Na czym polega depilacja brazylijska bikini? Poznaj DepilCarnaval!

Karnawał trwa! Zastanawiacie się jak zadbać o ciało w tym wyjątkowym czasie? Mamy dla Ciebie wyjątkową propozycję – depilację brazylijską bikini! Nasze salony znajdują się na całym świecie m.in.: w Brazylii mamy 8 salonów!  To w Rio de Janeiro odbywają się największe na świecie parady i zabawy – z pozytywną energią oraz tańcem – brazylijski karnawał jest częścią DNA naszej marki! Dzięki temu możecie być pewni, że znamy się na depilacji bikini najlepiej!

Zastanawiasz się skąd się wzięła nazwa depilacji brazylijskiej? Już odpowiadamy!

Jak sama nazwa wskazuje genezy powstania bikini brazylijskiego powinniśmy szukać w upalnej Brazylii. Ciepły ocean i wysokie temperatury sprawiają, że kobiety zakładają skąpe skąpe stroje kąpielowe – przez co narodziła się potrzeba usuwania owłosienia z miejsc intymnych. Tren z Copacabany dotarł do Stanów Zjednoczonych i tam w salonie depilacji został rozpromowany przez właścicielki – siostry brazylijskiego pochodzenia! Dziś depilacja brazylijska bikini jest znana na całym świecie. Co ważne nastąpiła ewolucja samej depilacji – teraz zabieg możemy wykonać szybko, dokładnie i co ważne bezboleśnie w tak wrażliwych miejscach!

Z ilu stref składa się zabieg bikini brazylijskiego?

W naszych salonach DepilConcept zabieg bikini brazylijskiego (głębokiego) składa się z 3 stref.

Jak jest cena zabiegu bikini głębokiego?

1 strefa jest w cenie regularnej 80 zł. 3 strefy bikini brazylijskiego jest w cenie 240 zł. W ramach oferty specjalnej w salonach DepilConcept są dostępne atrakcyjne pakiety!

Dodatkowo dla naszych stałych Klientów przygotowaliśmy specjalny Voucher „Piękna, bo zdrowa” za 150 zł na trwałą depilację bikini głębokiego (zniżka -90zł) z czego 10 zł przekazujemy na rzecz fundacji Kwiat Kobiecości, która wspiera kobiety z rakiem szyjki macicy. W naszych salonach również edukujemy nasze Klientki!

Jak odebrać specjalny Voucher „Piękna, bo zdrowa” za 150 zł na depilację bikini głębokiego?

Aby odebrać Voucher należy skontaktować się z salonem DepilConcept, sprawdzić e-mail z hasłem do Programu Rabatowego Beauty&Fun – gdzie możemy pobrać Voucher i skorzystać z zabiegu. Voucher jest do pobrania bezpłatnie. Płatność następuje po wykonanym zabiegu w salonie.

Zobacz także  Czy depilacja laserowa boli? Jakie są alternatywny dla depilacji laserowej?

 

Zapraszamy do naszych salonów trwałej depilacji!