Pierwsza depilacja za 39 zł - SPRAWDŹ!
Masz pytania? Zadzwoń:
721 514 914
SKIN FITNESS – NOWY WYMIAR FOTOODMŁADZANIA

SKIN FITNESS – NOWY WYMIAR FOTOODMŁADZANIA

Rozpocznij sezon na terapię E-LIGHT!

Rozpocznij sezon na terapię E-LIGHT!

Gładka skóra teraz! Płatność PÓŹNIEJ!

Gładka skóra teraz! Płatność PÓŹNIEJ!

Wypróbuj profesjonalnej depilacji

Zapraszamy do poznania profesjonalnych usług w salonach DepilConcept w Koninie. Dbałość o wysokie standardy i inwestowanie w rozwój pracowników umocniły naszą pozycję lidera. Poznaj różnicę i wypróbuj komfortową depilację w DepilConcept.

Trwała depilacja SHR in Motion w Koninie

Poznaj innowację wśród metod trwałej depilacji, urządzenie Super Hair Removal, wyposażone w system in Motion, który umożliwia wykonanie depilacji w ruchu, co skraca czas zabiegu i poprawia jego komfort. 

Metoda SHR in Motion jest rozwiązaniem dla osób, które cenią wygodę. Zastosowanie technologii IPL powoduje całkowite zniwelowanie nieprzyjemnych odczuć podczas zabiegu, redukcja owłosienia przebiega szybko i bezboleśnie. Nasze kosmetyczki zalecają SHR – IPL również osobom ze skórą podatną na podrażnienia, a także z problemem wrastających włosków i przebarwieniami. 

SHR in Motion chętnie wybierana jest zarówno przez kobiety jak i przez mężczyzn. To doskonale rozwiązanie do dapilacji wąsika, pach, bikini, nóg czy rąk. Jest metodą chętnie wybierana przez mężczyzn, którzy decydują się usunąć niechciane owłosienie z pleców i klatki piersiowej. 

Dzięki  wykorzystaniu technologii SHR in Motion efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu, rozpoczynając proces osłabiania niechcianego owłosienia w wybranej przez Ciebie partii ciała, aż do całkowitego usunięcia włosów. Ważnym atutem tej metody jest skuteczność przy jasnej barwie włosa. Nasze testy wykazały pełną skuteczność przy różnych fototypach skóry

Nasze ekspertki w salonie DepilConcept w Koninie zadbają o przyjemną atmosferę zabiegu przy jednoczesnym najwyższym poziomie usług. Prowadzone przez nas badania i testy skuteczności metod depilacji, pozwolą dobrać perfekcyjne rozwiązania dla Twoich potrzeb. Już dziś umów się na wizytę w najbliższym salonie DepilConcept. 

Komfortowa depilacja woskiem w Koninie

Wypróbuj także komfortowej depilacji woskiem w salonie DepilConcept w Koninie. To najskuteczniejsza metoda depilacji wśród metod tradycyjnych. Dzięki wygodzie i uniwersalności wybierana przez wielu naszych klientów. 

Ciepły wosk wnika głęboko aż do korzenia włosa, dlatego możliwa jest depilacja wraz z cebulką co bardzo spowalnia proces odrastania włosa. Z każdą depilacją włosy są coraz bardziej osłabione i cieńsze. Aby wydłużać czas między zabiegami, nasze kosmetyczki zalecają wykonywanie zabiegu regularnie. 

Ta metoda gwarantuje od 3 do 5 tygodni gładkości, ma też działanie podobne do peelingu, w jej trakcie usuwane są warstwy martwego naskórka, a skóra staje się gładsza. Sprawdź najwyższe standardy usług w salonie DepilConcept w Koninie przy ulicy Spółdzielców 31. 

Trwała Depilacja SHR in Motion w Koninie

Działanie urządzeń laserowych wykorzystywanych do trwałej depilacji polega na generowaniu wiązki energii, która podgrzewa głębokie warstwy skóry uszkadzając macierz włosa. Cebulka włosa, której skuteczne uszkodzenie prowadzi do trwałej redukcji owłosienia niszczona jest w temperaturze około 40 stopni. Tradycyjna depilacja laserowa podaje energię umożliwiającą uzyskanie tej temperatury w jednym impulsie świetlnym. IPL wykorzystuje wielokrotne, nakładające się na siebie impulsy świetlne o jednostkowo niskiej energii, które stopniowo podgrzewają skórę do osiągnięcia pożądanej temperatury dzięki czemu zabieg jest komfortowy, a skóra pozostaje nietknięta, ponieważ przyczyna bolesności jest wyeliminowana. 

Siłą depilacji IPL jest relatywnie niewielki koszt w porównaniu do innych metod. Wybór nowoczesnej metody IPL to oszczędność czasu i pieniędzy, przy zachowaniu wysokiej skuteczności. Odwiedź salon DepilConcept w Koninie i skorzystaj z oferty trwałej depilacji IPL.

Nasze aktualne promocje

Sprawdź, jakie wyjątkowe oferty przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie! Z DepilConcept zyskujesz każdego dnia!

39 zł

Bezbolesna i trwała depilacja SHR in Motion tylko za 39 zł!

Wypróbuj pełnowartościowy zabieg trwałej depilacji SHR in Motion: pach, bikini płytkiego lub wąsika z brodą! Zaproszenie o wartości 268 zł!

Więcej
50%

50% zniżki na pierwszy zabieg Fotoodmładzania ciała Skin Fitness !

Przywróć swojej skórze gładki i młody wygląd. Dzięki zaproszeniu uzyskasz -50% RABATU na pierwszy zabieg fotoodmładzania SKIN FITNESS (SSR) piersi i brzucha i otrzymasz niespodziankę w salonie!

Więcej
50%

50% zniżki na fotoodmładzanie E-LIGHT!

Trwałe odmładzanie to najlepsza inwestycja w Twoje piękno! Dzięki zaproszeniu uzyskasz -50% RABATU na pierwszy zabieg fotoodmładzania E-LIGHT (IPL+RF) całej twarzy i otrzymasz niespodziankę w salonie!

Więcej

Aktualności

Przeczytaj, co słychać w naszej sieci! Wyjątkowe wydarzenia, rabaty od naszych partnerów, profesjonalne porady na temat zdrowia i urody oraz wiele, wiele innych!

Świąteczna Promocja w DepilConcept: Przekształć Święta w Chwile Piękna!

Więcej

Nowe kosmetyki CONCEPT+ w salonach DepilConcept!

Więcej

Słońce i zmiany barwnikowe skóry - na co uważać?

Więcej

Kontakt z salonem DepilConcept Konin

DepilConcept Konin

721 514 914

spoldzielcow31@depilconcept.pl