Trwałe usuwanie owłosienia metodą IPL

Depilacja jest stałym elementem dbania o wygląd. Dla jednych jest kwestią wygody i estetyki, dla innych sposobem na odzyskanie pewności siebie i poprawy jakości życia. Niezależnie od tego z jakiego powodu decydujemy się na usuwanie niechcianego owłosienia znajomość dostępnych metod pozwoli nam wybrać zabieg idealny dla naszych potrzeb i preferencji. 

Skuteczne usuwanie owłosienia 

Jednym z kryteriów wyboru odpowiedniej metody depilacji jest jej skuteczność. Do metod skutecznych i szybkich należy golenie maszynką, jednak gdy dołożymy kolejne kryterium, czyli trwałość efektu, okaże się że jest to metoda niewystarczająca, a także kosztowna dla naszej kieszeni i środowiska. Światowe trendy ekologiczne konsekwentnie zmierzają w kierunku rozwiązań trwałych, warto więc poznać depilację o trwałym efekcie. Jest to satysfakcjonujące połączenie działania pożytecznego dla środowiska i dla nas samych. 

 

 

 

 

Trwałe usuwanie owłosienia

Trwałe metody depilacji pozwalają zapomnieć o niechcianym owłosieniu. Dzięki depilacji woskiem uzyskamy efekt gładkości na 3 do 5 tygodni. Po tym czasie zabieg będzie trzeba powtórzyć. Systematyczne powtarzanie zabiegu powoduje osłabienie włosków, które po każdej depilacji woskiem odrastają cieńsze i jaśniejsze. Ma to związek z techniką zabiegu, w czasie którego włos usuwany jest z cebulką. Jeśli jednak szukamy naprawdę trwałego efektu sięgnijmy po trwałą depilację SHR In Motion. Dzięki  wykorzystaniu technologii IPL efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu, rozpoczynając proces osłabiania niechcianego owłosienia w wybranej przez Ciebie partii ciała, aż do całkowitego usunięcia włosów. Ważnym atutem tej metody jest skuteczność przy jasnej barwie włosa. Nasze testy wykazały pełną skuteczność przy różnych fototypach skóry

Z depilacji metodą SHR in Motion korzystają zarówno kobiety jak i mężczyźni. Jest uwielbiana przez wszystkich za precyzję, skuteczność i komfort. Wypróbuj jej do depilacji niechcianego owłosienia twarzy, rąk, okolic bikini, nóg, pach. Jej popularność zwiększa się wśród mężczyzn, którzy chętnie sięgają po depilację pleców lub klatki piersiowej. 

Zobacz także  Owłosiony czy gładki – jacy mężczyźni podobają się kobietom?

Depilacja SHR dedykowana jest osobom z tendencją do pękania naczynek krwionośnych, z wrastającymi włoskami i krostkami w okolicy bikini. Zabieg SHR – IPL polecamy osobom z nadwrażliwością skóry na ból. Zalecamy go także przy słabej skuteczności innych zabiegów. 

 

 

 

 

Trwałe usuwanie owłosienia – fotodepilacja

Fotodepilacja polega na emisji szybkich błysków emitowanych przez głowicę SHR, która przesuwa się po skórze, przekazując ciepło do skóry z dużą częstotliwością, co powoduje podgrzanie głębszych warstw skóry oraz zniszczenie mieszków włosowych. Dla uzyskania trwałych efektów redukcji owłosienia potrzeba od 7 do 10 zabiegów oraz kilku zabiegów utrwalających. Zabiegi wykonuje się zachowując odstęp kilku tygodni. 

Aby przyspieszyć efekt depilacji należy pamiętać o zabiegach pielęgnacyjnych. Nawilżona i odmłodzona złuszczaniem skóra jest bardziej podatna na zabiegi depilacji polegającej na przenikaniu i penetracji światłem głębszych warstw skóry.  Proces fotodepilacji najlepiej wesprzeć i przyspieszyć stosując odpowiednio dobrane preparaty.