Dlaczego warto wybrać klasyczny zabieg trwałej depilacji bikini?

Poznaj bliżej BIKINI KLASYCZNE (płytkie) na lato metodą SHR in Motion! Ten rodzaj depilacji jest najmniej inwazyjny i zapewnia pozbycie się włosów z pachwin – do linii majtek. Jest ona wystarczająca, aby przygotować się do wymarzonych wakacji! Kiedy warto wykonać depilację klasyczną?

Jak wygląda zabieg bikini klasycznego?

Depilację klasyczną rekomendujemy w okresie letnim kobietom ceniącym sobie naturalny wygląd – w bieliźnie do linii majtek. Jest to idealne rozwiązanie, gdy dopiero zaczynasz przygodę z depilacją miejsc intymnych! Sprawdź!

Depilację okolic bikini warto wykonać również, gdy źle czujemy się z owłosieniem łonowym, dla polepszenia komfortu życia seksualnego, dla lepszej higieny. Depilacja klasyczna pozwala usunąć włosy z pachwin. Depilacja bikini płytkiego nie obejmuje wzgórka łonowego, pośladków, okolic między nimi, ani warg sromowych.

Z jakich stref składa się depilacja klasyczna bikini SHR in Motion:

  • pachwiny,
  • wzgórek łonowy.

Zabieg trwa tylko około 10 minut – jest bezbolesny, bez podrażnień i bez okresu rekonwalescencji!

Pamiętaj! Zawsze pracujemy na żelu chłodzącym, a moc SHR zawsze regulujemy indywidualnie do koloru włosów i fototypu skóry klienta.

Przytaj również o zabiegach:

BIKINI BRAZYLIJSKIE > 

BIKINI FRANCUSKIE  >

ODBIERZ VOUCHER “Piękna, bo zdrowa” na pierwszą wizytę i wspieraj Kwiat Kobiecości >  lub jeżeli jesteś naszą Klientką zapytaj w Twoim salonie o zabieg bikini głębokiego za 150 zł (cena regularna 195 zł)!

Dlaczego warto wybrać klasyczny zabieg trwałej depilacji bikini?
3.9 / (8) 8 głosowało