Depilacja francuska – co to jest? kiedy warto?

Kolejny rodzaj trwałej depilacji bikini SHR in Motion to bikini francuskie (french)! Ten rodzaj depilacji zapewnia pozbycie się większości włosów z okolic bikini – za wyjątkiem paska lub trójkąta uformowanego na wzgórku łonowym.

Co to jest depilacja francuska? 

Intymna depilacja francuska to metoda, którą docenią osoby lubiące naturalny i  estetyczny wygląd. Jest to metoda usuwania owłosienia do linii bielizny. Jest to najpłytsza forma depilacji. W jej efekcie usunięte zostaje niechciane owłosienie na bocznych częściach wzgórka łonowego oraz pachwin. Standardowo depilacji nie podlegają wnętrza ud i przestrzeń między pośladkami. 

Francuska depilacja wykonywana z wykorzystaniem najnowocześniejszej technologii IPL z systemem Super Hair Removal (SHR) In Motion.

Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań IPL -SHR in Motion osiągnięcie naturalnego piękna francuskiego bikini możliwe jest bez bólu. Fotodepilacja SHR zawdzięcza swoją skuteczność zasadzie stopniowego podgrzewania mieszka włosowego za pomocą wielu nakładających się impulsów. Zabieg charakteryzuje sposób wykonania tj. In Motion, czyli „w ruchu”. Każdy impuls ma jednostkowo niską energię w efekcie czego skóra jest podgrzewana tylko do momentu, dostarczenia jej wystarczającej łącznej energii potrzebnej do uszkodzenia mieszka włosowego. Zabiegi przeprowadzane przy użyciu IPL są bardzo bezpieczne i nie niosą wysokiego ryzyka powstawania podrażnień. U każdej klientki, musimy jednak wykluczyć pewne przeciwwskazania. Eksperci w gabinetach DepilConcept odpowiedzą na wszystkie pytania, a każdy zabieg poprzedza konsultacja. 

Kiedy warto wykonać depilację francuską?

Depilację francuską rekomendujemy w okresie letnim kobietom ceniącym sobie naturalny ale zarazem estetyczny wygląd – w bieliźnie lub bikini. Włoski nie wystają poza linię bielizny przez co bez obaw możemy pokazać się na plaży lub basenie!

Depilację okolic bikini warto wykonać również, gdy źle czujemy się z owłosieniem łonowym, dla polepszenia komfortu życia seksualnego, dla lepszej higieny. Depilacja francuska pozwala usunąć włosy z boków wzgórka łonowego i pachwin. Depilacja nie obejmuje pośladków, okolic między nimi, ani warg sromowych (możliwość wyboru 2 lub 3 stref).

Zobacz także  Laser diodowy - co to jest, jakie są różnice pomiędzy laserem a IPL?

Z jakich stref składa się zabieg bikini francuskiego?

  • pachwin,
  • wzgórka łonowego,
  • lub przestrzeni międzypośladkowej (dodatkowo).

Zabieg trwa tylko około 10 minut – jest bezbolesny, bez podrażnień i bez okresu rekonwalescencji!

Pamiętaj! Zawsze pracujemy na żelu chłodzącym, a moc SHR zawsze regulujemy indywidualnie do koloru włosów i fototypu skóry klienta.

Czym różni się depilacja francuska od brazylijskiej? 

Depilacja francuska jest najpłytszą formą depilacji. Standardowo dotyczy włosów tuż za linią bielizny. Depilacja brazylijska, zwana także depilacją intymną, pozwala usunąć włosy nie tylko z łona i okolicy pachwin, ale też warg sromowych i w okolicach odbytu. Włosy znajdujące się pośrodku wzgórka łonowego zostają przystrzyżone w cienki pasek lub inny kształt. Głębokość depilacji również zależy od preferencji klientki. 

Całkowity koszt zabiegu dla kobiety to 80/100 zł (wosk paskowy/bezpaskowy), a dla mężczyzny bikini głębokie to koszt 110/130 zł (wosk paskowy/ bezpaskowy). 

Czym różni się depilacja francuska od hollywoodzkiej?

Intymna depilacja głęboka, określana jako depilacja hollywoodzka, polecana jest szczególnie osobom które prowadzą aktywny styl życia. Sprawdzi się także przy głęboko wykrojonej bieliźnie lub kostiumie kąpielowym i da całkowitą pewność, że niechciane owłosienie nie zepsuje efektu. Polega na usunięciu wszystkich włosków, efektem jest idealnie gładka strefa bikini. Dużym atutem takiego wyboru jest  łatwość utrzymania czystości oraz komfort jaki daje gładka skóra, która mniej się poci i łatwiej usunąć z niej zanieczyszczenia i bakterie, które mogą stać się przyczyną infekcji skóry. 

Promocja DepilConcept

TYLKO TERAZ: BEZBOLESNA I TRWAŁA DEPILACJA SHR IN MOTION TYLKO ZA 29 ZŁ!DEPILCONCEPT CTA