Pierwsza depilacja za 39 zł - SPRAWDŹ!
Masz pytania? Zadzwoń:
698 78 42 78, 790 77 63 76
SKIN FITNESS – NOWY WYMIAR FOTOODMŁADZANIA

SKIN FITNESS – NOWY WYMIAR FOTOODMŁADZANIA

Rozpocznij sezon na terapię E-LIGHT!

Rozpocznij sezon na terapię E-LIGHT!

Gładka skóra teraz! Płatność PÓŹNIEJ!

Gładka skóra teraz! Płatność PÓŹNIEJ!

Poznaj zabiegi depilacji w Krakowie

Co świadczy o naszym profesjonalizmie? Ponad 60 salonów w całej Polsce i ponad 14 tysięcy klientów w każdym miesiącu. Zatrudniamy ponad 130 ekspertów depilacji, którzy sprawiają, że każdy nasz gabinet kosmetyczny może cieszyć się pozytywnymi opiniami zadowolonych klientów. Proponujemy najskuteczniejsze i najbezpieczniejsze zabiegi, dzięki którym kondycja skóry w znaczący sposób się poprawia, ciało jest pięknie wygładzone i nie posiada zbędnego owłosienia. Dzięki doświadczeniu w branży, jesteśmy w stanie spełnić preferencje każdego klienta.

Trwała depilacja SHR in Motion Kraków

Chcesz raz na zawsze pozbyć się problemu z owłosieniem? Cieszenie się z idealnie gładkiego ciała bez włosków jest Twoim marzeniem? Proponujemy skuteczną metodę trwałej depilacji, jaką jest depilacja SHR in Motion. Ta nowoczesna technologia wykorzystuje innowacyjne rozwiązania w zakresie fotodepilacji. Mieszki włosowe są stopniowo podgrzewane przez nakładające się impulsy. Skóra podgrzewana jest jedynie do tego stopnia, który jest niezbędny do uszkodzenia włosków. Obecnie, fotodepilacja cieszy się popularnością zarówno wśród kobiet, jak i mężczyzn.

Specjalnie dobrana wiązka światła działającego w technologii IPL stopniowo podgrzewa mieszki włosowe poprzez wiele nakładających się impulsów. Każdy z nich charakteryzuje się jednostkowo niską energią, dlatego skóra podgrzewana jest tylko do wymaganej temperatury, która jest potrzebna do uszkodzenia mieszków włosowych. Efekty zabiegu zachwycą każdego.

Komfortowa depilacja woskiem Kraków

Mechaniczne usuwanie owłosienia przy użyciu wosku znane jest już od dłuższego czasu. Można powiedzieć, że jest to tradycyjna metoda depilacji, która pozwala cieszyć się z gładkiej skóry od 2 do 5 tygodni. Z tej metody usuwania owłosienia mogą skorzystać wszystkie zainteresowane osoby, niezależnie od wieku i płci. Regularnie zapisując się na zabiegi depilacji woskiem, można osiągnąć efekt delikatnych i cienkich włosków, które będą mało widoczne. Wykonuj zabieg w regularnych odstępach czasu, a rezultaty będą utrzymywały się przez dłuższy czas.

Obecnie depilacja IPL nie odpowiada Twoim potrzebom? Nic nie szkodzi. W naszym salonie dostępna jest także depilacja woskiem, bardzo dobrze znana Klientom już od wielu lat. Nadal cieszy się bardzo dużą popularnością, ze względu na możliwość pozbycia się włosków z każdego miejsca na ciele. Przychodząc do naszego salonu regularnie, utrzymasz efekt gładkiej skóry, Twoje włoski staną się cieńsze, a ich odrastanie będzie wolniejsze. Dodatkowym atutem regularnego wykonywania depilacji jest poddawanie skóry peelingowi, ponieważ podczas odrywania plastra z woskiem od skóry, automatycznie usuwany jest także martwy naskórek.

Trwała Depilacja SHR in Motion w Krakowie 

Trwałe metody depilacji oparte są na urządzeniach wyposażonych w lasery, które po odpowiednim wykalibrowaniu wysyłają wiązkę energii w głębokie warstwy skóry i podgrzewając cebulkę włosa doprowadzają do jej uszkodzenia. W DepilConcept zabiegi trwałej depilacji wykonywane są z wykorzystaniem najnowocześniejszej depilacji IPL z systemem Super Hair Removal (SHR) In Motion. Urządzenia wyposażone w technologię IPL są bezpieczniejsze dla organizmu, ponieważ cechują się minimalną inwazyjnością. Zawdzięczają to specjalnemu rodzajowi promieniowania, które jest wybiórczo pochłaniane przez naturalny barwnik skóry, malaninę.

Cała energia wysyłana z urządzenia IPL pochłonięta jest przez włos, bez przenikania do tkanek okalających. Uszkodzona cebulka uniemożliwia odrastanie włosów, a efekt zabiegu jest trwały. Ostatecznym argumentem dla wszystkich, którzy nie są jeszcze przekonani o wyższości depilacji metodą IPL nad laserem są kwestie ekonomiczne. Seria zabiegów wykonywanych przy pomocy IPL jest nawet kilka razy tańsza niż podobna seria w gabinetach pracujących na tradycyjnych laserach.

Zachęcamy do skorzystania z oferty depilacji IPL w Krakowie. Odwiedź salon DepilConcept przy ulicy Chmieleniec 2A.

Nasze aktualne promocje

Sprawdź, jakie wyjątkowe oferty przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie! Z DepilConcept zyskujesz każdego dnia!

39 zł

Bezbolesna i trwała depilacja SHR in Motion tylko za 39 zł!

Wypróbuj pełnowartościowy zabieg trwałej depilacji SHR in Motion: pach, bikini płytkiego lub wąsika z brodą! Zaproszenie o wartości 268 zł!

Więcej
50%

50% zniżki na pierwszy zabieg Fotoodmładzania ciała Skin Fitness !

Przywróć swojej skórze gładki i młody wygląd. Dzięki zaproszeniu uzyskasz -50% RABATU na pierwszy zabieg fotoodmładzania SKIN FITNESS (SSR) piersi i brzucha i otrzymasz niespodziankę w salonie!

Więcej
50%

50% zniżki na fotoodmładzanie E-LIGHT!

Trwałe odmładzanie to najlepsza inwestycja w Twoje piękno! Dzięki zaproszeniu uzyskasz -50% RABATU na pierwszy zabieg fotoodmładzania E-LIGHT (IPL+RF) całej twarzy i otrzymasz niespodziankę w salonie!

Więcej

Aktualności

Przeczytaj, co słychać w naszej sieci! Wyjątkowe wydarzenia, rabaty od naszych partnerów, profesjonalne porady na temat zdrowia i urody oraz wiele, wiele innych!

Świąteczna Promocja w DepilConcept: Przekształć Święta w Chwile Piękna!

Więcej

Nowe kosmetyki CONCEPT+ w salonach DepilConcept!

Więcej

Słońce i zmiany barwnikowe skóry - na co uważać?

Więcej

Kontakt z salonem DepilConcept Kraków-Ruczaj

DepilConcept Kraków-Ruczaj

698 78 42 78, 790 77 63 76

chmieleniec2@depilconcept.pl