Pierwsza depilacja za 39 zł - SPRAWDŹ!
Masz pytania? Zadzwoń:
504 726 444
SKIN FITNESS – NOWY WYMIAR FOTOODMŁADZANIA

SKIN FITNESS – NOWY WYMIAR FOTOODMŁADZANIA

Rozpocznij sezon na terapię E-LIGHT!

Rozpocznij sezon na terapię E-LIGHT!

Gładka skóra teraz! Płatność PÓŹNIEJ!

Gładka skóra teraz! Płatność PÓŹNIEJ!

Poznaj zabiegi depilacji w DepilConcept

Dołącz do grona zadowolonych klientów DepilConcept w Gliwicach. Jesteśmy wiodącym specjalistą na polskim rynku depilacji, ponieważ inwestujemy w nowe technologie oraz rozwijamy metody tradycyjne. Każdego dnia 160 kosmetyczek w blisko 60 salonach dba o zadowolenie naszych klientów.

Trwała depilacja SHR in Motion w Gliwicach

Wypróbuj bezbolesnej i trwałej depilacji Super Hair Removal, która bazuje na najnowszych odkryciach techniki IPL. Technologia IPL jest innowacją wśród metod depilacji, ponieważ umożliwia skuteczną depilację w przypadku wszystkich fototypów skóry, nawet gdy kontrast między owłosieniem a karnacją jest niezauważalny. 

Depilacja SHR dedykowana jest osobom z tendencją do pękania naczynek krwionośnych, z wrastającymi włoskami i krostkami w okolicy bikini. Zabieg SHR – IPL polecamy osobom z nadwrażliwością skóry na ból. Zalecamy go także przy słabej skuteczności innych zabiegów. 

Dzięki delikatności i uniwersalności Super Hair Removal – SHR in Motion jest idealna do depilacji wąsika, twarzy, pach, bikini, rąk, nóg. Wybierana jest zarówno przez kobiety jak i mężczyzn. Panowie chętnie sięgają po depilację pleców oraz niechcianego owłosienia klatki piersiowej.

Satysfakcja z naszych usług to dla nas priorytet. Nasi specjaliści przechodzą liczne szkolenia, po to by zagwarantować doskonałą jakość zabiegów, a także najwyższe standardy obsługi. Zapraszamy do salonu DepilConcept w Gliwicach przy ulicy Sobótki 2/1. 

Komfortowa depilacja woskiem w Gliwicach 

Depilacja woskiem to jedna z najpopularniejszych metod redukcji nieestetycznego owłosienia. W porównaniu z innymi mechanicznymi metodami depilacja woskiem daje długotrwały efekt gładkiej skóry, spotęgowany peelingującym działaniem ściągania wosku.

Zalecamy regularne powtarzanie zabiegu depilacji woskiem. Piękna, gładka skóra nawet do pięciu tygodni jest możliwa dzięki usunięciu włosa wraz z cebulka. Proces odrastania jest znacznie wydłużony, a każdy kolejny zabieg powoduje osłabienie niechcianego owłosienia. Systematyczność wykonywania zabiegu przyczynia się do wydłużenia efektu depilacji. 

Metoda komfortowej depilacji woskiem jest bezpieczna nawet dla kobiet w ciąży. Korzystają z niej zarówno kobiety jak i mężczyźni, jest odpowiednia dla osób w różnym wieku, także dla  nastolatków. Nasi klienci wybierają ten sposób do usuwania wąsika, niechcianego owłosienia twarzy, pach, bikini, nóg. Dodatkowo panowie wybierają depilację pach, pleców, a także klatki piersiowej. Wypróbuj depilacji w Gliwicach w salonach DepilConcept i poczuj różnicę profesjonalnej pielęgnacji. 

Trwała Depilacja SHR in Motion w Gliwicach

Depilacja IPL czy tradycyjny laser? Obie metody mają podobne działanie. Polegają na wysłaniu wiązki energii w głębokie warstwy skóry, aż do mieszka włosowego, gdzie deponując energię powodują zniszczenie cebulki włosowej. Taki zabieg gwarantuje skuteczność. Włos nie odrośnie, ponieważ uszkodzeniu macierz, a nie tylko powierzchniowa warstwa. Tradycyjne zabiegi laserowe przyczyniają się do powstawania podrażnień i wiążą się z bólem. 

Depilacja IPL eliminuje ten problem i przenosi technologię przyszłości do teraźniejszości. Każda pulsacja światła IPL ma jednostkowo niską energię. W efekcie czego jest bezpieczna przy skuteczności nie ustępującej tradycyjnym laserom. Skóra jest podgrzewana tylko do momentu, dostarczenia jej wystarczającej łącznej energii potrzebnej do uszkodzenia mieszka włosowego. Kolejnym atutem depilacji IPL jest relatywnie niski koszt, kilkukrotnie niższy od lasera tradycyjnego. Ponadto, wykonanie zabiegu na obszarach takich jak nogi czy pachy trwa ułamek czasu, który jest potrzebny, aby wykonać depilację punktowym laserem. 

Skorzystaj z oferty trwałej depilacji IPL w Gliwicach. Odwiedź salon DepilConcept zlokalizowany przy ulicy Sobótki 2/1.

Nasze aktualne promocje

Sprawdź, jakie wyjątkowe oferty przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie! Z DepilConcept zyskujesz każdego dnia!

39 zł

Bezbolesna i trwała depilacja SHR in Motion tylko za 39 zł!

Wypróbuj pełnowartościowy zabieg trwałej depilacji SHR in Motion: pach, bikini płytkiego lub wąsika z brodą! Zaproszenie o wartości 268 zł!

Więcej
50%

50% zniżki na pierwszy zabieg Fotoodmładzania ciała Skin Fitness !

Przywróć swojej skórze gładki i młody wygląd. Dzięki zaproszeniu uzyskasz -50% RABATU na pierwszy zabieg fotoodmładzania SKIN FITNESS (SSR) piersi i brzucha i otrzymasz niespodziankę w salonie!

Więcej
50%

50% zniżki na fotoodmładzanie E-LIGHT!

Trwałe odmładzanie to najlepsza inwestycja w Twoje piękno! Dzięki zaproszeniu uzyskasz -50% RABATU na pierwszy zabieg fotoodmładzania E-LIGHT (IPL+RF) całej twarzy i otrzymasz niespodziankę w salonie!

Więcej

Aktualności

Przeczytaj, co słychać w naszej sieci! Wyjątkowe wydarzenia, rabaty od naszych partnerów, profesjonalne porady na temat zdrowia i urody oraz wiele, wiele innych!

Świąteczna Promocja w DepilConcept: Przekształć Święta w Chwile Piękna!

Więcej

Nowe kosmetyki CONCEPT+ w salonach DepilConcept!

Więcej

Słońce i zmiany barwnikowe skóry - na co uważać?

Więcej

Kontakt z salonem DepilConcept Gliwice

DepilConcept Gliwice

504 726 444

sobotki2@depilconcept.pl