Pierwsza depilacja za 39 zł - SPRAWDŹ!
Masz pytania? Zadzwoń:
881 203 054
SKIN FITNESS – NOWY WYMIAR FOTOODMŁADZANIA

SKIN FITNESS – NOWY WYMIAR FOTOODMŁADZANIA

Rozpocznij sezon na terapię E-LIGHT!

Rozpocznij sezon na terapię E-LIGHT!

Gładka skóra teraz! Płatność PÓŹNIEJ!

Gładka skóra teraz! Płatność PÓŹNIEJ!

Trwała depilacja Wrocław Muchobór Wielki

Poznaj ofertę lidera na polskim rynku depilacji. Przygotowaliśmy dla Ciebie komfortowe zabiegi, dostosowane do Twoich potrzeb i oczekiwań. Każdego dnia 190 kosmetyczek w ponad 80 salonach dba o zadowolenie naszych klientów.

Trwała depilacja SHR in Motion Wrocław Muchobór Wielki

Metoda trwałej depilacji Super Hair Removal bazuje na nowoczesnej technologii IPL, bezinwazyjnej metodzie, która nie narusza delikatnej struktury skóry, co gwarantuje bezbolesność zabiegu. SHR – IPL jest polecana osobom o wrażliwej skórze, z problemem wrastających włosów, a także doświadczających w przeszłości poparzeń słonecznych. Dzięki superczułej technologii IPL to już przeszłość! 

Wielkim atutem SHR in Motion jest krótki czas oczekiwania na efekty, które widać po pierwszej wizycie w salonie DepilConcept. Dodatkowo skóra po depilacji metodą SHR in Motion jest promienna i gładka, a pozostałe włosy jaśniejsze i cieńsze. SHR in Motion daje również szerokie możliwości wykonania trwałej depilacji u osób o różnym fototypie skóry

Trwała depilacja Super Hair Removal dostosowana jest do potrzeb zarówno kobiet jaki i mężczyzn. To doskonale rozwiązanie do depilacji wąsika, pach, bikini, nóg czy rąk. Jest metodą chętnie wybieraną przez mężczyzn, którzy decydują się usunąć niechciane owłosienie z pleców i klatki piersiowej. Należy podkreślić, że ta technika pozwala pozbyć się problemów z zapaleniem mieszków włosowych, wrastaniem włosów i nieestetycznymi czarnymi kropkami pod pachami. 

Zapisz się na wizytę i poczuj różnicę profesjonalnej pielęgnacji. Zapraszamy na profesjonalne zabiegi trwałej depilacji SHR – IPL do salonu DepilConcept we Wrocławiu przy ulicy Marka Hłaski 1/U1.

Komfortowa depilacja woskiem we Wrocławiu 

Polecamy także komfortową depilację woskiem, najskuteczniejszą metodę usuwania niechcianego owłosienia w palecie metod tradycyjnych. Kluczem do sprawnego przeprowadzenia zabiegu jest odpowiedni dobór kosmetyków i profesjonalne przeprowadzenie zabiegu. Wosk przykleja się tylko do włosa, a dzięki konsystencji spływa głęboko do korzenia. Piękna, gładka skóra nawet do pięciu tygodni możliwa jest dzięki usuwaniu podczas depilacji cebulki włosa, dzięki czemu proces odrastania jest znacznie wydłużony, a każdy kolejny zabieg powoduje osłabienie niechcianego owłosienia.

Dobrze wykonany zabieg depilacji woskiem jest komfortowy i szybki. Dodatkowo woskowanie działa jak peeling, ponieważ podczas odrywania wosku zostają usunięte powierzchniowe warstwy martwego naskórka, co potęguje efekt super gładkiej skóry. Zapraszamy do salonu DepilConcept we Wrocławiu. Zespół ekspertów DepilConcept dokłada wszelkich starań, aby wizyta w salonie spełniła najwyższe oczekiwania naszych klientów. 

Trwała Depilacja SHR in Motion we Wrocławiu

Trwała depilacja wymaga zastosowania profesjonalnego i sprawdzonego sprzętu. Jest kilka wiodących metod. To co jest dla nich wspólne to wysoka skuteczność. Włosy usuwane są trwałe, a zniszczenie cebulki włosowej nie daje szans na ich odrośnięcie w miejscu zabiegu. Jest jednak kilka ważnych różnic, które powodują, że zabiegi trwałej depilacji nie są sobie równe. 

Tradycyjna depilacja laserowa podaje energię umożliwiającą uzyskanie tej temperatury w jednym impulsie świetlnym, co zdecydowanie zwiększa odczucia podczas zabiegu jak również może i w większości przypadków skutkuje poparzeniami skóry.

Depilacja IPL działa podobnie do lasera, ale emituje inny rodzaj wiązki energii. Światło wysyłane z urządzenia IPL jest niespójne i rozproszone. Dociera równocześnie na różne głębokości skóry, dzięki czemu niszczy cebulki szybciej od tradycyjnego lasera. Urządzenia do depilacji IPL posiadają na stałe wbudowane filtry odcinające emitowanie drażniącego skórę promieniowania. To dodatkowe zabezpieczenie gwarantuje, że zabieg zostanie wykonany właściwie, a cała wiązka energii trafi do cebulki włosa.

Zachęcamy do odwiedzania salonów DepilConcept we Wrocławiu. Skorzystaj z oferty na trwałą depilację IPL i ciesz się pięknym i gładkim ciałem

Nasze aktualne promocje

Sprawdź, jakie wyjątkowe oferty przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie! Z DepilConcept zyskujesz każdego dnia!

39 zł

Bezbolesna i trwała depilacja SHR in Motion tylko za 39 zł!

Wypróbuj pełnowartościowy zabieg trwałej depilacji SHR in Motion: pach, bikini płytkiego lub wąsika z brodą! Zaproszenie o wartości 268 zł!

Więcej
50%

50% zniżki na pierwszy zabieg Fotoodmładzania ciała Skin Fitness !

Przywróć swojej skórze gładki i młody wygląd. Dzięki zaproszeniu uzyskasz -50% RABATU na pierwszy zabieg fotoodmładzania SKIN FITNESS (SSR) piersi i brzucha i otrzymasz niespodziankę w salonie!

Więcej
50%

50% zniżki na fotoodmładzanie E-LIGHT!

Trwałe odmładzanie to najlepsza inwestycja w Twoje piękno! Dzięki zaproszeniu uzyskasz -50% RABATU na pierwszy zabieg fotoodmładzania E-LIGHT (IPL+RF) całej twarzy i otrzymasz niespodziankę w salonie!

Więcej

Aktualności

Przeczytaj, co słychać w naszej sieci! Wyjątkowe wydarzenia, rabaty od naszych partnerów, profesjonalne porady na temat zdrowia i urody oraz wiele, wiele innych!

Świąteczna Promocja w DepilConcept: Przekształć Święta w Chwile Piękna!

Więcej

Nowe kosmetyki CONCEPT+ w salonach DepilConcept!

Więcej

Słońce i zmiany barwnikowe skóry - na co uważać?

Więcej

Kontakt z salonem DepilConcept Wrocław Muchobór Wielki

DepilConcept Wrocław Muchobór Wielki

881 203 054

hlaski1@depilconcept.pl