Depilacja hollywoodzka – jak wygląda depilacja amerykańska?

Zadbane ciało to pierwszy krok do zmiany w sposobie myślenia. Czując się ze sobą dobrze, podejmujemy decyzje mniej asekuracyjnie, z dbałością o nasz komfort, rozwój i satysfakcję z naszych działań. Depilacja bikini daje poczucie bycia zadbaną i piękną.

Co to jest bikini hollywoodzkie? 

Depilacja hollywoodzka jest najgłębszym wariantem depilacji i polega na usunięciu 100% niechcianego owłosienia z okolic intymnych. Wzgórek łonowy, pachwiny, obszar między pośladkami, a także wnętrze warg sromowych są w efekcie tej depilacji całkowicie pozbawione włosów. Różnica pomiędzy innym wariantem depilacji głębokiej, czyli depilacją brazylijską, polega na tym, że usunięciu ulegają również włosy nad łechtaczką pozostawiając skórę całkowicie wolną od owłosienia. 

Depilacja hollywoodzka w domu

Depilacja hollywoodzka jest marzeniem wielu osób, które stawiają na komfort i wygodę w każdej sytuacji. Dzięki temu wyborowi możemy pozwolić sobie na swobodę przy wyborze wakacyjnej garderoby i plażowych kreacji. Niektórzy wybierają drogę na skróty, a potem drogo płacą za nieprzyjemne konsekwencje swojego błędu. Użycie maszynki jednorazowej w miejscach tak delikatnych kończy się otarciami, które łatwo mogą się przerodzić w swędzące infekcje skóry. Nie należy także eksperymentować w tych miejscach z piankami czy kremami. Ich skład podrażni delikatną i cienką skórę wnętrza warg sromowych. Jedyną racjonalną metodą depliacji jest oddanie się w ręce doświadczonego eksperta, który przeprowadzi nas przez zabieg komfortowo i bezboleśnie, by chwilę później cieszyć się gładką i zdrową skórą. 

depilacja intymna u kobiety

Depilacja hollywoodzka laserem

Bezpiecznym i polecanym przez specjalistów sposobem na uzyskanie absolutnej wolności od niechcianego owłosienia w okolicy bikini jest trwała depilacja światłem IPL – SHR in Motion. Wielkim atutem zabiegu jest krótki czas wykonania. Zabieg trwa tylko około 15-20 minut – jest bezbolesny, bez podrażnień i bez okresu rekonwalescencji! Już chwilę po wizycie w salonie kosmetycznym możemy wrócić do zaplanowanych aktywności, iść na basen, czy założyć piękną koronkową bieliznę, ponieważ skóra nie ma śladu podrażnień. Działanie urządzenia IPL zamyka się w głębokich warstwach skóry, nie dotykając płytszych i unerwionych części. Promień światła trafia w źródło problemu, prosto do cebulki włosa, gdzie denaturuje białka działając na nie podwyższoną temperaturą. Dzięki uszkodzeniu cebulki włosa problem niechcianego owłosienia znika na zawsze, bo włos nie ma szans odrosnąć w tym miejscu. Sesje zabiegów trwałej depilacji powtarza się w około miesięcznych odstępach, by po 7 do 10 wizytach uzyskać wymarzony efekt aksamitnej skóry. Dużym komfortem wyporu trwałej depilacji hollywoodzkiej jest to, że nie musimy zapuszczać włosów przed depilacją. Długość włosa przed wykonaniem zabiegu nie ma znaczenia, ponieważ cały proces odbywa się w głębokich warstwach skóry. Chwali się również to, że skóra nie musi być specjalnie przygotowywana do zabiegu. Dodatkowo, żeby zminimalizować ryzyko bólu, w salonach DepilConcept zawsze pracujemy na żelu chłodzącym, a moc IPL-SHR regulujemy indywidualnie do koloru włosów i fototypu skóry klienta. 

Zobacz także  Wrastające włoski na nogach - Jakie są przyczyny i metody na pozbycie się?

Depilacja hollywoodzka woskiem

Jeśli chcemy postawić na błyskawiczny efekt, koniecznie sięgnijmy po depilację woskiem w salonie kosmetycznym. Specjaliści od depilacji bikini wykonają zabieg w miłej atmosferze, szybko i sprawnie. Wosk używany w salonach DepilConcept przykleja się wyłącznie do głosów, więc przy odrywaniu plastra ból jest zredukowany do absolutnego minimum, a efekt jedwabiście gładkiej skóry trwa przez kilka kolejnych tygodni. Atutem tej metody jest jej natychmiastowy efekt. Skóra jest gładka, a my gotowi na plażę, basen, czy seksowną bieliznę, która odkrywa trochę więcej ciała. 

Depilacja hollywoodzka – opinie

Potrzeba pięknej i gładkiej skóry skłania do prób i eksperymentów, jednak z wypowiedzi naszych klientek jasno wynika, że najlepszym wyjściem jest oddanie się w ręce fachowców. Większość zapytanych osób stwierdza, że komfort i skuteczność zabiegów depilacji hollywoodzkiej wykonana w salonie przerosła ich oczekiwania. Przyznają także, że gdyby wiedziały, że depilacja w salonie jest tak wygodna  zdecydowałyby się na profesjonalny zabieg znacznie wcześniej. Czasami klientki zwierzają się ze swoich obaw o nagość w czasie zabiegu. Nasz zespół posiada odpowiednie przeszkolenie, aby zapewnić najwyższe standardy profesjonalizmu i prywatności, dzięki czemu każda kolejna wizyta to komfort i oddanie się dbałości o piękno.