Pierwsza depilacja za 39 zł - SPRAWDŹ!
Masz pytania? Zadzwoń:
500 713 909
SKIN FITNESS – NOWY WYMIAR FOTOODMŁADZANIA

SKIN FITNESS – NOWY WYMIAR FOTOODMŁADZANIA

Rozpocznij sezon na terapię E-LIGHT!

Rozpocznij sezon na terapię E-LIGHT!

Gładka skóra teraz! Płatność PÓŹNIEJ!

Gładka skóra teraz! Płatność PÓŹNIEJ!

Zabiegi depilacji w salonie ‌DepilConcept‌ Otwock

Poczuj różnicę z zabiegami depilacji w salonach DepilConcept. Zaufaj ekspertom w dziedzinie trwałej, komfortowej depilacji. Odwiedź nasz salon DepilConcept w Otwocku i oddaj się w ręce profesjonalistów! Gwarantujemy najwyższe standardy oraz bezpieczeństwo przeprowadzonych zabiegów

Trwała depilacja SHR in Motion Otwock

W salonach DepilConcept wykonujemy zabiegi depilacji z wykorzystaniem nowoczesnej i całkowicie bezbolesnej technologii Super Hair Removal z systemem In Motion. Technologia SHR in Motion pozwala na pozbycie się niechcianego owłosienia szybko i skutecznie. Już podczas pierwszej wizyty poczujesz realną różnicę, a kilka zabiegów wykonanych w odstępie czasowym pozwoli na to, aby cieszyć się nieskazitelnie gładką skórą! Technologia depilacji światłem jest skuteczna, bezpieczna i co najważniejsze, nie powoduje podrażnień na skórze. Wiązka wysyłanego światła jest rozproszona, nie powoduje miejscowych podrażnień. Masz dosyć ciągłej depilacji, wrastających włosków i nieestetycznych czarnych kropek? Skorzystaj z najnowocześniejszych i komfortowych rozwiązań w salonach DepilConcept. Depilacę SHR in Motion można przeprowadzić na wszystkich partiach ciała, zarówno górnych jak i dolnych.

Depilacja woskiem w Otwocku

W salonach DepilConcept specjalizujemy się także w wykonywaniu szybkich i komfortowych zabiegów depilacji woskiem. Wosk stanowi świetną alternatywę dla tradycyjnych, domowych sposobów depilacji. Jest także chętnie wybierany wśród osób, które nie przepadają lub nie mogą zdecydować się na metody laserowe, lub depilację światłem. Depilacja woskiem pozwala na uzyskanie natychmiastowych efektów, które utrzymują się od 3 do 6 tygodni. Kolejne sesje zabiegów depilacji wykonywane są w odstępach około 4 tygodni. W przypadku depilacji woskiem, włos usuwany jest w całości wraz z cebulką, przez co skóra jest idealna gładka i nieskazitelna. Zabiegi depilacji woskiem powodują, że włoski odrastają wyraźnie cieńsze i mniej widoczne, przez co nie stanowią estetycznego defektu na naszym ciele. Technologia IPL nie przekonuje Cię? Wybierz tradycyjną i komfortową depilację woskiem, aby cieszyć się piękna i gładką skórą przez długi czas.

Trwała Depilacja SHR in Motion Otwock

Jedną z najpopularniejszych metod trwałej depilacji, jest depilacja laserowa. Usuwanie niechcianego owłosienia za pomocą lasera polega na wysłaniu punktowo dużej wiązki światła, która niszczy włoski na skórze. Energia, która jest wysyłana za pomocą specjalnego lasera, może powodować miejscowe zaczerwienienia i podrażnienia, a także dolegliwości bólowe, szczególnie u osób o niskim progu odporności na ból. Skuteczną, lecz bezbolesną alternatywą dla depilacji laserowej jest depilacja IPL, która wysyła rozproszone wiązki światła, nie powodując w ten sposób bólu. Wykorzystanie pulsacyjnego światła IPL jest całkowicie bezpieczne dla skóry i neutralne dla tkanek otaczających włos. Depilacja światłem nie powoduje przykrych podrażnień oraz miejscowych zaczerwienień.

Warto wspomnieć o przewadze Depilacji IPL względem tradycyjnych metod laserowych, polegającej na oszczędności pieniężnej. Kilka wizyt rozłożonych w czasie jest tańsze niż w przypadku tradycyjnej depilacji z wykorzystaniem lasera. Większa wygoda, oszczędność finansowa oraz porównywalna skuteczność sprawiają, że coraz większa liczba osób decyduje się na zabiegi z wykorzystaniem technologii Super Hair Removal. Zaufaj ekspertom, z wieloletnim doświadczeniem i wybierz salon DepilConcept w Otwocku, aby pozbyć się niechcianego owłosienia.

Nasz salon znajduje się w Otwocku, przy ulicy Powstańców Warszawy 9, otwarty jest od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00 – 20:00, natomiast w soboty od 09:00 do 15:00. Serdecznie zapraszamy!

Nasze aktualne promocje

Sprawdź, jakie wyjątkowe oferty przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie! Z DepilConcept zyskujesz każdego dnia!

39 zł

Bezbolesna i trwała depilacja SHR in Motion tylko za 39 zł!

Wypróbuj pełnowartościowy zabieg trwałej depilacji SHR in Motion: pach, bikini płytkiego lub wąsika z brodą! Zaproszenie o wartości 268 zł!

Więcej
50%

50% zniżki na pierwszy zabieg Fotoodmładzania ciała Skin Fitness !

Przywróć swojej skórze gładki i młody wygląd. Dzięki zaproszeniu uzyskasz -50% RABATU na pierwszy zabieg fotoodmładzania SKIN FITNESS (SSR) piersi i brzucha i otrzymasz niespodziankę w salonie!

Więcej
50%

50% zniżki na fotoodmładzanie E-LIGHT!

Trwałe odmładzanie to najlepsza inwestycja w Twoje piękno! Dzięki zaproszeniu uzyskasz -50% RABATU na pierwszy zabieg fotoodmładzania E-LIGHT (IPL+RF) całej twarzy i otrzymasz niespodziankę w salonie!

Więcej

Aktualności

Przeczytaj, co słychać w naszej sieci! Wyjątkowe wydarzenia, rabaty od naszych partnerów, profesjonalne porady na temat zdrowia i urody oraz wiele, wiele innych!

Świąteczna Promocja w DepilConcept: Przekształć Święta w Chwile Piękna!

Więcej

Nowe kosmetyki CONCEPT+ w salonach DepilConcept!

Więcej

Słońce i zmiany barwnikowe skóry - na co uważać?

Więcej

Kontakt z salonem DepilConcept Otwock

DepilConcept Otwock

500 713 909

pwstwarszawy9@depilconcept.pl