Najskuteczniejsze zabiegi depilacyjne

Kobiety w dzisiejszych czasach chcą w jak najlepszy sposób o siebie dbać. Pod każdym względem chcą wyglądać idealnie. Zabiegi – DepilConcept im to umożliwiają. Są to zabiegi, dzięki którym z całego ciała usuwane jest zbędne, nieestetycznie wyglądające owłosienie.

Skóra staje się delikatna, piękna i jedwabiście gładka, a to jest już połowa sukcesu, jeżeli chodzi o atrakcyjny i nienaganny wygląd.

Zabiegi IPL, jak to działa ?

Samopoczucie każdej kobiety od razu się poprawi, jeżeli zabiegi IPL zostaną przeprowadzone w profesjonalny sposób, a efekty będą trwałe przez bardzo długi czas.

Korzystając z usług profesjonalnej kliniki, na pewno uda się takie właśnie efekty osiągnąć, a zabieg epilfree nie spowodują żadnych uszkodzeń ciała.

Przyczynią się do poprawy wyglądu, dlatego, że skóra będzie gładka i pozbawiona jakiegokolwiek owłosienia. Dzięki temu, że tak będzie, każda kobieta będzie wyglądała w bardzo atrakcyjny sposób, i to pod każdym względem. Nie ma takiej opcji, aby mogło być inaczej. Warto stawiać na rozwiązania, które dla każdego są tak dobre.

Warto korzystać z nowoczesnych metod działania, które przyczyniają się do poprawy wyglądu całego ciała, a także do tego, że zbędne owłosienie znika szybko. Nowej generacji depilacja jest dziś jak najbardziej dostępna i możemy z jej dobrodziejstwa korzystać bez najmniejszych problemów.

Zdecydowanie warto na takie rozwiązania się decydować, ponieważ możemy cieszyć się z osiągnięcia wysokich efektów z takiej sytuacji. Na pewno osiągnąć będzie można bardzo dobre efekty.

Pierwsza depilacja za 29 zł - SPRAWDŹ!

Poznaj nasze zabiegi

W czym możemy Ci dzisiaj pomóc? Dowiedz się więcej na temat najskuteczniejszych i najbardziej komfortowych zabiegów, którym możesz poddać swoją skórę w naszych gabinetach! Twoje zadowolenie i wspaniałe samopoczucie to dla nas najwyższy priorytet. Wybierz odpowiednią zakładkę i przeczytaj o interesującym Cię zabiegu fototerapii.

Trwała Depilacja SHR in Motion
Wiązka światła emitowana przez urządzenie IPL przenika przez naskórek aż do skóry właściwej i jest selektywnie pochłaniana przez melaninę – barwnik znajdujący się we włosach. Duża ilość pochłoniętej energii powoduje gwałtowne zwiększenie temperatury włosa co prowadzi do uszkodzenia cebulki. Skóra wokół włosa, ze względu na nieporównywalnie mniejszą zawartość melaniny jest w pełni bezpieczna. Zabieg nie wywołuje podrażnień takich jak np. po depilacji woskiem czy laserem.
Szczegóły
Fotoodmładzanie E-LIGHT (IPL+RF)
Specjalnie dobrana wiązka światła IPL stymuluje fibroblasty – komórki skóry odpowiedzialne za tworzenie kolagenu i elastyny. Pod wpływem zwiększenia temperatury w skórze uruchamiane są naturalne procesy regeneracji. Zwiększa się produkcja włókien sprzyjających utrzymaniu młodego wyglądu. Poprawia się również mikrokrążenie krwi, dzięki czemu skóra jest lepiej odżywiona i dotleniona. Dodatkowy efekt to redukcja drobnych przebarwień i blizn.
Szczegóły
Komfortowa Depilacja Woskiem
Rozgrzany, płynny wosk nakładany zgodnie z kierunkiem wzrostu włosa, dociera głęboko, więc jest w stanie usunąć włos wraz z cebulką. Takie usunięcie owłosienia powoduje, że odrastanie trwa długo, a włosy depilowane regularnie stają się rzadsze i cieńsze.
Szczegóły
Redukcja Naczynek i Przebarwień
Światło emitowane przez urządzenie IPL jest absorbowane przez hemoglobinę – substancję znajdującą się we krwi. Podobnie jak w przypadku fotodepilacji barwnik ten w wyniku przyjęcia ogromnej dawki energii ulega zniszczeniu, uszkadzając przy tym otaczające go tkanki – ścianki naczynia krwionośnego. Po kilkunastu dniach uszkodzone tkanki zostają zmetabolizowane przez organizm, a naczynko ulega stopniowemu blednięciu.
Szczegóły
Skuteczne Leczenie Trądziku
Światło IPL emitowane przez głowicę urządzenia pochłaniane jest przez struktury obecne w Propionibacterium acnes – bakteriach odpowiedzialnych za powstawanie trądziku. Energia zaabsorbowana w wyniku działania promieniowania niszczy bakterie, zapobiegając dalszej ewolucji zmian. Ponadto zabiegi z użyciem IPL przyczyniają się do znacznego zmniejszenia aktywności gruczołów łojowych (spadek wydzielania sebum), zmniejszenia porów i regeneracji nieestetycznych blizn potrądzikowych.
Szczegóły
Naturalne Kosmetyki ConceptPlus
Różna zawartość melaniny, czyli barwnika występującego we włosach powoduje różne reakcje na trwałą depilację. Dla osób, u których IPL nie przynosi pożądanych efektów, mamy rozwiązanie w postaci depilacji EpilFree. Jest to system redukcji owłosienia, oparty na kompleksie aktywnych składników roślinnych. Produkty EpilFree aplikowane są bezpośrednio po zabiegu depilacji woskiem lub pastą cukrową.
Szczegóły