Pierwsza depilacja za 39 zł - SPRAWDŹ!
Masz pytania? Zadzwoń:
531 691 519
SKIN FITNESS – NOWY WYMIAR FOTOODMŁADZANIA

SKIN FITNESS – NOWY WYMIAR FOTOODMŁADZANIA

Rozpocznij sezon na terapię E-LIGHT!

Rozpocznij sezon na terapię E-LIGHT!

Gładka skóra teraz! Płatność PÓŹNIEJ!

Gładka skóra teraz! Płatność PÓŹNIEJ!

Poznaj zabiegi depilacji

DepilConcept to sieć blisko 62 salonów w różnych miastach Polski. Zatrudniamy ponad 160 najlepiej wyszkolonych specjalistów. Stawiamy za najnowocześniejsze i skuteczne rozwiązania, a Państwa zadowolenie zawsze stawiamy na pierwszym miejscu. Odwiedź najlbliższy salon DepilConcept w Tomaszowie Mazowieckim

Trwała depilacja SHR in Motion w Tomaszowie Mazowieckim

Poznaj nowoczesną metodę trwałej depilacji SHR in Motion, która wykorzystuje technologię IPL (depilacji światłem). Depilacja IPL jest całkowicie bezbolesna, dlatego jest szczególnie polecana osobom, które cierpią na nadwrażliwość skóry. Metoda depilacji IPL doskonale sprawdzą się również wtedy, gdy inne metody depilacji są nieskuteczne. Polecamy depilację IPL również w przypadku tendencji do pękania naczynek, problemie wrastających włosków oraz podrażnień i krostek w okolicach bikini.

Masz dość ciągłego usuwania owłosienia lub źle reagujesz na tradycyjne, mechaniczne metody depilacji? Skorzystaj z oferty DepilConcept i poznaj zalety trwałej depilacji metodą SHR in Motion. Sprawdź zabiegi trwałej depilacji SHR-IPL  i odwiedź najbliższym salon DepilConcept w Tomaszowie Mazowieckim, przy ulicy Głowackiego 62

Depilacja woskiem w Tomaszowie Mazowieckim

Dla osób, które preferują tradycyjne metody depilacji, przygotowaliśmy specjalną ofertę komfortowej depilacji woskiem. Metoda depilacji woskiem jest szczególnie polecana wszystkim, którzy mają dość tradycyjnego golenia maszynką i potrzebują natychmiastowego efektu gładkiej skóry. Rozgrzany, płynny wosk dociera głęboko, usuwając włoski wraz z cebulkami. Usunięcie owłosienia za pomocą wosku powoduje, że proces odrastania włosków trwa długo, a włoski stają się cieńsze, rzadsze i mniej widoczne dla oka.

Ze wględu na swoją uniwersalność, metoda usuwania owłosienia przy pomocy wosku, wybierana jest do depilacji różnych części ciała. Najczęściej, nasze klientki wybierają depilację woskiem z myślą u usunięciu niechcianego owłosienia z nóg, bikini, pach, ale również twarzy oraz wąsika. Panowie z kolei, najczęściej wybierają depilację woskiem do usunięcia owłosienia z pleców, pach oraz klatki piersiowej.

Regularne zabiegi komfortowej depilacji woskiem w salonach DepilConcept gwarantują, że odrastające włoski są rzadsze i cieńsze. To z kolei sprawia, że wydłużają się przerwy pomiędzy zabiegami. Zapraszamy Cię do salonu DepilConcept w Tomaszowie Mazowieckim, w którym czekają na Ciebie nasi specjaliści od trwałej depilacji. Skorzystaj z zabiegów trwałej depilacji SHR in Motion lub depilacji woskiem i ciesz się gładką skórą przez długi czas.

Depilacja Laserowa Trwała Depilacja SHR in Motion

Depilacja laserowa polega na zniszczeniu cebulki włosowej przy pomocy wiązki energii emitowanej przez głowicę urządzenia. Wiązka ta trafia do zewnętrznej części włosa, a następnie przedostaje się w głąb skóry do wewnętrznej macierzy włosa niszcząc ją. Włosek tym samym nie ma możliwości odrośnięcia w danym miejscu. Tradycyjna depilacja laserowa podaje całą energię w jednym impulsie. Innowacją w technologiach laserowych jest urządzenie wykorzystujące technologię światła IPL, dzięki czemu klienci DepilConcept mają do dyspozycji szybką, tanią i komfortową metodę trwałej depilacji. 

Depilacja IPL łączy w sobie technologię laserową i właściwości pulsującego światła. Oznacza to, że podobnie jak laser stosuje zjawisko selektywnej fototermolizy działając wybiórczo na włos nie naruszając tkanek okalających. Dodatkowo zastosowanie światła intensywnie pulsacyjnego powoduje zniwelowanie negatywnych odczuć, ponieważ wiązka świetlna jest wiązką rozproszoną. Zachęcamy do skorzystania z oferty trwałej depilacji IPL w salonie DepilConcept w Tomaszowie Mazowieckim.

Nasze aktualne promocje

Sprawdź, jakie wyjątkowe oferty przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie! Z DepilConcept zyskujesz każdego dnia!

39 zł

Bezbolesna i trwała depilacja SHR in Motion tylko za 39 zł!

Wypróbuj pełnowartościowy zabieg trwałej depilacji SHR in Motion: pach, bikini płytkiego lub wąsika z brodą! Zaproszenie o wartości 268 zł!

Więcej
50%

50% zniżki na pierwszy zabieg Fotoodmładzania ciała Skin Fitness !

Przywróć swojej skórze gładki i młody wygląd. Dzięki zaproszeniu uzyskasz -50% RABATU na pierwszy zabieg fotoodmładzania SKIN FITNESS (SSR) piersi i brzucha i otrzymasz niespodziankę w salonie!

Więcej
50%

50% zniżki na fotoodmładzanie E-LIGHT!

Trwałe odmładzanie to najlepsza inwestycja w Twoje piękno! Dzięki zaproszeniu uzyskasz -50% RABATU na pierwszy zabieg fotoodmładzania E-LIGHT (IPL+RF) całej twarzy i otrzymasz niespodziankę w salonie!

Więcej

Aktualności

Przeczytaj, co słychać w naszej sieci! Wyjątkowe wydarzenia, rabaty od naszych partnerów, profesjonalne porady na temat zdrowia i urody oraz wiele, wiele innych!

Świąteczna Promocja w DepilConcept: Przekształć Święta w Chwile Piękna!

Więcej

Nowe kosmetyki CONCEPT+ w salonach DepilConcept!

Więcej

Słońce i zmiany barwnikowe skóry - na co uważać?

Więcej

Kontakt z salonem DepilConcept Tomaszów Mazowiecki

DepilConcept Tomaszów Mazowiecki

531 691 519

glowackiego62@depilconcept.pl