Pierwsza depilacja za 39 zł - SPRAWDŹ!
Masz pytania? Zadzwoń:
519 350 011
SKIN FITNESS – NOWY WYMIAR FOTOODMŁADZANIA

SKIN FITNESS – NOWY WYMIAR FOTOODMŁADZANIA

Rozpocznij sezon na terapię E-LIGHT!

Rozpocznij sezon na terapię E-LIGHT!

Gładka skóra teraz! Płatność PÓŹNIEJ!

Gładka skóra teraz! Płatność PÓŹNIEJ!

Poznaj zabiegi depilacji w Częstochowie

Nasz gabinet kosmetyczny działający prężnie na terenie Częstochowy oferuje szeroki zakres usług, dzięki którym zatrzymasz oznaki starzenia się skóry, poprawisz jej kondycję, a także zawalczysz o idealny wygląd. Proponowane przez nas metody depilacji (depilacja woskiem, depilacja SHR in Motion) są nowoczesne i bardzo skuteczne. Wiemy, że jesteśmy w stanie sprostać najbardziej wygórowanym oczekiwaniom naszych Klientów, ponieważ zatrudniamy najlepszych specjalistów od depilacji, posiadających wiedzę oraz doświadczenie. Twoje ciało będzie w dobrych rękach.

Trwała depilacja SHR in Motion Częstochowa

Dzięki temu, że zostanie u Ciebie wykonana depilacja SHR in Motion, zyskasz długotrwały efekt gładkiej skóry na powierzchni całego ciała. W dodatku masz możliwość otrzymać to wszystko bez skutków ubocznych, podrażnień oraz bólu! Zabieg można przeprowadzić u osób z różnym kolorem karnacji oraz różnym kolorem włosów. Depilacja odbywa się w sposób szybki, komfortowy i jest dużo tańsza, w porównaniu do wszystkich innych metod trwałego usuwania owłosienia. Warto wiedzieć, że zabieg wykonywany przy użyciu najbardziej zaawansowanego urządzenia, które łączy technologię laserową (dzięki niej wykonywana jest depilacja laserowa) z systemem in Motion. Jest to prawdziwy przełom w depilacji, z którego masz okazję skorzystać.

Urządzenia, dzięki którym wykonywana jest depilacja ipl SHR in Motion są ustawione w taki sposób, aby nie dochodziło do przegrzewania się tkanek otaczających mieszki włosowe. Maksymalizujemy stopień bezpieczeństwa proponowanej usługi. Chcemy, aby trwała depilacja była sposobem na pozbycie się owłosienia bez skutków ubocznych. Od wielu lat udaje nam się to w bardzo skuteczny sposób, dlatego kontynuujemy tę tradycję. Wszystkie zabiegi z serii SHR In Motion są skuteczne i bezpieczne, ponieważ urządzenia obsługują wykwalifikowani pracownicy. Zgłaszając się do nas na depilację, masz pewność, że jesteś w dobrych rękach.

Komfortowa depilacja woskiem Częstochowa

Wosk to popularna metoda usuwania owłosienia z każdego miejsca na ciele. Dzięki temu, że zabieg zostanie przeprowadzony w profesjonalnym gabinecie kosmetycznym, przez wykwalifikowaną specjalistkę od depilacji, odbędzie się w bezpieczny dla skóry sposób, a efekty będą zadowalające. Nasz personel zadba, aby włoski zostały usunięte we właściwy sposób, tak, aby nie doszło do przerwania ciągłości naskórka. Zalecamy, aby depilację woskiem wykonywać regularnie, około raz w miesiącu, dla podtrzymania efektu gładkiej skóry.

Zabieg depilacji woskiem warto przeprowadzić w profesjonalnym salonie, w którym kosmetyczka zastosuje odpowiednią ilość preparatu pozwalającą na skuteczne pozbycie się owłosienia. Nagrzany do odpowiedniej temperatury wosk jest nakładany na powierzchnię konkretny fragment ciała, po czym przykłada się fragment materiału pozwalający na usunięcie włosków wraz z cebulkami. Pasek należy zerwać w przeciwnym kierunku do wzrostu włosków. Aby tego dokonać, należy odczekać aż wosk zastygnie, a skóra będzie odpowiednio napięta. Dzięki temu zabieg zostanie przeprowadzony prawidłowo i będzie mniej bolesny.

Trwała Depilacja SHR in Motion w Częstochowie

Większość wykonywanych zabiegów trwałej depilacji wykorzystuje podobny schemat działania, który oparty jest na wysyłaniu wiązki energii w głębokie warstwy skóry. Trwale uszkodzona cebulka włosa przyczynia się do redukcji owłosienia. Mimo licznych podobieństw w przebiegu terapii laserowej jest wiele różnic jakościowych, które przemawiają za wyższością rozwiązań korzystających ze zdobyczy nowoczesnych rozwiązań z wykorzystaniem pulsacyjnego światła IPL. 

Wiązka światła emitowana przez urządzenie IPL przenika przez naskórek i jest selektywnie pochłaniana przez melaninę, czyli barwnik włosa. Takie rozwiązanie powoduje, że nie ma konieczności usuwania każdego włosa pojedynczo, tak jak jest w przypadku depilacji tradycyjnym laserem. Ta innowacja kilkakrotnie skraca czas zabiegu i ma ogromny wpływ na polepszenie komfortu oraz wysoki poziom bezpieczeństwa. Dzięki technologii IPL uszkodzeniu ulega wyłącznie cebulka włosa, bez uszkadzania tkanek okalających. 

Zachęcamy do skorzystania z oferty trwałej depilacji IPL w Częstochowie. Odwiedź salon DepilConcept położony przy ulicy Giuseppe Garibaldiego 30.

Nasze aktualne promocje

Sprawdź, jakie wyjątkowe oferty przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie! Z DepilConcept zyskujesz każdego dnia!

39 zł

Bezbolesna i trwała depilacja SHR in Motion tylko za 39 zł!

Wypróbuj pełnowartościowy zabieg trwałej depilacji SHR in Motion: pach, bikini płytkiego lub wąsika z brodą! Zaproszenie o wartości 268 zł!

Więcej
50%

50% zniżki na pierwszy zabieg Fotoodmładzania ciała Skin Fitness !

Przywróć swojej skórze gładki i młody wygląd. Dzięki zaproszeniu uzyskasz -50% RABATU na pierwszy zabieg fotoodmładzania SKIN FITNESS (SSR) piersi i brzucha i otrzymasz niespodziankę w salonie!

Więcej
50%

50% zniżki na fotoodmładzanie E-LIGHT!

Trwałe odmładzanie to najlepsza inwestycja w Twoje piękno! Dzięki zaproszeniu uzyskasz -50% RABATU na pierwszy zabieg fotoodmładzania E-LIGHT (IPL+RF) całej twarzy i otrzymasz niespodziankę w salonie!

Więcej

Aktualności

Przeczytaj, co słychać w naszej sieci! Wyjątkowe wydarzenia, rabaty od naszych partnerów, profesjonalne porady na temat zdrowia i urody oraz wiele, wiele innych!

Świąteczna Promocja w DepilConcept: Przekształć Święta w Chwile Piękna!

Więcej

Nowe kosmetyki CONCEPT+ w salonach DepilConcept!

Więcej

Słońce i zmiany barwnikowe skóry - na co uważać?

Więcej

Kontakt z salonem DepilConcept Czestochowa

DepilConcept Czestochowa

519 350 011

garibaldiego30@depilconcept.pl