Pierwsza depilacja za 39 zł - SPRAWDŹ!
Masz pytania? Zadzwoń:
797 494 995
SKIN FITNESS – NOWY WYMIAR FOTOODMŁADZANIA

SKIN FITNESS – NOWY WYMIAR FOTOODMŁADZANIA

Rozpocznij sezon na terapię E-LIGHT!

Rozpocznij sezon na terapię E-LIGHT!

Gładka skóra teraz! Płatność PÓŹNIEJ!

Gładka skóra teraz! Płatność PÓŹNIEJ!

Zapraszamy na zabiegi komfortowej depilacji w Zamościu

Dołącz do grona zadowolonych klientów DepilConcept w Zamościu. Jesteśmy ekspertami w dziedzinie depilacji. Nasze zabiegi to połączenie najnowszych trendów depilacji z troską o atmosferę relaksu i odprężenia, a także zdrowie i piękny wygląd Twojej skóry.

Trwała depilacja SHR in Motion w Zamościu

Już dziś możesz zapisać się na zabieg z wykorzystaniem ultraczułej i skutecznej metody Super Hair Removal (SHR). Polecamy ją szczególnie osobom doświadczającym w przeszłości dyskomfortu podczas zabiegu depilacji. Mamy doskonałą wiadomość! Metoda SHR in Motion jest w pełni bezbolesna i bezpieczna nawet na najdelikatniejszych partiach ciała. 

Z depilacji metodą SHR in Motion korzystają zarówno kobiety jak i mężczyźni. Uwielbiana przez wszystkich za precyzję i skuteczność, a także niewiarygodny komfort. Wypróbuj jej do depilacji niechcianego owłosienia twarzy, rąk, okolic bikini, nóg, pach. Cieszy nas jej zwiększająca się popularność wśród mężczyzn, którzy chętnie sięgają po depilację pleców lub klatki piersiowej. 

Dzięki  wykorzystaniu technologii SHR in Motion efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu, rozpoczynając proces osłabiania niechcianego owłosienia w wybranej przez Ciebie partii ciała, aż do całkowitego usunięcia włosów. Ważnym atutem tej metody jest skuteczność przy jasnej barwie włosa. Nasze testy wykazały pełną skuteczność przy różnych fototypach skóry

 

Komfortowa depilacja woskiem w Zamościu

Zachęcamy także do zapoznania się z metodą depilacji rozgrzanym woskiem. Ta metoda powstała aby zapewnić Ci natychmiastowy efekt gładkiej skóry. Ciepły wosk wnika aż do cebulki włosa, co umożliwia usunięcie zbędnego owłosienia w całości. Efekt atłasowej w dotyku skóry utrzymuje się od trzech do pięciu tygodni. 

Zalecamy regularne powtarzanie zabiegu depilacji woskiem. Systematyczność wykonywania zabiegu przyczynia się do osłabienia niechcianego owłosienia. Z każdym zabiegiem depilacji woskiem włosy stają się rzadsze i cieńsze, a co za tym idzie zmniejsza się częstotliwość depilacji. 

Depilacja woskiem jest  bezpieczna dla osób w każdym wieku i dokonywana już od wieku nastoletniego. Dzięki swej precyzji może być wykonywana na dowolnej części ciała, a dzięki natychmiastowemu efektowi gładkiej skóry ceniona zarówno przez kobiety jak i mężczyzn. 

Zapraszamy Cię na zabiegi komfortowej depilacji do salonu DepilConcept w Zamościu mieszczącego się przy ulicy Partyzantów 60. Nasz zespół specjalizuje się w zabiegach z wykorzystaniem nowych technologii SHR in Motion, a także bardziej tradycyjnej metodzie depilacji ciekłym woskiem. Dokładamy wszelkich starań aby wizyta w naszym salonie była przyjemnością, a także spełniała najwyższe standardy jakości.

Trwała Depilacja SHR in Motion w Zamościu

Zabiegi trwałej depilacji wykorzystują wiązkę energii, która emitowana z urządzenia przenika przez warstwy skóry i trafia do macierzy włosa niszcząc wewnętrzną strukturę cebulki. Tradycyjna depilacja laserowa wysyła skupioną wiązkę energii, która uderza z dużą siłą w cebulkę włosa. Każda cebulka jest niszczona pojedynczym błyskiem energii co wymaga ogromnej precyzji i jest bardzo czasochłonne. Według opinii klientek, depilacja IPL ma porównywalną skuteczność do tradycyjnej depilacji laserowej, jednak nie naraża na ból i podrażnienia po zabiegu. Rozproszone światło nie podrażnia skóry, a wiązka energii jest wybiórczo pochłaniane wyłącznie przez cebulkę włosa. Światło IPL, w przeciwieństwie tradycyjnej depilacji laserowej, to wiązka promieni o różnej długości fali. Dzięki temu możemy dotrzeć na różne głębokości skóry. Każda pulsacja światła ma jednostkowo niską, w efekcie czego bezpieczną, energię. Dodatkowym atutem jest konkurencyjna cena w porównaniu z innymi technikami trwałej depilacji włosów.

Zachęcamy do skorzystania z oferty na zabiegi trwałej depilacji IPL w Zamościu. Odwiedź salon DepilConcept zlokalizowany przy ulicy Partyzantów 60.

Nasze aktualne promocje

Sprawdź, jakie wyjątkowe oferty przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie! Z DepilConcept zyskujesz każdego dnia!

39 zł

Bezbolesna i trwała depilacja SHR in Motion tylko za 39 zł!

Wypróbuj pełnowartościowy zabieg trwałej depilacji SHR in Motion: pach, bikini płytkiego lub wąsika z brodą! Zaproszenie o wartości 268 zł!

Więcej
50%

50% zniżki na pierwszy zabieg Fotoodmładzania ciała Skin Fitness !

Przywróć swojej skórze gładki i młody wygląd. Dzięki zaproszeniu uzyskasz -50% RABATU na pierwszy zabieg fotoodmładzania SKIN FITNESS (SSR) piersi i brzucha i otrzymasz niespodziankę w salonie!

Więcej
50%

50% zniżki na fotoodmładzanie E-LIGHT!

Trwałe odmładzanie to najlepsza inwestycja w Twoje piękno! Dzięki zaproszeniu uzyskasz -50% RABATU na pierwszy zabieg fotoodmładzania E-LIGHT (IPL+RF) całej twarzy i otrzymasz niespodziankę w salonie!

Więcej

Aktualności

Przeczytaj, co słychać w naszej sieci! Wyjątkowe wydarzenia, rabaty od naszych partnerów, profesjonalne porady na temat zdrowia i urody oraz wiele, wiele innych!

Świąteczna Promocja w DepilConcept: Przekształć Święta w Chwile Piękna!

Więcej

Nowe kosmetyki CONCEPT+ w salonach DepilConcept!

Więcej

Słońce i zmiany barwnikowe skóry - na co uważać?

Więcej

Kontakt z salonem DepilConcept Zamość

DepilConcept Zamość

797 494 995

partyzantow60@depilconcept.pl