Pierwsza depilacja za 39 zł - SPRAWDŹ!
Masz pytania? Zadzwoń:
887 10 20 20
SKIN FITNESS – NOWY WYMIAR FOTOODMŁADZANIA

SKIN FITNESS – NOWY WYMIAR FOTOODMŁADZANIA

Rozpocznij sezon na terapię E-LIGHT!

Rozpocznij sezon na terapię E-LIGHT!

Gładka skóra teraz! Płatność PÓŹNIEJ!

Gładka skóra teraz! Płatność PÓŹNIEJ!

Poznaj zabiegi depilacji w DepilConcept Gdańsk-Wrzeszcz

Zapraszamy do naszego salonu DepilConcept w Gdańsk-Wrzeszcz. Oferujemy nowoczesne i w pełni profesjonalne zabiegi kosmetyczne fotodepilacji, fotoodmładzania, a także wiele innych mających na celu upiększenie Twojego ciała. Gwarantujemy błyskawiczne efekty przy minimalnej ilości sesji. Dla Ciebie oznacza to spełnienie marzeń o gładkiej skórze, pozbyciu się pierwszych oznak starzenia, ujędrnieniu ciała przy zdumiewająco niskiej cenie! Wszystkie zabiegi wykonywane są przez wykwalifikowanych specjalistów, którzy umiejętnie wykorzystują nowoczesne urządzenia zapewniające szybki efekt w krótkim czasie.

Trwała depilacja SHR in Motion Gdańsk-Wrzeszcz

Codzienne golenie lub systematyczne depilowanie niechcianych włosków często jest przyczyną licznych podrażnień skóry. Jeżeli chcesz się cieszyć gładkością każdej części ciała, koniecznie wypróbuj innowacyjnej metody usuwania włosków przy pomocy urządzenia IPL. Jest to gwarancja bezbolesnej i trwałej depilacji. Zabiegowi mogą poddać się również osoby z jasnymi włoskami. W naszym salonie DepilConcept postawiliśmy na technologię Super Hair Removal unowocześnioną w system InMotion. Zaletą depilacji SHR jest trwałe uszkodzenie cebulki, co wynika z procesu podgrzania mieszka włosowego. Sam zabieg jest w pełni bezbolesny! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą

Depilacja IPL Jest to innowacyjna metoda, dzięki której wiązki światła przenikają do skóry właściwej. W ten sposób dochodzi do zanikania melaniny, czyli barwnika, który znajdziemy we włosach. Dodatkowo dochodzi do wyeliminowania cebulki pod wpływem gwałtownego skoku temperatury. Metoda jest ta bezpieczna ze względu na ochronę skóry znajdującej się wokół włosków. Największą zaletą depilacji SHR In Motion jest brak jakichkolwiek podrażnień skóry. Gładka skóra na stałe, teraz jest to możliwe! Zapraszamy do salonu DepilConcept w Gdańsku.

Komfortowa depilacja woskiem Gdańsk-Wrzeszcz

Nie jesteś przekonana do depilacji przy użyciu wiązek świetlnych lub z określonych przyczyn nie możesz pozwolić sobie na tego typu zabieg? Wybierz depilację woskiem, która stanowi świetną alternatywę dla trwałego pozbycia się zbędnego owłosienia. Nasze specjalistki w salonie w Gdańsku, wykonują woskowanie wszystkich części ciała, z których chcesz się pozbyć niepożądanych włosków. Zabieg wykonywany jest wyjątkowo delikatnie i skutecznie, pozostawiając skórę idealnie gładką i bez najmniejszych podrażnień. Zapraszamy do naszego salonu w Gdańsku nie tylko Panie, ale również i Panów, którzy coraz częściej decydują się na zabiegi depilacji woskiem.

Nasi doświadczeni specjaliści rozprowadzają płynny wosk zgodnie z kierunkiem wzrostu włosków na ciele. To właśnie dzięki temu możemy spodziewać się skutecznego usuwania owłosienia wraz z cebulkami. Poddanie się systematycznym zabiegom doprowadza do tego, iż kolejne włoski rosną już dużo słabsze. Depilacja woskiem jest idealnym sposobem na pozbycie się niechcianego owłosienia przez cały rok.

Trwała Depilacja SHR in Motion w Gdańsk-Wrzeszcz

Techniki wykorzystujące skupioną wiązkę energii, zwane zbiorczo laserowymi, korzystają z podobnych mechanizmów działania, jednak istotne różnice powodują ogromne różnice w odczuwaniu wrażeń podczas i po zabiegu. Fotodepilacja za pomocą IPL, czyli światła pulsacyjnego powinna być uważana nie tylko za zabieg kosmetyczny prowadzący do usunięcia niechcianego owłosienia, ale również za proces leczniczy. Dzięki nowym technikom fotodepilacji, usuwanie zbędnego owłosienia staje się zaawansowaną technologią medyczną, przenosząc  technikę przyszłości w teraźniejszość. Tradycyjna depilacja laserowa może przyczyniać się do powstawania podrażnień i często wiąeą się z bólem. Depilacja IPL jest bezpieczna, ponieważ unikamy przegrzania tkanek i tym samym poparzenia skóry. Siłą laserowej technologii IPL jest także relatywnie niewielki koszt w porównaniu do innych metod, w tym do tradycyjnej depilacji laserowej. Ważne jest odpowiednie przygotowanie oraz pielęgnacja skóry po zabiegu. Polecamy kosmetyki z serii DepilConcept, które zostały dopasowane do potrzeb skóry po zabiegach IPL.

Skorzystaj z oferty na trwałą depilację IPL w Gdańsk – Wrzeszcz. Odwiedź salon DepilConcept, zlokalizowany przy ulicy Grunwaldzkiej 132

Nasze aktualne promocje

Sprawdź, jakie wyjątkowe oferty przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie! Z DepilConcept zyskujesz każdego dnia!

39 zł

Bezbolesna i trwała depilacja SHR in Motion tylko za 39 zł!

Wypróbuj pełnowartościowy zabieg trwałej depilacji SHR in Motion: pach, bikini płytkiego lub wąsika z brodą! Zaproszenie o wartości 268 zł!

Więcej
50%

50% zniżki na pierwszy zabieg Fotoodmładzania ciała Skin Fitness !

Przywróć swojej skórze gładki i młody wygląd. Dzięki zaproszeniu uzyskasz -50% RABATU na pierwszy zabieg fotoodmładzania SKIN FITNESS (SSR) piersi i brzucha i otrzymasz niespodziankę w salonie!

Więcej
50%

50% zniżki na fotoodmładzanie E-LIGHT!

Trwałe odmładzanie to najlepsza inwestycja w Twoje piękno! Dzięki zaproszeniu uzyskasz -50% RABATU na pierwszy zabieg fotoodmładzania E-LIGHT (IPL+RF) całej twarzy i otrzymasz niespodziankę w salonie!

Więcej

Aktualności

Przeczytaj, co słychać w naszej sieci! Wyjątkowe wydarzenia, rabaty od naszych partnerów, profesjonalne porady na temat zdrowia i urody oraz wiele, wiele innych!

Świąteczna Promocja w DepilConcept: Przekształć Święta w Chwile Piękna!

Więcej

Nowe kosmetyki CONCEPT+ w salonach DepilConcept!

Więcej

Słońce i zmiany barwnikowe skóry - na co uważać?

Więcej

Wirtualny spacer

Kontakt z salonem DepilConcept Gdańsk-Wrzeszcz

DepilConcept Gdańsk-Wrzeszcz

887 10 20 20

jesionowa1@depilconcept.pl