Pierwsza depilacja za 39 zł - SPRAWDŹ!
Masz pytania? Zadzwoń:
605 503 000
SKIN FITNESS – NOWY WYMIAR FOTOODMŁADZANIA

SKIN FITNESS – NOWY WYMIAR FOTOODMŁADZANIA

Rozpocznij sezon na terapię E-LIGHT!

Rozpocznij sezon na terapię E-LIGHT!

Gładka skóra teraz! Płatność PÓŹNIEJ!

Gładka skóra teraz! Płatność PÓŹNIEJ!

Poznaj zabiegi depilacji w DepilConcept

Jesteśmy wiodącym specjalistą na polskim rynku depilacji. Inwestujemy w technologie i najwyższą jakość usług. DepilConcept to połączenie najnowszych trendów depilacji z troską o atmosferę relaksu i odprężenia, a także zdrowie i piękny wygląd Twojej skóry.

Trwała depilacja SHR in Motion w Gdańsku

Przedstawiamy Ci nowoczesną i bardzo czułą metodę Super Hair Removal. To metoda, która powstała z połączenia kilku innowacyjnych technologii, dzięki czemu jest szybka, bezbolesna i bardzo skuteczna. 

Dodatkowo dzięki zastosowaniu technologii SHR in Motion niechciane owłosienie zostanie trwale usunięte, a efekty przerosną Twoje oczekiwania – koniec z bólem i podrażnieniami. Depilacja SHR dedykowana jest osobom, które doznawały podrażnień skóry, a ich skóra jest delikatna. Dzięki Technologii SHR to już przeszłość. 

Warto wspomnieć o dużej skuteczności technologii IPL, która już po pierwszym zabiegu wynosi 30%. Skóra po depilacji SHR in Motion jest promienna i gładka, a pozostałe włosy jaśniejsze i cieńsze. SHR in Motion daje również szerokie możliwości wykonania trwałej depilacji u osób o różnym fototypie skóry

Twoja satysfakcja z naszych usług to dla nas priorytet. Specjaliści DepilConcept przechodzą liczne szkolenia, po to by zagwarantować doskonałą jakość zabiegów, a także najwyższe standardy obsługi. Zobacz różnicę z zabiegami depilacji w salonach DepilConcept. Zapraszamy Cię do salonu w Gdańsku przy ulicy Heweliusza 11. 

Komfortowa depilacja woskiem Gdańsk Śródmieście 

Wypróbuj także wygodnej i szybkiej depilacji ciepłym woskiem. To najskuteczniejsza spośród tradycyjnych metod depilacji. Proces depilacji jest w pełni bezpieczny i polecany do każdej partii ciała. Ta metoda jest uniwersalna i właściwa dla osób w każdym wieku, a jej skuteczność liczona jest w tygodniach. 

Ta technika umożliwia redukcję wraz z cebulką włosa. Co to oznacza w praktyce? Koniec z ciemnymi plamami pod skórą, które pojawiają się już następnego dnia po depilacji maszynką. Skóra jest idealnie gładka przez 3 do 5 tygodni. Zalecamy regularne powtarzanie zabiegu depilacji woskiem. Systematyczność wykonywania zabiegu przyczynia się do osłabienia niechcianego owłosienia. 

W trosce o jakość oferowanych zabiegów nasi eksperci pracują każdego dnia nad doskonaleniem technik komfortowej depilacji. Dzięki doświadczeniu naszych kosmetyczek zabieg wykonywany jest sprawnie, z uważnością na Twoją wygodę i najwyższą jakość wykonywanych usług. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług w najbliższym salonie DepilConcept w Gdańsku. 

Trwała Depilacja SHR in Motion w Gdańsku

Jednym z kryteriów wyboru odpowiedniej metody depilacji jest jej skuteczność. Do metod skutecznych należą laserowe zabiegi trwałej depilacji. Chociaż zasada działania technik laserowych jest bardzo podobna, to depilacja IPL dla wielu osób okazuje się znacznie bardziej komfortowa. Aparat do depilacji IPL, emituje dokładnie taką wiązkę promienia, która oddziałuje tylko na barwnik znajdujący się w naszych włosach – rozgrzewa go do tego stopnia, że cała cebulka ulega zniszczeniu bez ryzyka uszkodzenia otaczającej ją skóry. Odpowiednie ustawienie aparatu pozwala skórze „odpocząć” i pozbyć się min. 50% energii każdego strzału. Dzięki temu zabieg Depilacji IPL jest bezpieczny – unikamy przegrzania tkanek i tym samym poparzenia skóry. Tradycyjne lasery mogą podrażniać skórę, ponieważ energia, z której korzystają jest znacznie silniejsza i skupiona w jednym miejscu. IPL to przełom w technologii trwałych metod depilacji. Jest tańsze i oszczędza czas. Zabieg z użyciem światła IPL trwa kilkakrotnie krócej niż zabieg tradycyjnym laserem. Gdy dołożymy do tego komfort musimy przyznać, że IPL jest jednogłośnym zwycięzcą trwałej depilacji.

Zachęcamy do skorzystania z oferty trwałej depilacji IPL w Gdańsku. Odwiedź salon DepilConcept przy ulicy Heweliusza 11. 

Nasze aktualne promocje

Sprawdź, jakie wyjątkowe oferty przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie! Z DepilConcept zyskujesz każdego dnia!

39 zł

Bezbolesna i trwała depilacja SHR in Motion tylko za 39 zł!

Wypróbuj pełnowartościowy zabieg trwałej depilacji SHR in Motion: pach, bikini płytkiego lub wąsika z brodą! Zaproszenie o wartości 268 zł!

Więcej
50%

50% zniżki na pierwszy zabieg Fotoodmładzania ciała Skin Fitness !

Przywróć swojej skórze gładki i młody wygląd. Dzięki zaproszeniu uzyskasz -50% RABATU na pierwszy zabieg fotoodmładzania SKIN FITNESS (SSR) piersi i brzucha i otrzymasz niespodziankę w salonie!

Więcej
50%

50% zniżki na fotoodmładzanie E-LIGHT!

Trwałe odmładzanie to najlepsza inwestycja w Twoje piękno! Dzięki zaproszeniu uzyskasz -50% RABATU na pierwszy zabieg fotoodmładzania E-LIGHT (IPL+RF) całej twarzy i otrzymasz niespodziankę w salonie!

Więcej

Aktualności

Przeczytaj, co słychać w naszej sieci! Wyjątkowe wydarzenia, rabaty od naszych partnerów, profesjonalne porady na temat zdrowia i urody oraz wiele, wiele innych!

Świąteczna Promocja w DepilConcept: Przekształć Święta w Chwile Piękna!

Więcej

Nowe kosmetyki CONCEPT+ w salonach DepilConcept!

Więcej

Słońce i zmiany barwnikowe skóry - na co uważać?

Więcej

Wirtualny spacer

Kontakt z salonem DepilConcept Gdansk-Sródmieście

DepilConcept Gdansk-Sródmieście

605 503 000

heweliusza11@depilconcept.pl