Bikini brazylijskie – co to jest? kiedy wykonywać?

Rozpoczynamy wakacje z zabiegami trwałej depilacji SHR in Motion BIKINI! Depilacja okolic intymnych posiada właściwości nie tylko estetyczne, ale również zdrowotne – chroni nas przed wieloma dolegliwościami! W gabinetach DepilConcept zabiegi wykonywane metodą SHR in Motion są dodatkowo BEZBOLESNE! Poznaj zalety i różnice między zabiegami bikini brazylijskiego, francuskiego oraz klasycznego! 

Co to jest bikini brazylijskie? 

Depilacja brazylijska, zwana także depilacją intymną lub depilacją głebokie bikini, pozwala usunąć włosy nie tylko z łona i okolicy pachwin, ale też warg sromowych i w okolicach odbytu. Nazwa zabiegu wywodzi się od prekursorek tego typu depilacji, pochodzących z Brazylii, które jako pierwsze wykonały ten zabieg w swoim salonie kosmetycznym w 1987 roku. 

Depilacja bikini brazylijskie metodą SHR in Motion

Do wyboru jest kilka technik depilacji brazylijskiego bikini, które zasadniczo różnią się wykonaniem, komfortem i trwałością efektu. Popularna w dalszym ciągu pozostaje golenie brazylijskie, która pomimo łatwej dostępności i szybkości wykonania nie jest polecana przez ekspertów depilacji. Ostrze maszynki podrażnia skórę, która staje się podatna na infekcje. Dodatkowo zacięcia i drobne ranki psują efekt estetyczny. 

Eksperci DepilConcept polecają SHR – IPL osobom z nadmierną wrażliwością skóry na ból, słabą skutecznością innych zabiegów oraz tendencją do pękania naczynek krwionośnych, wrastającymi włoskami i krostkami w okolicy bikini. 

Zabiegi SHR – IPL odsuwają na bok problemy towarzyszące innym metodom depilacji. SHR – IPL pozwala pozbyć się problemów z zapaleniem mieszków włosowych, wrastaniem włosów i nieestetycznymi czarnymi kropkami pod pachami, nie wywołuje podrażnień, jest dużo tańsza od innych metod trwałej redukcji owłosienia. Dzięki wygodzie zabiegu już po kilku minutach możliwy jest powrót do codzienności. 

Czy bikini brazylijskie jest odpowiednie na lato? Kiedy warto wykonać zabieg?

Czas poznać bliżej zabieg bikini brazylijskiego na lato metodą SHR in Motion! Ten rodzaj depilacji zapewnia pozbycie się wszystkich włosów z okolic bikini. Kiedy warto wykonać depilację brazylijską?

  • Depilacja brazylijska cieszy się sporą popularnością wśród naszych Klientek szczególnie w okresie letnim. Jeśli mamy skąpy kostium plażowy, najbardziej komfortowo będziemy czuć się z pełną depilacją brazylijską, która da nam pewność, że żaden włosek nie wymknie się spod bikini. 
  • Depilację okolic bikini warto wykonać również, gdy źle czujemy się z owłosieniem łonowym, dla polepszenia komfortu życia seksualnego, dla lepszej higieny. Depilacja brazylijska pozwala usunąć włosy nie tylko z łona i okolicy pachwin, ale też warg sromowych i w okolicach odbytu. 
Zobacz także  Naturalne Piękno w nowym wymiarze – poznaj 5 historii kobiet, które powiedziały stop depilacji!  

Zabieg depilacji brazylijskiej bikini składa się z depilacji 3 stref:

  • pachwin,
  • wzgórka łonowego,
  • oraz przestrzeni międzypośladkowej.

Zabieg trwa tylko około 15-20 minut – jest bezbolesny, bez podrażnień i bez okresu rekonwalescencji!

Pamiętaj! Zawsze pracujemy na żelu chłodzącym, a moc SHR zawsze regulujemy indywidualnie do koloru włosów i fototypu skóry klienta.

Promocja DepilConcept

TYLKO TERAZ: BEZBOLESNA I TRWAŁA DEPILACJA SHR IN MOTION TYLKO ZA 29 ZŁ!DEPILCONCEPT CTA