Pierwsza depilacja za 39 zł - SPRAWDŹ!
Masz pytania? Zadzwoń:
571 804 417
SKIN FITNESS – NOWY WYMIAR FOTOODMŁADZANIA

SKIN FITNESS – NOWY WYMIAR FOTOODMŁADZANIA

Rozpocznij sezon na terapię E-LIGHT!

Rozpocznij sezon na terapię E-LIGHT!

Gładka skóra teraz! Płatność PÓŹNIEJ!

Gładka skóra teraz! Płatność PÓŹNIEJ!

Poznaj profesjonalne zabiegi depilacji

Zapraszamy do poznania profesjonalnych usług w salonach DepilConcept w Tarnowskich Górach. Stosujemy sprawdzone i skuteczne rozwiązania depilacji, stawiamy na wygodę i efekt. Nasze zabiegi wykonywane są w blisko 60 salonach przez 160 wyszkolonych w najnowszych trendach specjalistów.

Trwała depilacja SHR in Motion w Tarnowskich Górach

Metoda trwałej depilacji Super Hair Removal jest dla wszystkich, którzy mają dość ciągłego usuwania niechcianego owłosienia. Bazuje na nowoczesnej systemie IPL, nowoczesnej i bezinwazyjnej technologii, która gwarantuje bezbolesność zabiegu. 

Technologia SHR in Motion usuwa trwale niechciane owłosienie  z wybranej przez Ciebie partii ciała. Depilacja IPL dedykowana jest osobom z tendencją do pękania naczynek krwionośnych, z wrastającymi włoskami i krostkami w okolicy bikini. Polecamy ją także osobom z nadwrażliwością skóry na ból oraz słabej skuteczności innych zabiegów. 

Nasze testy wykazały pełną skuteczność przy różnych fototypach skóry. Innowacją tej metody jest skuteczność przy jasnej i rudej barwie włosa. Dodatkowo dzięki wykorzystaniu technologii SHR in Motion efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu, rozpoczynając proces osłabiania niechcianego owłosienia. Z każdym zabiegiem włosy są coraz cieńsze i jaśniejsze, aż do całkowitego usunięcia nieestetycznego owłosienia. 

Metoda SHR in Motion jest idealna zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy coraz częściej sięgają po ten sposób trwałej depilacji. Zespół ekspertów DepilConcept dokłada wszelkich starań, aby wizyta w salonie spełniła najwyższe oczekiwania naszych klientów. 

Zapraszamy na profesjonalne zabiegi trwałej depilacji SHR-IPL do salonu DepilConcept w Tarnowskich Górach przy ulicy Opolskiej 14A. 

Komfortowa depilacja woskiem w Tarnowskich Górach

Zachęcamy także do zapoznania się z metodą depilacji rozgrzanym woskiem. Ta metoda zapewnia natychmiastowy efekt, kiedy tylko tego potrzebujesz. Jest w pełni bezpieczna nawet na najbardziej wrażliwych partiach ciała i polecana osobom w każdym wieku, także nastolatkom. 

Zastosowanie ciepłego wosku powoduje usunięcie włosa razem z cebulką spowalniając odrastanie włosów. Depilacja ciepłym woskiem działa od 3 do 5 tygodni. W tym czasie skóra jest perfekcyjnie gładka, bez czarnych punktów pod skórą, jak w przypadku golenia maszynką. Zapraszamy na zabiegi komfortowej depilacji woskiem w naszym salonie DepilConcept w Tarnowskich Górach. Zapisz się na wizytę i poczuj różnicę profesjonalnej pielęgnacji. 

Trwała Depilacja SHR in Motion w Tarnowskich Górach

Trwała depilacja pozwala na długi czas zapomnieć o niechcianym owłosieniu, nic dziwnego, że laserowe usuwanie włosów ma wielu zwolenników. Powodem jest komfort gładkiej skóry bez dodatkowych zabiegów pielęgnacyjnych. Jednak depilacja laserowa często kojarzy się z bólem. Na szczęście dzięki nowoczesnej technologii IPL to już przeszłość. 

Podczas zabiegu tradycyjnej depilacji laserowej każda cebulka włosa dostaje osobny strzał wiązką lasera. Duża moc lasera może powodować podrażnienia w okolicach przeprowadzonego zabiegu. Inaczej jest w przypadku wykonania zabiegu metodą depilacji IPL, gdzie wiązka energii świetlnej jest rozproszona. Światło IPL, w przeciwieństwie do lasera, to wiązka promieni o różnej długości fali, dzięki temu możemy dotrzeć na różne głębokości skóry. Depilacja IPL zawdzięcza swoją skuteczność zasadzie stopniowego podgrzewania mieszka włosowego za pomocą wielu nakładających się impulsów. IPL nie tylko eliminuje nieprzyjemne doznania, ale też znacząco skraca czas zabiegu. 

Nasze aktualne promocje

Sprawdź, jakie wyjątkowe oferty przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie! Z DepilConcept zyskujesz każdego dnia!

39 zł

Bezbolesna i trwała depilacja SHR in Motion tylko za 39 zł!

Wypróbuj pełnowartościowy zabieg trwałej depilacji SHR in Motion: pach, bikini płytkiego lub wąsika z brodą! Zaproszenie o wartości 268 zł!

Więcej
50%

50% zniżki na pierwszy zabieg Fotoodmładzania ciała Skin Fitness !

Przywróć swojej skórze gładki i młody wygląd. Dzięki zaproszeniu uzyskasz -50% RABATU na pierwszy zabieg fotoodmładzania SKIN FITNESS (SSR) piersi i brzucha i otrzymasz niespodziankę w salonie!

Więcej
50%

50% zniżki na fotoodmładzanie E-LIGHT!

Trwałe odmładzanie to najlepsza inwestycja w Twoje piękno! Dzięki zaproszeniu uzyskasz -50% RABATU na pierwszy zabieg fotoodmładzania E-LIGHT (IPL+RF) całej twarzy i otrzymasz niespodziankę w salonie!

Więcej

Aktualności

Przeczytaj, co słychać w naszej sieci! Wyjątkowe wydarzenia, rabaty od naszych partnerów, profesjonalne porady na temat zdrowia i urody oraz wiele, wiele innych!

Świąteczna Promocja w DepilConcept: Przekształć Święta w Chwile Piękna!

Więcej

Nowe kosmetyki CONCEPT+ w salonach DepilConcept!

Więcej

Słońce i zmiany barwnikowe skóry - na co uważać?

Więcej

Kontakt z salonem DepilConcept Tarnowskie Góry

DepilConcept Tarnowskie Góry

571 804 417

opolska14@depilconcept.pl