Pierwsza depilacja za 39 zł - SPRAWDŹ!
Masz pytania? Zadzwoń:
606 801 520
SKIN FITNESS – NOWY WYMIAR FOTOODMŁADZANIA

SKIN FITNESS – NOWY WYMIAR FOTOODMŁADZANIA

Rozpocznij sezon na terapię E-LIGHT!

Rozpocznij sezon na terapię E-LIGHT!

Gładka skóra teraz! Płatność PÓŹNIEJ!

Gładka skóra teraz! Płatność PÓŹNIEJ!

Zapraszamy na zabiegi komfortowej depilacji

Zapraszamy‌ ‌Cię‌ ‌na‌ ‌komfortowe‌ ‌zabiegi‌ ‌depilacji‌ ‌w‌ ‌salonie‌ ‌DepilConcept‌ ‌na‌ ‌warszawskim‌ ‌Ursusie.‌ ‌Jesteśmy‌ ‌wiodącym‌ ‌specjalistą‌ ‌w‌ ‌dziedzinie‌ ‌depilacji‌ ‌trwałej‌ ‌oraz‌ ‌depilacji‌ ‌ciepłym‌ ‌woskiem.‌ ‌Każdego‌ ‌dnia‌ ‌nasi‌ ‌specjaliści‌ ‌pracują‌ ‌nad‌ ‌najwyższą‌ ‌jakością‌ ‌zabiegów‌ ‌pamiętając‌ ‌o‌ ‌przyjemnej‌ ‌atmosferze.‌

Trwała depilacja SHR in Motion Warszawa Ursus 

Polecamy zabiegi trwałej depilacji przy użyciu technologii Super Hair Removal (SHR).  Jak wynika z naszych wewnętrznych testów, SHR in Motion jest liderem wśród bezbolesnych metod depilacji. Metoda ta sprawdzi się nawet na najdelikatniejszej skórze, ze skłonnościami do podrażnień i poparzeń. Wielkim plusem technologii SHR in Motion jest porównywalna skuteczność przy różnych fototypach skóry, ponieważ w odróżnieniu do innych metod trwale usuwa nawet najjaśniejsze owłosienie. SHR in Motion zapewnia wygodę i efektywność. Już przy pierwszym zastosowaniu owłosienie jest zmniejszone w widoczny sposób, skóra jest promienna a niechciane włosy osłabione.  Metoda SHR in Motion wybierana jest uniwersalna zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy coraz częściej sięgają po ten sposób trwałej depilacji. SHR in Motion polecana jest do depilacji wąsika, twarzy, pachwin, bikini, nóg, a także w przypadku mężczyzn pleców oraz klatki piersiowej. Czekamy na Ciebie w salonie DepilConcept w Ursusie przy ulicy Dzieci Warszawy 23, gdzie wykwalifikowany personel dołoży wszelkich starań aby Twoja wizyta była czasem relaksu i dbałości o Ciebie. 

Komfortowa depilacja woskiem w Ursusie

Dla osób, które nie są zdecydowane na trwałą depilację polecamy komfortową depilację woskiem. Jest to metoda dająca natychmiastowy skutek gładkiej skóry, który jest spotęgowany peelingującym działaniem tej techniki. Skóra jest wolna od niechcianego owłosienia od 3 do 5 tygodni. Ważnym czynnikiem utrzymującym długotrwałość zabiegu jest systematyczne wykonywanie. Po każdym zabiegu włosy są rzadsze i cieńsze. Ciepły wosk wnika aż do cebulki, co gwarantuje usunięcie   włosa w całości, w efekcie znacznie dłuższe odrastanie niż przy innych tradycyjnych metodach depilacji. Dzięki swojej uniwersalności zabiegi komfortowej depilacji woskiem wybierają kobiety i mężczyźni szukający natychmiastowego efektu. Depilacja woskiem jest bezpieczna dla kobiet w ciąży. Nie istnieją także ograniczenia wiekowe do jej stosowania, dlatego zabiegom mogą poddać się osoby w wieku nastoletnim. Zapraszamy na zabiegi komfortowej depilacji woskiem w Ursusie, w naszym salonie DepilConcept.

Trwała Depilacja SHR in Motion Warszawa Ursus

Istnieje kilka znaczących różnic między tradycyjnym laserem, a systemem IPL. Dotyczą długości fali stosowanej do podgrzania mieszka włosowego. Lasery dają światło o ściśle określonej długości, natomiast pulsacyjne światło IPL wykorzystuje cały zakres skali. Dzięki różnej długości fali energia dociera na różne głębokości w jednostce czasu. Co to oznacza w praktyce? Taka technologia znacząco skraca czas zabiegu, ponieważ zamiast jednej cebulki włosowej działaniu lasera poddawana cała partia ciała. Terapia IPL pozwala pokryć do 8 razy większą powierzchnię ciała. Wykonanie zabiegu na obszarach takich jak plecy, pachy czy nogi trwa zaledwie ułamek czasu wymaganego do wykonania takiej terapii zwykłym laserem. 

IPL jest znacząco tańsza od innych metod trwałej depilacji. Niski koszt i wysoka skuteczność czyni z technologii IPL lidera. Fotodepilacja to zabieg oddziałujący na nasz organizm, jednak określa się go jako mało inwazyjny, więc bezpieczny i efektywny.  Badania potwierdzają bezpieczeństwo na najwyższym poziomie.

Zachęcamy do skorzystania z oferty trwałej depilacji IPL w Warszawie (dzielnica Ursus). Odwiedź salon DepilConcept przy ulicy Dzieci Warszawy 23.

Nasze aktualne promocje

Sprawdź, jakie wyjątkowe oferty przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie! Z DepilConcept zyskujesz każdego dnia!

39 zł

Bezbolesna i trwała depilacja SHR in Motion tylko za 39 zł!

Wypróbuj pełnowartościowy zabieg trwałej depilacji SHR in Motion: pach, bikini płytkiego lub wąsika z brodą! Zaproszenie o wartości 268 zł!

Więcej
50%

50% zniżki na pierwszy zabieg Fotoodmładzania ciała Skin Fitness !

Przywróć swojej skórze gładki i młody wygląd. Dzięki zaproszeniu uzyskasz -50% RABATU na pierwszy zabieg fotoodmładzania SKIN FITNESS (SSR) piersi i brzucha i otrzymasz niespodziankę w salonie!

Więcej
50%

50% zniżki na fotoodmładzanie E-LIGHT!

Trwałe odmładzanie to najlepsza inwestycja w Twoje piękno! Dzięki zaproszeniu uzyskasz -50% RABATU na pierwszy zabieg fotoodmładzania E-LIGHT (IPL+RF) całej twarzy i otrzymasz niespodziankę w salonie!

Więcej

Aktualności

Przeczytaj, co słychać w naszej sieci! Wyjątkowe wydarzenia, rabaty od naszych partnerów, profesjonalne porady na temat zdrowia i urody oraz wiele, wiele innych!

Świąteczna Promocja w DepilConcept: Przekształć Święta w Chwile Piękna!

Więcej

Nowe kosmetyki CONCEPT+ w salonach DepilConcept!

Więcej

Słońce i zmiany barwnikowe skóry - na co uważać?

Więcej

Kontakt z salonem DepilConcept Warszawa-Ursus

DepilConcept Warszawa-Ursus

606 801 520

dzieciwarszawy23@depilconcept.pl