Kiedy warto wykonać depilację francuską bikini?

Kolejny rodzaj trwałej depilacji bikini SHR in Motion to BIKINI FRANCUSKIE (French)! Ten rodzaj depilacji zapewnia pozbycie się większości włosów z okolic bikini – za wyjątkiem paska lub trójkąta uformowanego na wzgórku łonowym.

Kiedy warto wykonać depilację francuską?

Depilację francuską rekomendujemy w okresie letnim kobietom ceniącym sobie naturalny ale zarazem estetyczny wygląd – w bieliźnie lub bikini. Włoski nie wystają poza linię bielizny przez co bez obaw możemy pokazać się na plaży lub basenie!

Depilację okolic bikini warto wykonać również, gdy źle czujemy się z owłosieniem łonowym, dla polepszenia komfortu życia seksualnego, dla lepszej higieny. Depilacja francuska pozwala usunąć włosy z boków wzgórka łonowego i pachwin. Depilacja nie obejmuje pośladków, okolic między nimi, ani warg sromowych (możliwość wyboru 2 lub 3 stref).

Z jakich stref składa się zabieg bikini francuskiego?

  • pachwin,
  • wzgórka łonowego,
  • lub przestrzeni międzypośladkowej (dodatkowo).

Zabieg trwa tylko około 10 minut – jest bezbolesny, bez podrażnień i bez okresu rekonwalescencji!

Pamiętaj! Zawsze pracujemy na żelu chłodzącym, a moc SHR zawsze regulujemy indywidualnie do koloru włosów i fototypu skóry klienta.

BIKINI BRAZYLIJSKIE > 

BIKINI KLASYCZNE >

ODBIERZ VOUCHER “Piękna, bo zdrowa” na pierwszą wizytę i wspieraj Kwiat Kobiecości >  lub jeżeli jesteś naszą Klientką zapytaj w Twoim salonie o zabieg bikini głębokiego za 150 zł (cena regularna 195 zł)!

Kiedy warto wykonać depilację francuską bikini?
4 / (4) 4 głosowało