Pierwsza depilacja za 39 zł - SPRAWDŹ!
Masz pytania? Zadzwoń:
506 966 022
SKIN FITNESS – NOWY WYMIAR FOTOODMŁADZANIA

SKIN FITNESS – NOWY WYMIAR FOTOODMŁADZANIA

Rozpocznij sezon na terapię E-LIGHT!

Rozpocznij sezon na terapię E-LIGHT!

Gładka skóra teraz! Płatność PÓŹNIEJ!

Gładka skóra teraz! Płatność PÓŹNIEJ!

Poznaj zabiegi depilacji w DepilConcept

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą profesjonalnej depilacji w salonach DepilConcept. Łączymy najwyższy poziom usług z dbałością o komfort i zadowolenie naszych klientów. To dlatego jesteśmy liderem polskiego rynku depilacji.

Trwała depilacja SHR in Motion w Sosnowcu

Poznaj Super Hair Removal, nowoczesną metodę do walki z owłosieniem. Jest szybka i bardzo skuteczna. Już kilka zabiegów dzieli Cię od trwałej utraty niechcianych włosów. 

SHR in motion to metoda korzystająca z najnowszych zdobyczy technologii. Stworzona dla jeszcze większej skuteczności przy jednoczesnej całkowitej redukcji nieprzyjemnych odczuć w trakcie zabiegu. Polecana osobom o wrażliwej skórze, z problemem wrastających włosów, a także doświadczających w przeszłości poparzeń słonecznych. Dzięki bezinwazyjnej technologii IPL to już przeszłość! 

IPL jest skuteczna już przy pierwszym zastosowaniu. Nasze wewnętrzne testy wykazały, że po pierwszym zabiegu niechciane owłosienie zostaje trwale usunięte już na poziomie 30%, a pozostałe włosy są cieńsze i jaśniejsze. Skóra po zabiegu promienieje blaskiem, jest wyraźnie wygładzona. 

Wielkim atutem technologii SHR in Motion jest jej skuteczność, która nie maleje w przypadku braku kontrastu między karnacją a barwą owłosienia, co otwiera drogę do trwałej depilacji osobom o wszystkich fototypach skóry.

Zapraszamy na profesjonalne zabiegi trwałej depilacji SHR-IPL do salonu DepilConcept w Sosnowcu przy ulicy Kilińskiego 46/XI. Każdego dnia doskonalimy swoje umiejętności aby sprostać najwyższym oczekiwaniom klientów. 

Komfortowa depilacja woskiem w Sosnowcu

Poznaj także rozwiązanie dla osób poszukujących natychmiastowych rozwiązań. Jeden zabieg depilacji ciepłym woskiem dzieli Cię od jedwabiście gładkiej skóry. 

Metoda komfortowej depilacji woskiem jest w pełni bezpieczna. Polecamy ją kobietom w ciąży, nastolatkom, osobom w każdym wieku. Dzięki swej uniwersalności jest idealna do depilacji wąsika, pach, bikini, nóg oraz ramion. Jest popularna wśród mężczyzn. Panowie wybierają depilację pleców, pach, a także klatki piersiowej. 

Dzięki zastosowaniu ciepłego wosku włos usuwany jest wraz z cebulką. Depilacja woskiem ma działanie peelingujące i gwarantuje od 3 do 5 tygodni gładkości. 

Dzięki doświadczeniu naszych kosmetyczek zabieg wykonywany jest sprawnie, z uważnością na Twoją wygodę i najwyższą jakość wykonywanych usług. Warto zaufać liderowi na polskim rynku depilacji. Zapraszamy na zabiegi komfortowej depilacji woskiem w naszym salonie DepilConcept w Sosnowcu. Zapisz się na wizytę i poczuj różnicę profesjonalnej pielęgnacji. 

Trwała Depilacja SHR in Motion w Sosnowcu

Do najbardziej skutecznych metod trwałej depilacji niechcianych włosów należą metody laserowe, jednak urządzenia stosowane do przeprowadzenia zabiegów różnią się przebiegiem i odczuwalnością procesu. Techniki trwałej depilacji korzystają z różnych źródeł promieniowania. Tradycyjna depilacja laserowa wysyła skupioną wiązkę energii, która uderza z dużą siłą w cebulkę włosa. Każda cebulka jest niszczona pojedynczym błyskiem energii co wymaga ogromnej precyzji i jest czasochłonne.

Depilacja IPL wykorzystuje wielokrotne, nakładające się na siebie impulsy świetlne o jednostkowo niskiej energii, które stopniowo podgrzewają skórę do osiągnięcia pożądanej temperatury dzięki czemu zabieg jest komfortowy, a skóra pozostaje nietknięta, ponieważ przyczyna bolesności jest wyeliminowana. Urządzenia do depilacji IPL posiadają na stałe wbudowane filtry odcinające emitowanie drażniącego skórę promieniowania. To dodatkowe zabezpieczenie gwarantuje, że zabieg zostanie wykonany właściwie, a cała wiązka energii trafi do cebulki włosa.

Skorzystaj z oferty depilacji IPL w Sosnowcu. Odwiedź salon DepilConcept zlokalizowany przy ulicy Killińskiego 46/XI.

Nasze aktualne promocje

Sprawdź, jakie wyjątkowe oferty przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie! Z DepilConcept zyskujesz każdego dnia!

39 zł

Bezbolesna i trwała depilacja SHR in Motion tylko za 39 zł!

Wypróbuj pełnowartościowy zabieg trwałej depilacji SHR in Motion: pach, bikini płytkiego lub wąsika z brodą! Zaproszenie o wartości 268 zł!

Więcej
50%

50% zniżki na pierwszy zabieg Fotoodmładzania ciała Skin Fitness !

Przywróć swojej skórze gładki i młody wygląd. Dzięki zaproszeniu uzyskasz -50% RABATU na pierwszy zabieg fotoodmładzania SKIN FITNESS (SSR) piersi i brzucha i otrzymasz niespodziankę w salonie!

Więcej
50%

50% zniżki na fotoodmładzanie E-LIGHT!

Trwałe odmładzanie to najlepsza inwestycja w Twoje piękno! Dzięki zaproszeniu uzyskasz -50% RABATU na pierwszy zabieg fotoodmładzania E-LIGHT (IPL+RF) całej twarzy i otrzymasz niespodziankę w salonie!

Więcej

Aktualności

Przeczytaj, co słychać w naszej sieci! Wyjątkowe wydarzenia, rabaty od naszych partnerów, profesjonalne porady na temat zdrowia i urody oraz wiele, wiele innych!

Świąteczna Promocja w DepilConcept: Przekształć Święta w Chwile Piękna!

Więcej

Nowe kosmetyki CONCEPT+ w salonach DepilConcept!

Więcej

Słońce i zmiany barwnikowe skóry - na co uważać?

Więcej

Kontakt z salonem DepilConcept Sosnowiec

DepilConcept Sosnowiec

506 966 022

kilinskiego46@depilconcept.pl