Najskuteczniejsze zabiegi depilacyjne

Kobiety w dzisiejszych czasach chcą w jak najlepszy sposób o siebie dbać. Pod każdym względem chcą wyglądać idealnie. Zabiegi – DepilConcept im to umożliwiają. Są to zabiegi, dzięki którym z całego ciała usuwane jest zbędne, nieestetycznie wyglądające owłosienie.

Skóra staje się delikatna, piękna i jedwabiście gładka, a to jest już połowa sukcesu, jeżeli chodzi o atrakcyjny i nienaganny wygląd.

Zabiegi IPL, jak to działa ?

Samopoczucie każdej kobiety od razu się poprawi, jeżeli zabiegi IPL zostaną przeprowadzone w profesjonalny sposób, a efekty będą trwałe przez bardzo długi czas.

Korzystając z usług profesjonalnej kliniki, na pewno uda się takie właśnie efekty osiągnąć, a zabieg epilfree nie spowodują żadnych uszkodzeń ciała.

Przyczynią się do poprawy wyglądu, dlatego, że skóra będzie gładka i pozbawiona jakiegokolwiek owłosienia. Dzięki temu, że tak będzie, każda kobieta będzie wyglądała w bardzo atrakcyjny sposób, i to pod każdym względem. Nie ma takiej opcji, aby mogło być inaczej. Warto stawiać na rozwiązania, które dla każdego są tak dobre.

Warto korzystać z nowoczesnych metod działania, które przyczyniają się do poprawy wyglądu całego ciała, a także do tego, że zbędne owłosienie znika szybko. Nowej generacji depilacja jest dziś jak najbardziej dostępna i możemy z jej dobrodziejstwa korzystać bez najmniejszych problemów.

Zdecydowanie warto na takie rozwiązania się decydować, ponieważ możemy cieszyć się z osiągnięcia wysokich efektów z takiej sytuacji. Na pewno osiągnąć będzie można bardzo dobre efekty.

Pierwsza depilacja za 10 zł - SPRAWDŹ!

Poznaj nasze zabiegi

W czym możemy Ci dzisiaj pomóc? Dowiedz się więcej na temat najskuteczniejszych i najbardziej komfortowych zabiegów, którym możesz poddać swoją skórę w naszych gabinetach! Twoje zadowolenie i wspaniałe samopoczucie to dla nas najwyższy priorytet. Wybierz odpowiednią zakładkę i przeczytaj o interesującym Cię zabiegu fototerapii.

Depilacja SHR in Motion
Wiązka światła emitowana przez urządzenie IPL przenika przez naskórek aż do skóry właściwej i jest selektywnie pochłaniana przez melaninę – barwnik znajdujący się we włosach. Duża ilość pochłoniętej energii powoduje gwałtowne zwiększenie temperatury włosa co prowadzi do uszkodzenia cebulki. Skóra wokół włosa, ze względu na nieporównywalnie mniejszą zawartość melaniny jest w pełni bezpieczna. Zabieg nie wywołuje podrażnień takich jak np. po depilacji woskiem czy laserem.
Szczegóły
Fotoodmładzanie E-LIGHT
Specjalnie dobrana wiązka światła IPL stymuluje fibroblasty – komórki skóry odpowiedzialne za tworzenie kolagenu i elastyny. Pod wpływem zwiększenia temperatury w skórze uruchamiane są naturalne procesy regeneracji. Zwiększa się produkcja włókien sprzyjających utrzymaniu młodego wyglądu. Poprawia się również mikrokrążenie krwi, dzięki czemu skóra jest lepiej odżywiona i dotleniona. Dodatkowy efekt to redukcja drobnych przebarwień i blizn.
Szczegóły
Depilacja woskiem
Rozgrzany, płynny wosk nakładany zgodnie z kierunkiem wzrostu włosa, dociera głęboko, więc jest w stanie usunąć włos wraz z cebulką. Takie usunięcie owłosienia powoduje, że odrastanie trwa długo, a włosy depilowane regularnie stają się rzadsze i cieńsze.
Szczegóły
Redukcja naczynek i przebarwień
Światło emitowane przez urządzenie IPL jest absorbowane przez hemoglobinę – substancję znajdującą się we krwi. Podobnie jak w przypadku fotodepilacji barwnik ten w wyniku przyjęcia ogromnej dawki energii ulega zniszczeniu, uszkadzając przy tym otaczające go tkanki – ścianki naczynia krwionośnego. Po kilkunastu dniach uszkodzone tkanki zostają zmetabolizowane przez organizm, a naczynko ulega stopniowemu blednięciu.
Szczegóły
Leczenie trądziku
Światło IPL emitowane przez głowicę urządzenia pochłaniane jest przez struktury obecne w Propionibacterium acnes – bakteriach odpowiedzialnych za powstawanie trądziku. Energia zaabsorbowana w wyniku działania promieniowania niszczy bakterie, zapobiegając dalszej ewolucji zmian. Ponadto zabiegi z użyciem IPL przyczyniają się do znacznego zmniejszenia aktywności gruczołów łojowych (spadek wydzielania sebum), zmniejszenia porów i regeneracji nieestetycznych blizn potrądzikowych.
Szczegóły
Trwała depilacja jasnych włosów (Epilfree)
Różna zawartość melaniny, czyli barwnika występującego we włosach powoduje różne reakcje na trwałą depilację. Dla osób, u których IPL nie przynosi pożądanych efektów, mamy rozwiązanie w postaci depilacji EpilFree. Jest to system redukcji owłosienia, oparty na kompleksie aktywnych składników roślinnych. Produkty EpilFree aplikowane są bezpośrednio po zabiegu depilacji woskiem lub pastą cukrową.
Szczegóły

Wyrażam zgodę na gromadzenie i przetwarzanie danych osobowych.

FreshMail.pl