skraca czas zabiegu, ponieważ jednocześnie obejmuje 8 krotnie większy obszar niż tradycyjny laser. Depilacja IPL cechuje się skutecznością porównywalną do metod tradycyjnych, ale jest wygodna i tańsza. 

Skorzystaj z oferty trwałej depilacji IPL i odwiedź nasz salon DepilConcept w Kielcach, przy ulicy Starodomaszowskiej 20.

Nasze aktualne promocje

Sprawdź, jakie wyjątkowe oferty przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie! Z DepilConcept zyskujesz każdego dnia!

39 zł

Bezbolesna i trwała depilacja SHR in Motion tylko za 39 zł!

Wypróbuj pełnowartościowy zabieg trwałej depilacji SHR in Motion: pach, bikini płytkiego lub wąsika z brodą! Zaproszenie o wartości 268 zł!

Więcej
50%

50% zniżki na pierwszy zabieg Fotoodmładzania ciała Skin Fitness !

Przywróć swojej skórze gładki i młody wygląd. Dzięki zaproszeniu uzyskasz -50% RABATU na pierwszy zabieg fotoodmładzania SKIN FITNESS (SSR) piersi i brzucha i otrzymasz niespodziankę w salonie!

Więcej
50%

50% zniżki na fotoodmładzanie E-LIGHT!

Trwałe odmładzanie to najlepsza inwestycja w Twoje piękno! Dzięki zaproszeniu uzyskasz -50% RABATU na pierwszy zabieg fotoodmładzania E-LIGHT (IPL+RF) całej twarzy i otrzymasz niespodziankę w salonie!

Więcej

Aktualności

Przeczytaj, co słychać w naszej sieci! Wyjątkowe wydarzenia, rabaty od naszych partnerów, profesjonalne porady na temat zdrowia i urody oraz wiele, wiele innych!

Świąteczna Promocja w DepilConcept: Przekształć Święta w Chwile Piękna!

Więcej

Nowe kosmetyki CONCEPT+ w salonach DepilConcept!

Więcej

Słońce i zmiany barwnikowe skóry - na co uważać?

Więcej

Kontakt z salonem DepilConcept Kielce

DepilConcept Kielce

603 265 712

starodomaszowska20@depilconcept.pl