Depilacja bikini – jak wygląda zabieg, czym depilować bikini?

Poznaj bliżej BIKINI KLASYCZNE wykonane metodą SHR in Motion. To świetne rozwiązanie na lato! Ten rodzaj depilacji jest najmniej inwazyjny i zapewnia pozbycie się włosów z pachwin – do linii bielizny. Ta metoda depilacji jest wystarczająca, aby przygotować się do wymarzonych wakacji! Kiedy warto wykonać depilację klasyczną, zwaną także płytką? 

Depilacja SHR in Motion to doskonała alternatywa dla osób, które cenią komfort i liczą na trwały efekt. SHR to połączenie kilku nowoczesnych technologii, dzięki czemu jest ultraczułe i delikatne i spełnia wymagania skóry wrażliwej i skłonnej do podrażnień. Zalecamy SHR przy słabej skuteczności innych zabiegów, tendencji do pękania naczynek krwionośnych, wrastających włoskach i krostkach w okolicy bikini. 

Metoda SHR in Motion wykazuje efekt już po pierwszym zabiegu. Nasze testy dowiodły, że włosy stają się wyraźnie jaśniejsze, rzadsze, a pierwszy zabieg powoduje trwałą redukcję aż o 30%. Dodatkowo zastosowanie technologii IPL pozostawia skórę promienną i wygładzoną. 

Jak wygląda zabieg bikini klasycznego?

Depilację klasyczną, rekomendujemy kobietom ceniącym sobie naturalny wygląd w bieliźnie. Depilacja sięga do linii majtek i jest najpłytszą formą depilacji bikini. 

Klasyczną depilację okolic bikini warto wykonać, gdy źle czujemy się z nadmiernym owłosieniem łonowym, które wychodzi poza linię bielizny. Klientki decydują się na ten zabieg także dla polepszenia komfortu życia seksualnego oraz dla lepszej higieny. Depilacja klasyczna pozwala usunąć włosy z pachwin, nie obejmuje wzgórka łonowego, pośladków, okolic między nimi, ani warg sromowych. Jest to idealne rozwiązanie, gdy dopiero zaczynasz przygodę z depilacją miejsc intymnych. 

Zobacz także  Co zrobić gdy jest przeciwwskazanie do trwałej depilacji?

Czym depilować bikini?

Do wyboru jest kilka technik, które zasadniczo różnią się wykonaniem, komfortem i trwałością. Popularna w dalszym ciągu pozostaje depilacja maszynką, która pomimo łatwej dostępności nie jest polecana przez ekspertów depilacji. Ostrze maszynki podrażnia skórę, która staje się podatna na infekcje. Dodatkowo zacięcia i drobne ranki psują efekt estetyczny. 

Depilacja woskiem zdecydowanie wygrywa z goleniem. Jej efekt utrzymuje się kilka tygodni, a wykonanie w profesjonalnym gabinecie ograniczy do minimum nieprzyjemne doznania. 

Coraz większą popularność zdobywa bezbolesna i trwała depilacja urządzeniami IPL, które działają bezpośrednio na cebulkę włosa, dzięki czemu problem wrastających włosów i czarnych kropek w miejscu niedawnej depilacji znika na zawsze. Dodatkowym atutem jest niski koszt w porównaniu ze standardową metodą trwałej depilacji laserem. 

Bezbolesna i skuteczna depilacja bikini

Metoda depilacji SHR – IPL nie wymaga wcześniejszego przygotowania skóry i jest odpowiednia dla każdego fototypu karnacji. Jest to przełomowa innowacja w trwałych metodach depilacji, które dotąd ograniczały się do usuwania zbędnego owłosienia przy dużym kontraście włosów i karnacji. 

W DepilConcept pracujemy na żelu chłodzącym, a moc SHR zawsze regulujemy indywidualnie do koloru włosów i fototypu skóry klienta. 

Szybka depilacja bikini

Zabieg depilacji klasycznej trwa tylko około 10 minut – jest bezbolesny, bez podrażnień i bez koniecznego okresu regeneracji po zabiegu! 

Z jakich stref składa się depilacja klasyczna bikini SHR in Motion

Efektem depilacji klasycznej jest gładka skóra okolicy bikini i włoski nie wystające poza linię bielizny. Kosmetyczka usunie niechciane owłosienie z pachwin, pozostawiając skórę jedwabistą na kilka tygodni. 

Depilacja nie obejmuje pośladków, okolic między nimi, ani warg sromowych. 

Rodzaje depilacji bikini 

W salonach DepilConcept wykonujemy także zabiegi depilacji brazylijskiej oraz hollywoodzkiej. 

Depilacja brazylijska 

Depilacja brazylijska, zwana także depilacją intymną, pozwala usunąć włosy nie tylko z łona i okolicy pachwin, ale też warg sromowych i w okolicach odbytu. Włosy znajdujące się pośrodku wzgórka łonowego zostają przystrzyżone w cienki pasek lub inny kształt. Głębokość depilacji również zależy od preferencji klientki. 

Zobacz także  Funkcje skóry - Akademia Naturalnego Piękna

Depilacja brazylijska cieszy się największą popularnością w okresie letnim. Sprawdzi się idealnie do wykrojonego kostiumu plażowego oraz do ulubionej koronkowej bielizny. 

Depilacja hollywoodzka

Polega na usunięciu wszystkich włosków, jej efektem jest idealnie gładka strefa bikini. Polecana szczególnie osobom aktywnym, dużym atutem wyboru depilacji hollywoodzkiej jest  łatwość utrzymania czystości oraz komfort jaki daje gładka skóra, która mniej się poci i łatwiej usunąć z niej zanieczyszczenia i bakterie, które mogą stać się przyczyną infekcji skóry

Promocja DepilConcept

TYLKO TERAZ: BEZBOLESNA I TRWAŁA DEPILACJA SHR IN MOTION TYLKO ZA 29 ZŁ!DEPILCONCEPT CTA

3.7/5 - (32 votes)