Pierwsza depilacja za 39 zł - SPRAWDŹ!
Masz pytania? Zadzwoń:
690 380 830
SKIN FITNESS – NOWY WYMIAR FOTOODMŁADZANIA

SKIN FITNESS – NOWY WYMIAR FOTOODMŁADZANIA

Rozpocznij sezon na terapię E-LIGHT!

Rozpocznij sezon na terapię E-LIGHT!

Gładka skóra teraz! Płatność PÓŹNIEJ!

Gładka skóra teraz! Płatność PÓŹNIEJ!

Poznaj zabiegi depilacji w Tychach

Każdego dnia czuwamy nad najwyższą jakością usług. Doskonalimy się by usatysfakcjonować naszych klientów. Dowiedz się więcej o technologiach i nowoczesnych rozwiązaniach DepilConcept. Nasze zabiegi wykonywane są w blisko 60 salonach przez 160 wyszkolonych w najnowszych trendach specjalistów.

Trwała depilacja SHR in Motion Tychy

Już dziś możesz zapisać się na zabieg z wykorzystaniem ultraczułej i skutecznej metody Super Hair Removal (SHR). Już po pierwszym zastosowaniu następuje redukcja owłosienia na poziomie nie niższym niż 30%. SHR in Motion wpływa na strukturę pozostałych włosów, które stają się wyraźnie cieńsze i jaśniejsze. Kolejną innowacją jest użycie systemu in Motion. Technika ta umożliwia wykonywanie zabiegu w ruchu, co przyczynia się do radykalnego skrócenia czasu depilacji, a także zwiększa jej wygodę. 

Eksperci DepilConcept polecają SHR – IPL osobom z nadmierną wrażliwością skóry na ból, słabą skutecznością innych zabiegów, tendencją do pękania naczynek krwionośnych, wrastającymi włoskami i krostkami w okolicy bikini. To co wyróżnia SHR in Motion  to wysoka skuteczność przy jasnej barwie włosa. Oznacza to porównywalną skuteczność przy różnych fototypach skóry, także przy włosach rudych i przy bardzo jasnej karnacji. 

Trwałą depilację SHR in Motion możemy stosować na wszystkich partiach ciała. Najczęściej nasi klienci decydują się na depilację wąsika, twarzy, pach, ramion, nóg oraz bikini. Coraz częściej przeprowadzamy depilację wśród mężczyzn, którzy najczęściej wybierają depilację pleców oraz włosów na klatce piersiowej. 

Satysfakcja z naszych usług to dla nas priorytet. Nasi specjaliści przechodzą liczne szkolenia. Wszystko po to by zagwarantować doskonałą jakość zabiegów, a także najwyższe standardy obsługi. Zapraszamy Cię do salonu DepilConcept w Tychach! 

Komfortowa depilacja woskiem w Tychach

Polecamy także komfortową depilację woskiem, najskuteczniejszą metodę usuwania niechcianego owłosienia w palecie metod tradycyjnych. Proces depilacji woskiem jest w pełni bezpieczny i polecany do każdej partii ciała. Ta metoda jest uniwersalna i właściwa dla osób w każdym wieku, a jej skuteczność liczona jest w tygodniach. Aksamitna w dotyku skóra na 3 do 5 tygodni to rezultat komfortowej depilacji rozgrzanym woskiem.

Zastosowanie ciepłego wosku powoduje usunięcie włosa razem z cebulką spowalniając odrastanie włosów. Nasi eksperci rekomendują systematyczne wykonywanie zabiegu, ponieważ odrastające włosy po każdym zabiegu są coraz słabsze i cieńsze, co wyraźnie wydłuża czas pomiędzy kolejnymi zabiegami. Zapisz się na wizytę i poczuj różnicę profesjonalnej pielęgnacji w Tychach przy ulicy Tischnera 63. 

Trwała Depilacja SHR in Motion w Tychach

Wielu klientów zdecydowanych na zabieg trwałej depilacji zastanawia się jaka metoda depilacji będzie dla nich lepsza: IPL czy laser? Obie metody mają podobne działanie. Polegają na wysłaniu wiązki energii w głębokie warstwy skóry, aż do mieszka włosowego, gdzie deponując energię powodują zniszczenie cebulki włosowej. Taki zabieg gwarantuje skuteczność. Włos nie odrośnie, ponieważ uszkodzeniu macierz, a nie tylko powierzchniowa warstwa. 

Podstawowa różnica między urządzeniami wykorzystującymi wiązki energii polega na sposobie kumulowania energii w wiązce. Tradycyjna depilacja laserowa uderza punktowo, natomiast IPL emituje światło rozproszone, które dociera mniejszymi porcjami energii na większej przestrzeni. Każdy impuls IPL ma jednostkowo niską energię w efekcie czego skóra jest podgrzewana tylko do momentu, dostarczenia jej wystarczającej łącznej energii potrzebnej do uszkodzenia mieszka włosowego. Różnice w zastosowanej technologii powodują, że zabieg z użyciem lasera IPL jest odczuwalnie mniej bolesny, a czas potrzebny do przeprowadzenia zabiegu kilkakrotnie krótszy. 

Zachęcamy do skorzystania z oferty trwałej depilacji IPL w Tychach. Odwiedź nasz salon DepilConcept, położony przy ulicy Tischnera 63.

Nasze aktualne promocje

Sprawdź, jakie wyjątkowe oferty przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie! Z DepilConcept zyskujesz każdego dnia!

39 zł

Bezbolesna i trwała depilacja SHR in Motion tylko za 39 zł!

Wypróbuj pełnowartościowy zabieg trwałej depilacji SHR in Motion: pach, bikini płytkiego lub wąsika z brodą! Zaproszenie o wartości 268 zł!

Więcej
50%

50% zniżki na pierwszy zabieg Fotoodmładzania ciała Skin Fitness !

Przywróć swojej skórze gładki i młody wygląd. Dzięki zaproszeniu uzyskasz -50% RABATU na pierwszy zabieg fotoodmładzania SKIN FITNESS (SSR) piersi i brzucha i otrzymasz niespodziankę w salonie!

Więcej
50%

50% zniżki na fotoodmładzanie E-LIGHT!

Trwałe odmładzanie to najlepsza inwestycja w Twoje piękno! Dzięki zaproszeniu uzyskasz -50% RABATU na pierwszy zabieg fotoodmładzania E-LIGHT (IPL+RF) całej twarzy i otrzymasz niespodziankę w salonie!

Więcej

Aktualności

Przeczytaj, co słychać w naszej sieci! Wyjątkowe wydarzenia, rabaty od naszych partnerów, profesjonalne porady na temat zdrowia i urody oraz wiele, wiele innych!

Świąteczna Promocja w DepilConcept: Przekształć Święta w Chwile Piękna!

Więcej

Nowe kosmetyki CONCEPT+ w salonach DepilConcept!

Więcej

Słońce i zmiany barwnikowe skóry - na co uważać?

Więcej

Kontakt z salonem DepilConcept Tychy

DepilConcept Tychy

690 380 830

tischnera63@depilconcept.pl