Pierwsza depilacja za 39 zł - SPRAWDŹ!
Masz pytania? Zadzwoń:
797 797 890
SKIN FITNESS – NOWY WYMIAR FOTOODMŁADZANIA

SKIN FITNESS – NOWY WYMIAR FOTOODMŁADZANIA

Rozpocznij sezon na terapię E-LIGHT!

Rozpocznij sezon na terapię E-LIGHT!

Gładka skóra teraz! Płatność PÓŹNIEJ!

Gładka skóra teraz! Płatność PÓŹNIEJ!

Poczuj różnicę z naszymi zabiegami depilacji w Wałbrzychu

Zapraszamy Cię do DepilConcept w Wałbrzychu. Jesteśmy ekspertami w dziedzinie profesjonalnej depilacji. Przygotowaliśmy dla Ciebie komfortowe zabiegi, dostosowane do Twoich potrzeb i oczekiwań. Każdego dnia czuwamy nad najwyższą jakością naszych usług. Doskonalimy się dla Ciebie!

Trwała depilacja SHR in Motion w Wałbrzychu

W salonach DepilConcept wykonujemy zabiegi depilacji z wykorzystaniem nowoczesnej i super wrażliwej metody Super Hair Removal (SHR). Depilacja SHR dedykowana jest osobom, które doznawały podrażnień skóry, a ich skóra jest delikatna. Dzięki Technologii SHR to już przeszłość. 

Trwała depilacja SHR in Motion jest bezpieczna nawet na najbardziej wrażliwych partiach ciała. Nasi klienci wybierają ją do depilacji wąsika, twarzy, pach, ramion, nóg oraz bikini. Specjalizujemy się także w depilacji mężczyzn, którzy sięgają także po depilację pleców i klatki piersiowej. 

Pożegnaj się z bólem, zabiegi depilacji SHR in Motion są odpowiedzią na wszystkie Twoje potrzeby. Trwała depilacja SHR to lider wykorzystujący nowoczesne technologie, co gwarantuje, że zabiegi są bezbolesne, trwałe i dostosowane do wymagań najdelikatniejszej skóry. Efekty widoczne są najczęściej już po pierwszym zabiegu, zahamowany wzrost włosa zmniejsza potrzebę częstej depilacji. Dokładnie tego Ci potrzeba! 

Satysfakcja z naszych usług to dla nas priorytet. Nasi specjaliści przechodzą liczne szkolenia, po to by zagwarantować doskonałą jakość zabiegów, a także najwyższe standardy obsługi. Wizyta u nas to czysta przyjemność!  Zapraszamy do salonu DepilConcept znajdującego się przy ulicy Mazowieckiej 3 w Wałbrzychu.

Komfortowa depilacja woskiem w Wałbrzychu

Trwała depilacja SHR in Motion to doskonałe rozwiązanie, jednak wachlarz naszych usług jest szeroki i spełnia oczekiwania najbardziej wymagających. Polecamy także komfortową depilację rozgrzanym woskiem, właściwą zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn. 

Proces depilacji jest w pełni bezpieczny i polecany do każdej partii ciała. Ta metoda jest uniwersalna i właściwa dla osób w każdym wieku, a jej skuteczność liczona jest w tygodniach. Aksamitna w dotyku skóra na 3 do 5 tygodni to rezultat komfortowej depilacji rozgrzanym woskiem. 

Dzięki usuwaniu włosów razem z cebulką metoda depilacji woskiem jest skuteczna nawet do 5 tygodni! Z każdym zabiegiem włoski stają się rzadsze, cieńsze i mniej widoczne, dlatego zalecamy regularność zabiegów, by cieszyć się gładką, piękną skórą na dłużej. Czekamy na Ciebie w salonie DepilConcept w Wałbrzychu. 

Trwała Depilacja SHR in Motion w Wałbrzychu

Urządzenia laserowe różnią się jednak znacznie zastosowaną technologią. Ich wspólną cechą jest bardzo duża skuteczność. W przypadku depilacji tradycyjnym laserem każda cebulka jest niszczona pojedynczym błyskiem energii co wymaga ogromnej precyzji i jest czasochłonne. Taka technika zwiększa ryzyko pomyłek i dodatkowo przedłuża czas zabiegu. Depilacja IPL jest równie skuteczne co tradycyjny laser. Mechanizm działania jest także podobny, z tym że IPL emituje nieco inny rodzaj promieniowania, rozproszone światło polichromatyczne. To dzięki zastosowaniu tej technologii następuje punktowe nagrzanie mieszka włosowego.

Depilacja IPL jest bezpieczna, ponieważ unikamy przegrzania tkanek i tym samym poparzenia skóry. Siłą technologii IPL jest także relatywnie niewielki koszt w porównaniu do innych metod, w tym do depilacji tradycyjnym laserem. Ważne jest odpowiednie przygotowanie oraz pielęgnacja skóry po zabiegu. Polecamy kosmetyki z serii DepilConcept, które zostały dopasowane do potrzeb skóry po zabiegach IPL

Zachęcamy do skorzystania z oferty trwałej depilacji IPL w Wałbrzychu. Odwiedź salon DepilConcept przy ulicy Mazowieckiej 3.

Nasze aktualne promocje

Sprawdź, jakie wyjątkowe oferty przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie! Z DepilConcept zyskujesz każdego dnia!

39 zł

Bezbolesna i trwała depilacja SHR in Motion tylko za 39 zł!

Wypróbuj pełnowartościowy zabieg trwałej depilacji SHR in Motion: pach, bikini płytkiego lub wąsika z brodą! Zaproszenie o wartości 268 zł!

Więcej
50%

50% zniżki na pierwszy zabieg Fotoodmładzania ciała Skin Fitness !

Przywróć swojej skórze gładki i młody wygląd. Dzięki zaproszeniu uzyskasz -50% RABATU na pierwszy zabieg fotoodmładzania SKIN FITNESS (SSR) piersi i brzucha i otrzymasz niespodziankę w salonie!

Więcej
50%

50% zniżki na fotoodmładzanie E-LIGHT!

Trwałe odmładzanie to najlepsza inwestycja w Twoje piękno! Dzięki zaproszeniu uzyskasz -50% RABATU na pierwszy zabieg fotoodmładzania E-LIGHT (IPL+RF) całej twarzy i otrzymasz niespodziankę w salonie!

Więcej

Aktualności

Przeczytaj, co słychać w naszej sieci! Wyjątkowe wydarzenia, rabaty od naszych partnerów, profesjonalne porady na temat zdrowia i urody oraz wiele, wiele innych!

Świąteczna Promocja w DepilConcept: Przekształć Święta w Chwile Piękna!

Więcej

Nowe kosmetyki CONCEPT+ w salonach DepilConcept!

Więcej

Słońce i zmiany barwnikowe skóry - na co uważać?

Więcej

Kontakt z salonem DepilConcept Wałbrzych

DepilConcept Wałbrzych

797 797 890

mazowiecka3@depilconcept.pl