Pierwsza depilacja za 39 zł - SPRAWDŹ!
Masz pytania? Zadzwoń:
530 278 680
SKIN FITNESS – NOWY WYMIAR FOTOODMŁADZANIA

SKIN FITNESS – NOWY WYMIAR FOTOODMŁADZANIA

Rozpocznij sezon na terapię E-LIGHT!

Rozpocznij sezon na terapię E-LIGHT!

Gładka skóra teraz! Płatność PÓŹNIEJ!

Gładka skóra teraz! Płatność PÓŹNIEJ!

Poznaj zabiegi depilacji

Jesteśmy wiodącym specjalistą na polskim rynku depilacji. Inwestujemy w technologie i najwyższą jakość usług. DepilConcept to połączenie najnowszych trendów depilacji z troską o atmosferę relaksu i odprężenia, a także zdrowie i piękny wygląd Twojej skóry.

Trwała depilacja SHR in Motion w Gorzowie Wielkopolskim

W salonach DepilConcept robimy zabiegi depilacji z wykorzystaniem nowoczesnej  metody Super Hair Removal (SHR). Dzięki zastosowaniu technologii SHR in Motion niechciane owłosienie zostanie trwale usunięte, a efekty przerosną Twoje oczekiwania. Depilacja SHR dedykowana jest osobom, których skóra jest delikatna i doznawały w przeszłości podrażnień. Dzięki Technologii SHR to już przeszłość. 

Dodatkowo metoda SHR in Motion daje możliwość wykonywania zabiegu w ruchu, co przyspiesza czas zabiegu i zwiększa jego wygodę. Depilacja nigdy nie była wygodniejsza! Technologia IPL jest innowacją wśród metod depilacji, ponieważ umożliwia skuteczną depilację w przypadku wszystkich fototypów skóry, nawet gdy kontrast między owłosieniem a karnacją jest niezauważalny. 

Dzięki  wykorzystaniu technologii SHR in Motion efekty widoczne zaraz po pierwszym zabiegu, rozpoczynając proces osłabiania niechcianego owłosienia w wybranej przez Ciebie partii ciała, aż do całkowitego usunięcia włosów. Zapraszamy na zabiegi innowacyjną metodą SHR in Motion w naszym salonie DepilConcept  w Gorzowie Wielkopolskim.  

Komfortowa depilacja woskiem w Gorzowie Wielkopolskim

 Zachęcamy także do zapoznania się z metodą depilacji rozgrzanym woskiem. Ta metoda powstała, aby zapewnić Ci natychmiastowy efekt gładkiej skóry. Woskowanie działa jak peeling, ponieważ podczas odrywania wosku zostają usunięte powierzchowne warstwy martwego naskórka, co potęguje efekt super gładkiej skóry. 

Zalecamy regularne powtarzanie zabiegu depilacji woskiem. Systematyczność wykonywania zabiegu przyczynia się do osłabienia niechcianego owłosienia. 

Metoda komfortowej depilacji woskiem jest bezpieczna nawet dla kobiet w ciąży. Korzystają z niej zarówno kobiety jak i mężczyźni, jest odpowiednia dla osób w różnym wieku, także dla  nastolatków. Nasi klienci wybierają ten sposób do usuwania wąsika, niechcianego owłosienia twarzy, pach, bikini, nóg. Dodatkowo panowie wybierają depilację pach, pleców, a także klatki piersiowej. Czekamy na Ciebie w salonie DepilConcept w Gorzowie Wielkopolskim przy ulicy Londyńskiej 5. W trosce o jakość oferowanych przez nas zabiegów nasi eksperci pracują każdego dnia nad doskonaleniem technik komfortowej depilacji.  

Trwała Depilacja SHR in Motion w Gorzowie Wielkopolskim

Promieniowanie emitowane przez urządzenia do trwałej depilacji wywierają wpływ w zależności od parametrów technologii stosowanej przy zabiegu. Tradycyjna depilacja laserowa działa poprzez wysłanie wysokiej dawki energii wymierzonej w jeden punkt. Wiązka lasera nie jest selektywna, a jej cel musi zostać precyzyjnie wyznaczony. Konieczność dużej precyzji może być przyczyną podrażnień, ponieważ energia zostaje odebrana nie tylko przez cebulkę włosa, ale także przez tkanki okalające. 

Siłą laserowej technologii IPL jest relatywnie niewielki koszt w porównaniu do innych metod, w tym do depilacji tradycyjnym laserem. Badania pokazują porównywalną skuteczność depilacji IPL do innych laserowych zabiegów. Właśnie dlatego depilacja IPL to lider wśród trwałych metod depilacji. Światło pulsacyjne IPL jest selektywnie ściągane przez barwnik włosa, więc dociera wyłącznie do cebulki niszcząc ją  i nie naruszając otaczających ją tkanek. To powoduje kilkukrotne skrócenie czasu zabiegu, a także minimalizuje nieprzyjemne doznania

Odwiedź salon DepilConcept w Gorzowie Wielkopolskim i skorzystaj z oferty na trwałą depilację IPL. Zapraszamy na zabiegi depilacji, fotoomładzania, redukcji naczynek i leczenia trądziku.

Nasze aktualne promocje

Sprawdź, jakie wyjątkowe oferty przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie! Z DepilConcept zyskujesz każdego dnia!

39 zł

Bezbolesna i trwała depilacja SHR in Motion tylko za 39 zł!

Wypróbuj pełnowartościowy zabieg trwałej depilacji SHR in Motion: pach, bikini płytkiego lub wąsika z brodą! Zaproszenie o wartości 268 zł!

Więcej
50%

50% zniżki na pierwszy zabieg Fotoodmładzania ciała Skin Fitness !

Przywróć swojej skórze gładki i młody wygląd. Dzięki zaproszeniu uzyskasz -50% RABATU na pierwszy zabieg fotoodmładzania SKIN FITNESS (SSR) piersi i brzucha i otrzymasz niespodziankę w salonie!

Więcej
50%

50% zniżki na fotoodmładzanie E-LIGHT!

Trwałe odmładzanie to najlepsza inwestycja w Twoje piękno! Dzięki zaproszeniu uzyskasz -50% RABATU na pierwszy zabieg fotoodmładzania E-LIGHT (IPL+RF) całej twarzy i otrzymasz niespodziankę w salonie!

Więcej

Aktualności

Przeczytaj, co słychać w naszej sieci! Wyjątkowe wydarzenia, rabaty od naszych partnerów, profesjonalne porady na temat zdrowia i urody oraz wiele, wiele innych!

Świąteczna Promocja w DepilConcept: Przekształć Święta w Chwile Piękna!

Więcej

Nowe kosmetyki CONCEPT+ w salonach DepilConcept!

Więcej

Słońce i zmiany barwnikowe skóry - na co uważać?

Więcej

Kontakt z salonem DepilConcept Gorzów Wielkopolski

DepilConcept Gorzów Wielkopolski

530 278 680

londynska5@depilconcept.pl